Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 30.05.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
*Кратък преглед

Тема търся инфо за хипокампална склерозанови  
Автормилa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 20:19



здравейте,
търся информация за тази диагноза- хипокампална склероза,
която е поставена на близко детенце- на 7 години.болестта се проявява от януари и прогнозите са много страшни. ако имате линк на руски или английски . Благодаря предварително



Тема Re: търся инфо за хипокампална склероза [re: милa]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 22:26



sled magniten rezonans na dyshterq mi zakluchenieto e dvystranna hipokampalna skleroza AKO STE NAMERILI NESHTO IZPRATETE MI GO AKO JELAETE razbira se na anakonda_89@mail.bg



Тема Re: търся инфо за хипокампална склерозанови [re: вaня]  
АвторProtec (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 16:20



Ако използвате търсачката Гугъл и напишете HIPPOCAMPUS SCLEROSIS TREATMENT ще намерите доста материали за тази болест, която се свързва с епилепсията. Не съм специалист, но бих препоръчал едно безвредно и понякога ефикасно средство особено за болести на мозъка - да се спи под пирамида от тънки ПВЦ тръби с размери на основата половин метър /изработва се лесно от стандартна тръба с дължина 4 метра/, ориентирана по посоките на света. Спя под такава пирамида вече трета година и определено ми помага.



Тема Re: търся инфо за хипокампална склерозанови [re: милa]  
АвторProtec (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 16:36



Има и руски сайтове - наберете СКЛЕРОЗ ГИППОКАМПА. И добавям още, че в аптеките у нас се продава свободно евтиното и със стогодишна история лекарство за епилепсия ЕПИЛАН /Фенитоин/, но не зная дали би помогнало.



Тема Re: търся инфо за хипокампална склерозанови [re: Protec]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 00:07



много ти благодаря веднага ще опитам в гугала



Тема Re: търся инфо за хипокампална склерозанови [re: вaня]  
АвторProtec (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 14:04



Този път като специалист мога с чиста съвест да препоръчам едно уникално средство - процедури с апарата известен в цял свят под името PAPIMI. Преди месец на изложението за изобретения в Женева беше представен от човек, излекувал с него майка си от рак на гърдата. Ако имате близки в Гърция те могат да се свържат по телефона с проф. Папас /автор на метода/ и да научат къде и как, а и на каква цена може да се правят процедури с този апарат. Доколкото зная, у нас го няма. Чрез Гугъла ще откриете много инфо за този в същност не нов метод, който обаче наистина е с универсални лечебни възможности, защото действа на клетъчно ниво.
Успех!



Тема Re: търся инфо за хипокампална склерозанови [re: милa]  
Авторsiseto (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 18:00



zdr.na vsi4ki!
Ot 17 godini sym s diagnoza epilepsia makar i w ne tolkova tejka forma
pravila sym 3 gyr4a v sledstvie na problemi s koncentraciqta na medikamentite
na 18.06 se podlojih na Qdreno magniten rezonans sys zaklu4enie : MRT danni za hipokampalna skleroza w lqvo / i ideq si nqmam kakwo zna4i a i se symnqwam 4e nevrologa mi 6te mi obqsni s podrobnosti za kakvo stava duma/
Molq vi ako nqkoj znae ne6to pove4e za tazi diagnoza ili znaete ot kyde moga da se informiram pi6ete mi na e-mail:lucky_sis@abv.bg
Blagodarq vi predvaritelno
P.S. Omryzna mi ga sym v nevidenie otnosno tova kakvo stava s men

Smqtam 4e za tolkova godini le4enie bih mogla da ponesa i tazi istina



Тема Re: Protecнови [re: Protec]  
Автор мaмчe ()
Публикувано19.06.07 20:20



От две години се лекувам с пирамиди.На много хора съм предлагала да се лекуват с тях но не вярват.Тяхна работа.Виждам, че вие сте повярвали и имате резултати.Ако желаете да обменим опит обадете ми се.Имам много какво да ви кажа за множествената склероза.В профила ми има моите данни.
Отнася се и за тези кито желаят да се излекуват.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Редактирано от мaмчe на 19.06.07 20:21.



Тема Re: търся инфо за хипокампална склерозанови [re: милa]  
Авторsiseto (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 16:19



dnes bqh pri nevrologa pogledna qdreno magnitniq rezonans koito napravih predi broeni dni i.....kogato go pitah kakvo ozna4ava zakliu4enieto: MRT danni za hipokampalna skleroza w lqwo mi otgovori 4e tova ne e dokazano, prosto e mn.veroqtnoo da go ima v rezultat na dylgite godini le4enie s razli4ni medikamenti. Polu4avala se izvestna razlika w goleminata na dvete mozu4ni polukylba (Lqwo i dqsno), no po -dolqmo ne zna4i 4e e pylno s te4nost ,a tova 4e drugoto polukylbo se e svilo.Kaza mi 4e ako nqma tumori i kisti i izsledvanieto pokazva normalni pokazateli nqma nikakuv problem.

Dumite mu bqha : Abe jivej si jivota na maks i si pii lekarstvata. Dobre si ama 6te se oprawi6

Uspeh i dano nqma nqkakvi zverski uslojneneiq, za6toto sum minala po tozi pyt i ako s te4enie na vremeto devizyt ti ne stane "kvo mi puka" jivei si jivota - prosto si zaguben.
Ob6testvoto ni e hiper smotano i .......zaduljitelno trqbva da se dokazva6 o6te pove4e s takava diagnoza.
Za 6tastie "horata" ot tozi tip okolo men sa bili malko.
Imam zlatni kolegi i 6efove, prekrasno semeistvo koeto me podkrepq vinagi, zverski dobri priqteli, i 4ovek do sebe si na koito vinagi moga da se doverq, no vsi4ko tova se postiga kogato si kaje6 :
i kvo ot tova, Az ne sym po-razli4na ot drugite
Daje moje bi sym po-specialna..........i da si povqrva6

Dai kuraj na malkata princesa i i kaji da ne i puka .
Tova e ot edna kaka na 21 g. Minala prez tova koeto sega zapo4va tq
Da se nadqvame 4e nqma da mine ot tam i 4e 6te e ne6to momentno koeto da ot6umi sled vreme.

cEluvki na malkata i kuraj





Тема Re: търся инфо за хипокампална склерозанови [re: siseto]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 12:08



Siseto , ако може да пишеш , скъпа , малко по- грамотно. Тук повечето сме хора с увреждания , някои и със зрителни . Та молбата ми е , е ли възможно да преведеш писаното с подходящи писмена.
Братята Кирил и Методи са се трудили да създадат азбука , мисля , че твоята не е по-подходяща от тяхната.
Трудно се чете .............




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.