Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 22.06.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: genoveva2]  
Автор p4elarov (непознат )
Публикувано28.03.10 18:39



Zdraveite az imam samnenia za tova zaboliavne-pri men simptomite sa myskolni treptenia i skovanost taka sam ve4e godina .Le4enie niama kato vsi4ko e vapros na kasmet kakto pove4eto ne6ta v jivota-- niakoi avtori tvardiat 4e le4enieto s antioksidanti zabavia protzesa v niakoi sly4ai po to4no vit c i vit e no za nai palna informatzia posete tozi sait http://www.patientslikeme.com/ tyk 6te vidite vsi4ki simptomi i opiti za le4enie ,realno prilagani v momenta i ne gybete kyraj ima sly4ai na hora jivee6ti po 25 godini s nego



Тема Re: Болен, известен певец !? [re: morning dew]  
Автор prof.Tolpa (болен мозък)
Публикувано08.04.10 20:55



Тази вечер, по телевизора, споменаха няколко пъти, че един мой градски, известна личност, певец, е болен от тази болест. (дано бъркам болестта) Щял да опитва стволови клетки в Москва и ако има ефект, това би означавало шанс за всички болни, в световен мащаб.

П.П. Продължават с информацията по телевизора, и явно скоро няма да спрат. Ще организират благотворителни концерти и ще събират средства по всички възможни начини. Скоро ще чуете, за кого става въпрос.



Тема Гого Найденов [re: prof.Tolpa]  
Автор s_msМодератор (член)
Публикувано08.04.10 21:33



Благотворителен концерт, средствата от който ще отидат за лечението на Гого от „Тоника”, организира общинският съветник Георги Манев. Спектакълът ще започне в 19 часа, в залата на Бургаската опера, на 20 април.

Поканени са всички бургазлии, които харесват музиката на Гого Найденов и „Тоника”. До момента участие са потвърдили поппевицата Кристина Димитрова и изпълнителката на народни песни Жечка Сланинкова.

Както вече знаете, Георги Найденов страда от „синдрома на Лу Гериг” (болест на моторните неврони), причиняващ пълна парализа и смърт. За операцията по присаждане на стволови клетки в Москва са нужни 50 000 лева.

Чуйте в звуковия файл разговора на Красимир Калудов с общински съветник Георги Манев





Редактирано от s_ms на 08.04.10 21:35.



Тема Re: Гого Найденов [re: s_ms]  
Автор prof.Tolpa (болен мозък)
Публикувано19.04.10 20:57



Бих се радвал, ако само един непознат човек, ме обичаше толкова, колкото България - Гого.



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: morning dew]  
Автор Desperate_ (непознат )
Публикувано18.07.10 20:38



Някой няма ли да ми отговори на въпроса, свързан с унаследяването. Съжалявам, но това наистина много ме притеснява... Какъв е шанса аз да развия болестта, при условие, че единият ми родител е имал ЛАС; и има ли вероятност в случаят болестта на майка ми да не е наслествена /фамилна/ форма.



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: Desperate_]  
Автор Desperate_ (непознат )
Публикувано18.07.10 20:51



Може да звучи глупаво, но също бих искала да попитам дали, ако съм генетично предразположена към ЛАС, бих могла по някакъв начин да избедна проявлението на болестта и дали, колкото и тъпо да прозвучи, би могло да се развие МС при ген.предразположение към ЛАС



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: Desperate_]  
Автор мaмчe ()
Публикувано19.07.10 10:28



Ако си го мислиш непрекъснато, ще стане.

"Здраве заслужава този, който умее да се бори за него."/Л.Ковачева/


Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/ [re: morning dew]  
Автор julia stefanova (непознат )
Публикувано14.08.10 16:45



Zdraveite.Imam nujda ot vashata pomosht.Suprugat mi e s tejkata diagnoza LAS.Predi chetiri meseca mu q otkriha pri nego mnogo burzo progresira veche e na homano dishane i paraliza na krainicite.Ako nqkoi ima nqkakva informaciq kak moje da se svurjem s nqkoq klinika v chujbina i kakvi dokumenti shte ni budat nujni shte vi budem mnogo Blagodarni !



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/нови [re: julia stefanova]  
Автор baipas (непознат )
Публикувано24.11.12 15:05



ДНЕС БЯХ НА НЕВРОЛОГ,ИЗПРАТИ МЕ НА ЕМГ/ЕП КАБИНЕТ.Заключение:ОТ ИЗСЛЕДВАНИТЕ ПРОКСИМАЛНИ И ДИСТАЛНИ МУСКУЛИ НА ДОЛНИТЕ КРАЙНИЦИ В ПОКОЙ СЕ ОТВЕЖДА СПОНТАННА Б.Е.А. ОТ ЕДИНИЧНИ ФАСЦИКУЛАЦИИ. ПРЕ ЛМК- ОТВЕЖДАТ СЕ ЛЕКО ПОВИШЕН % ПОЛИФАЗНИ АП НА Д.Е С ВРЕМЕТРАЕНЕ В РЕФЕРЕНТНИТЕ ГРАНИЦИ. ММС - ЛЕКО РАЗРЕДЕНО ТРАСЕ. ЛАТЕНЦИИТЕ НА "Ф" ВЪЛНИТЕ, ОТВЕДЕНИ ОТ М . ЕКСТ. ДИГТИТОРУМ БРЕВИС И М. АБДУКТОР ХАЛУЦИС ДВУСТРАННО СА ЛЕКО УДЪЛЖЕНИ. КАСАЕ СЕ ЗА КОРЕНЧЕВА Л5-ЕС1-ЕС2 УВРЕДА ДВУСТРАННО. БЕЗ ДАННИ ЗА ПРЕДНОРОГОВА УВРЕДА.
РЕЦЕПТА-ФЛОСТЕРОН 1СУСП. ИНЖ,МИЛГАМА 7 БР ИНЖ.,ТРОСИКАМ 1 ТАБ ДН.,МИДОКАЛМ150мг.3*1,МАГНЕЗИЙ250 с вит В комрл. 1 вече
трябва ли дасе лритеснявам



Тема Re: Амиотрофична латерална склероза /АЛС/нови [re: baipas]  
Автор magica545 (непознат )
Публикувано08.01.13 11:31



Здравей, baipas, за ЛАС е типично да има преднорогова увреда, а при теб няма данни за такава. Това е добре.
Чудя се защо никой не пише тук, нали идеята е да обменяме информация. За съжаление има доста хора с тази диагноза. Нека поне коментираме този кошмар и евентуално да си помагаме по някакъв начин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.