Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 24.09.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/нови [re: magica545]  
Автор prof.Tolpa (болен мозък)
Публикувано12.01.13 10:35



В отговор на:

Чудя се защо никой не пише тук, нали идеята е да обменяме информация.



Клубът се казва Множествена склероза, не АЛС. Повечето пишещи или просто четящи тук, се интересуват от МС и имат съвсем бегли познания за АЛС. Моите лично, са само и единствено от тази тема. Затова не мога да кажа нищо повече. Да не говорим, че понятия като „преднорогова увреда”, ми звучат като на китайски. Респект!



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/нови [re: baipas]  
Автор vilibox (непознат )
Публикувано15.05.13 13:46



Здравейте! На баба ми също и поставиха тази ужасяваща диагноза,можеше горе долу да върви, след това лека полека започна да върви с помоща на друг човек а сега почти не може да се движи и много трудно говори разбираемо. Сега купихме Рилутек и започна да го пие някой да има информация дали въобще би могло да помогне малко от малко или някакво друго лекарство.
Благодаря предварително!



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: magica545]  
Автор Onufria (непознат )
Публикувано11.01.17 01:49



Аз съм с АЛС от март миналата година.Всичко почна от говора ми.От тогава до сега се влоши много.Мая най-голям проблем е как да бъда позитивна!?



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: Desperate_]  
Автор Onufria (непознат )
Публикувано11.01.17 02:16



Единственото ,което се сещам е да спрете глутена.Четох някъде,че той бил причина за АLS and MC .Няма човек на този свят,който да ви каже дали сте предразположена за такива болести.Но може да си направите генетичен тест .От него може да имате повече информация .



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: Onufria]  
Автор nu-ry (непознат )
Публикувано11.03.18 17:29



Защо никой не пише??



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: nu-ry]  
Автор nu-ry (непознат )
Публикувано18.03.18 12:58



Ако някой знае някакъв лек за ЛАС от сърце ви моля пишете..



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: nu-ry]  
Автор prof.Tolpa (болен мозък)
Публикувано19.03.18 00:30



Доколкото ми известно, АЛС е една от болестите, за които няма лечение. Неприятното е, че е една от най-бързо развиващите се и с летален край. В опровержение на собствените ми думи ще кажа, че преди дни, на 76 години, почина световноизвестният учен Стивън Хокинг, който живя и твори над 50 години с тази диагноза.



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/нови [re: Crissy]  
Автор nu-ry (непознат )
Публикувано03.06.18 16:25



Здравей Crissy как мога да намеря книгата за която говориш? На страницата която си оставила излизат някакви хранителни добавки..Ако знаеш нещо повече пиши.Благодаря ти предваритално..



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/нови [re: nu-ry]  
Автор nu-ry (непознат )
Публикувано17.06.18 16:55



Никой ли не пише вече тук???



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/нови [re: nu-ry]  
Автор nu-ry (непознат )
Публикувано26.06.18 17:57



Има ли някой в този форум..?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.