Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 24.04.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Витафоннови  
АвторMeri (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 11:33



Здравейте!Бих искала да ви попитам дали някой от вас е ползвал руския уред Витафон.Майка ми е болна вече 5 години от МС и болеста и е напреднала до инвалидност.Тъй като не се движи има болки в гърба и една нейна позната която също е болна от МС и казала че това и помага.Бих искала да чуя и вашите мнения по въпроса.Аз мое имам но то не е положително,а майка ми има толкова много надежди винаги като чуе за някой нов уред или ново лекарство.А аз не искам да и ги руша тъй като я разбирам.
Благодаря предварително!



Тема Re: Витафоннови [re: Meri]  
АвторПpoтek (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 15:58



Малка дискусия за Витафон имаше тук преди около два месеца - темата беше "Микровибрационна терапия".



Тема Re: Витафоннови [re: Meri]  
АвторMeri (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 17:15



Благодаря че ми казахте къде да разгледам малко повечко по темата и вашите мнения.Аз разгледах всичко и по руските сайтове но ме интересува дали знаете някой който го е ползвал и дали има поне някакъв ефект.Благодаря.



Тема Re: Витафон [re: Meri]  
Автор мaмчe ()
Публикувано26.04.07 18:08





Скоро и този уред ще бъде внасян в България

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Тема Re: Витафоннови [re: мaмчe]  
Авторcтpaдaщ (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 16:11



Това не е панацея. На мене ми помогна за подобряване на кръвообръщението, което не е маловажно за обездвижен човек.



Тема Re: Витафоннови [re: cтpaдaщ]  
Авторkиke (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 18:53



Съжалявам защо толкова късно открих реалната информация за витафона.Мотото на българина е "Мижи да те лъжем".Това мога да кажа и за витафона.Това е една частна фирма която е решила да натрупа парички от болни хора като мен и вас.Срамота.Има възрастни хора които не могат да свържат двата края и вземат пари назаем за да си купят поредната глупост,която уж помагала.ПЪЛЕН ФАРС!За моята дископатия няма лек явно.Трябва усърдна почивка,но не и повече да се лъжа.ПЪЛНА ЗАБЛУДА!Защо всичките им лекари по рекламите са старчоци пенсионери?Ще се навие е ли някой интелигентен човек ,който да не е на една пенсия,да го рекламира



Тема Re: Витафоннови [re: Meri]  
Авторйopдaн Cимeoнoв (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 19:37



Преди около година си закупих апарата витафон,защото страдам от високо кръвно налягане.До ден днешен все още не ми е помогнал.Нямам дори и най-малко подобрение.Все още чувам бученето в ушите.НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА СИ ГО КУПУВАТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Витафоннови [re: Meri]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 19:41



И на мен не ми помогна апаратчето.Съжалявам защо си го купих.Страдам от ставни заболявания.Единственото което ми помогна ,ме облекчи е ,че отидох на почивка в Малко Търново.Ако знаех по-рано тези пари щях да ги дам за още една почивка с физиотерапия



Тема Re: Витафоннови [re: Meri]  
АвторИpeнa Пackaлeвa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 10:50



Подкрепям предните мнения на пострадалите от тази фирма хора.Аз също съм съпричастна.Не купувайте витафон-това е измама.Мъжът ми работеше за тези хора,той е лекар пенсионер.Обещаха му заплата от 300лв. като само трябваше да стои в офиса в Бургас и да прави реклама на това уж "чудо".Пред горките хорица трябваше да повтаря че витафон помага за всички болести и те трябваха да се доверяват сляпо защото видите ли той е лекар и не би излъгал.Така пенсионерите си даваха последните пари, а и не само те и си заминаваха удовлетворени.Но някои се връщаха и правеха рекламации.Никой не им връщаше парите.Поради това фирмата реши да промени офиса си и се премести в стоматологията.Собственик на фирмата е сърбин.Когато човека дойде в България разбра че вместо 300 евро представителите за България -Зоран Миленкович и жена му- дават заплати от 300лева.Доста добре са си поживяли.Затова те сменят персонала почти всеки месец.Не купувайте хора не само че не помага това нещо но и правите богати едни лъжци



Тема Re: Витафоннови [re: Иpeнa Пackaлeвa]  
АвторПpoтek (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 01:41



Позволявам си да се намеся пак. Идеята на "Витафон" е добра и ефекта също, но това средство не е панацея и има значение как и къде на тялото се прилага. Напълно споделям огорченията около търговските машинации с този и др. подобни апарати, които практически провалят масовото му използване. Желанието за големи печалби в областта на медицината в същност пречи някои сполучливи изобретения да бъдат достъпни. Така например руското лечебно многослойно одеяло ОЛМ 1 е също нестандартно добро техническо хрумване, но цената му не е по джоба на всеки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.