Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 05.07.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема TV СКАТ предаване ЗДРАВОСЛОВНОнови  
Автор s_ms (минаващ)
Публикувано29.11.04 19:56



Случайно гледах предаването по TV СКАТ Здравословно. Ставаше въпрос за ирисова диагностила и фитотерапия. Имаше обаждане на зрители директно в ефир. Обадиха се и двама зрители с MS. Обадиха се да благодарят! Лекарката се изказа че може да лекува МС. На единият зрител е спряла развитието на заболяването вече 16 г., а другия обадил се зрител каза ,че е излекуван. Ще се обадя на докторката за повече инфо...



Тема Re: TV СКАТ предаване ЗДРАВОСЛОВНОнови [re: s_ms]  
Авторdovolen (Нерегистриран)
Публикувано30.11.04 12:01



Случайно и аз гледах това предаване и съм пуснал тема по този въпрос в

в категорията "за и против алтернативното лечение", мнението ми стана доста песимистично, особено когато лекарката/акушер-генеколог/ каза, че не взима пари за прегледи, а за билките които дава има специална касичка и всеки дава дарения. Аз съм съгласен да дам голямо дарение ако ме излекува някой, но предварително вече спрях да давам и да вярвам на подобни лечители. Успех на всички!!!



Тема Re: TV СКАТ предаване ЗДРАВОСЛОВНОнови [re: s_ms]  
Авторeднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 09:54



Здравей! Отговорих на въпроса ти за йогата, но те моля сега, ако ти е възможно да ми дадеш координати на тази лекарка. Ако е възможно, разбира се. Предварително ти благодаря! :)



Тема Re: TV СКАТ предаване ЗДРАВОСЛОВНОнови [re: eднa жeнa]  
Авторdovolen (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 10:27



Лично аз не съм говорил с тази лекарка, но ще се радвам ако тя Ви помогне. Тя се казва д-р Кирчева и е от Пловдив тел. 032/ 823 222 , обаждайте се сутрин и ако има резултат пишете тук във форума. Успех!



Тема Re: TV СКАТ предаване ЗДРАВОСЛОВНОнови [re: s_ms]  
Авторterrybg (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 19:02



От 6 месеца пия билките, които д-р Ковачева ми дава. Не мога да кажа, че имам някакво подобрение, но не мога да кажа и, че имам влошаване. И тъй като досега нямаше резултат от никакви други лечения, освен твърдението на докторите, че процесът на заболяването е спрял, смятам да продължа. Ако имам някакъв положителен резултат, обещавам, че ще споделя с всички вас



Тема Нещо неприятно...нови [re: eднa жeнa]  
Автор s_ms (минаващ)
Публикувано14.03.05 11:24



Втори случай на лекарска шарлатания изуми отделението по педиатрия към ВМИ. 6-годишната Анелия Найденова е в критично положение, с огромен тумор върху лицето след лечение от д-р Радка Кирчева, която практикува в частен кабинет в кв. “Изгрев”.
Детето е постъпило в клиниката през февруари 1997 година със злокачествено образувание колкото орех на слепоочието. Проведохме успешна терапия и го изписахме, след година обаче се получи рецидив, обясни професор Борис Бойкинов. След това момиченцето изчезна за половин година, казаха специалистите. Преди няколко дни пристигна с майка си. Пациентката ни беше отслабнала, а личицето є променено до неузнаваемост.
Туморът беше достигнал размери колкото половината от главата. От дясната страна всичко се е сляло в огромно образувание, описаха гледката лекарите. Майката е признала, че не е потърсила помощта на специалистите заради д-р Кирчева, която “обещала” да я спаси. Според наша информация, терапията на колежката се състои в мазане или пиене на вода с билки, каза проф. Бойкинов.
Преди години като стажант-лекар д-р Кирчева “вербува” наш пациент с доказан карцином на тънкото черво. Тя заяви на родителите, че детето е с болен черен дроб, започна да го лекува и след време детето починало. Кабинетът на д-р Радка Кирчева не бе открит. Бабата на Анелия ­ Любка, заяви, че е в шок от случилото се.








Тема 9 май 2007... [re: s_ms]  
Автор s_msМодератор (член)
Публикувано10.05.07 13:42



Гледах предаването по TV Скат от 9 май. Гост беше доц. Герасимов. Темата МС !


Говори за различни видове лечения, засегна и въпроса с НЗОК и заплащаните от нея лекарства. Каза следното нещо..."сега НЗОК заплаща 2 годишен курс на лечение, а при добро повлияване - още 1 година".

Някой знае ли нещо по този въпрос, прие ли се продължаване на лечението след 2 годишен курс... ?



Тема Re: 9 май 2007...нови [re: s_ms]  
Автор popo_roro ()
Публикувано10.05.07 16:16



Доколкото ми е известно, пре-подписване на договора с НЗОК трябва да стане "всеки момент"... и така е от средата на март насам

.



Тема Re: 9 май 2007...нови [re: popo_roro]  
Авторtia (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 22:27



Бяха ми казали /доктор/,че февруари месец ще ми отговорят дали ще продължат лечението.И от тогава все ми казват ,че всеки момент ще се реши.Та този "всеки момент" го чакам от началото на февруари.Вчера вече ми казаха,да им се обадя края на юни

.Няма да се обадя!!!! Омръзнами да се надявам




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.