ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free

Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 25.12.14 
Здравна
   >> Множествена склероза
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: mnojestvena sklerozaнови [re: anonimen]  
Авторwarrior (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 03:14

Би ли дал принципна схема за гладолечение и уринотерапия за начинаещи?И как се извършва това лекарско наблюдение,като няма такива специалисти в България?

Тема Re: mnojestvena sklerozaнови [re: warrior]  
Авторnal (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 18:30

доколкото съм чела за различни видове гладуване, опасно не само гладуване , а излизане от него...
вижте информация за д-р Емилова

Автор Perlichka (уникат)
Публикувано23.07.06 11:57

При желание, мога да те свържа с хора, които да ти обяснят.

Малко нежност и много обич никога не са излишни...

АвторHappyspirit (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 11:21

v internet ima dosta informaziq - napi6i v google "amaroli" i 6te izlqzat mnogo stranizi. Dobra straniza e: http://www.hps-online.com/hurine4.htm
Prisystavala sym na lekziq za amaroli, no o6te ne sym probvala li4no. Moi poznati sa lekuvali seriozni zabolqvaniq s amaroli. Chovek trqbva da ima seriozno zabolqvane, za da preskochi psihi4eskata bariera.

Тема Re: mnojestvena sklerozaнови [re: Happyspirit]  
Автор kracci (търсач)
Публикувано29.07.06 00:22

Чудя се как някой умник не измисли фекалотерапия. И друг умник да прегърне гениалната идея и да започне да я проповядва тук. Никога не е късно обаче. Ама то пък, тия "лекарства" са безплатни и твърде лесни за производство, тоест евентуална далавера би била единствено проджбата на информация за тайнствената точна дозировка, помогнала на толкова много тежко болни хора... Със сигурност обаче, за пръв и единствен път тия недомислици ще имат точното истинско название - лаЙна!

Поне е весело ;)
Това е единственият (и не малък!) лечебен ефект от тия глупости!

I like to move it

Тема Re: mnojestvena sklerozaнови [re: kracci]  
Автор prof.Tolpa (обикновен)
Публикувано29.07.06 07:45

Не виждам нищо забавно в това да "предъвквам" нечии екскременти или да ги размятам по форумите.

А за уринотерапията и моето мнение е скептично. Скептично е и към диетотерапията които прилагаш и които си пропагандирал тук. Защото на мен не ми помогна. Не съм видял голяма полза и от ЛДН, който някои хора тук , смятат дори за вреден. Е и? Нали на теб ти помагат! Нямам нито време, нито желание да убеждавам когото и да е било, в абсурдността на някаква теория. Aко обаче повярваш много силно нея, няма начин да не се почувстваш по-добре. А може и да не е само самовнушение !?

Тема Re: mnojestvena sklerozaнови [re: prof.Tolpa]  
Автор kracci (търсач)
Публикувано29.07.06 10:03

Хе-хе, миличък, да, някога се опитвах да помогна на някой/всички. Е, вече не виждам смисъл да правя това и едва ли ще постна още нещо тук.
Има една древна библейска мъдрост, която едва напоследък проумявам - "не хвърляй бисери на свинете".
Чао-чао

I like to move it

Тема Re: mnojestvena skleroza [re: kracci]  
Автор prof.Tolpa (обикновен)
Публикувано29.07.06 10:50

“Блажени са низшите духом” – гласи друга библейска мъдрост. На времето влизаше тук за да споделиш някаква информация, напоследък само за да хвърлиш лайна по някого. И ми прави впечатление, че не си много добре с нервите. Не в смисъл на неврологично заболяване. Дано да греша!

Тема Re: mnojestvena sklerozaнови [re: prof.Tolpa]  
АвторDovolen (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 11:43

Здравейте всички, преди два дни си пихме кафето заедно с Краси и не мога да кажа, че не е добре с нервите, но един професор явно може да дава диагнози от дистанция! Тогава решихме повече да не пишем тук докато е пълно със спам и реклами, но явно като е прочел, че някой ни предлага да пием УРИНА, Краси не се е здържал и е отговорил с поста за фекалийте, така че не го обвинявайте.

Тема Re: mnojestvena sklerozaнови [re: Dovolen]  
Авторddms (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 15:55

Ех мили, златни, още колко има да преживеете и да видите!... И екскременти пих (е, не човешки, а от прилепи - руското мумийо) - никаква полза.
Човек трябва да опита всичко, може пък ...

А тук, на форума сме анонимни и искаме да си излеем натрупаното излишно напрежение. За тази цел мисля, че има по-подходящи клубове. Нека поне между нас си се пощадим! Какво да очакваме от здравите, ако самите ние не ценим нервите си ...

Каквото ми мислиш - да те стига, каквото ти мисля - да ме стига!!!

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2014 Dir.bg Всички права запазени.