Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 28.06.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Здравейте !  
Автор nbb (весела)
Публикувано21.01.05 15:39



Днес за първи път видях клуба и доста неща изчетох, но ме интересува дали вече сте писали как ви поставиха диагнозата.
Надявам се да не ви натоварвам, ако споделите поне малко информация, за да се ориентирам.

P. S. Почетох още малко и установих, че това, което ми се случва, сте го писали като симптоми. Другата седмица съм на ЯМР, дано да се разсеят съмненията на лекарите. Силно се надявам.

Редактирано от nbb на 21.01.05 16:34.



Тема Re: Здравейте !нови [re: nbb]  
Авторkapи (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 17:43



Аз си направих ЯМР и още там, след като ми разчетоха снимката, пишеше, че има данни за наличие на МС. След това отидох в б-ца "Св.Наум", където след доста прегледи и изследвания ми потвърдиха диагнозата.
Дано при теб всичко да е наред



Тема Re: Спокойно!нови [re: kapи]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 18:01



Хей, не се тревожи, с или без поставена диагноза нещата са едни и същи. На мен искаха да ми я поставят преди 5 години но аз не дадох да го направят - не отидох за изследванията. Сега пак ми направиха и този път всичко се потвърди. Разликата е че сега просто съм шокиран и разтревожен , мисля по друг начин, лепнах си притеснения. Другото си е същото за момента. Просто трябва да се живее с мярка - независимо дали имаш или не МС. Знаеш ли колко много хора имат лезии на ЯМР , а никога не се влошава здравето им? Една цигуларка вече 30 години свири и й няма нищо, освен това както виждаш и известния Слави Трифонов е един блестящ пример за това, че не е задължително нещата да отиват към зле. "Влез в равновесие."



Тема Re: Спокойно!нови [re: Kиko]  
Авторkari (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 21:35



Напълно те подкрепям 'колега'



Тема Re: Спокойно!нови [re: Kиko]  
Авторlo]a (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 09:40



Zashto spomenavate S. Trifonov?



Тема Re: Спокойно!нови [re: lo]a]  
Автор333 (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 13:49



Защото е болен от МС



Тема eto takaнови [re: nbb]  
Авторyas (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 19:15



mi vodeiki normalen jivot, tamun ne6tata se naglasiaha vse po-dobre, i cak - retrobulbaren nevrit. ni6to ne vijda6 s ednoto oko. posle - sistemi, iadreno-magniten rezonans, betaferon, sriv, sega s ldn pone spria zadulbo4avaneto...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.