Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 08.06.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Статия за МС във в. Доктор  
Автор lvo lllМодератор (Ag008)
Публикувано19.05.04 18:36









Тема Re: Za hranenetoнови [re: lvo lll]  
АвторLulu (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 16:17



Samo shte dobavia, che eskimosite pohapwat izwynredno mnogo cherveno meso, no tam ms ne se sreshta po-chesto ot iujnite strani kato nashata, a moje bi i po-rjadko. Smjatam, che problema ne e tochno v hraneneto. E, tova ne znachi, che trjabwa da se vturnete kym mestnata bakalia za uteshenie, vse pak smilete sa nad vashite telesa i ne gi trovete dopylnitelno!



Тема Re: Статията липсва!нови [re: lvo lll]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 17:20



Жалко че е изтрита от линка. Исках да си я разпечатам. Някой може ли пак да я публикува?



Тема Re: Статията липсва!нови [re: Me]  
Автор lvo lllМодератор (Ag008)
Публикувано15.07.04 19:08



има проблем с този сървар .. временно
но ще го оправят ... надявам се скоро

ако ти е спешно .. мога да ти я пратя на майл ?



Тема Re: Статията!нови [re: lvo lll]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 16:18



Mnoooogo ti blagodaria, Ivcho! Zlaten si!
Pitam se za onova izrechenie v srednata kolonka, kydeto stava vypros za betaferon-a, kakvo li tochno iskat da kajat? Da se vnimava s betaferon
t.e. " profilaktikata da byde provedena..." ili "profilaktikata s betaferon... da byde proverena...pri lechenie na mladi hora".
Az sym adski obyrkana! Ot chubina mi nosjat informatzia, che betaferon e izmislen da se wzema do jivot, a ne za njakakwi si dwe godini. "Organizma swikwa s nego i stava losho kato go spresh"...



Тема Re: Статията!нови [re: Me]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано08.08.04 11:48



Moia poznata go polzvache dosta vreme,no nichto.Beche v Kitai 1,5 mes.,i tam sa se uchudili che se polzvat tolkova silni himichni bechestva.Podlogili ia na izchistvachta dieta i sa i dali bilki!!!!, sega e bez krizi ,dori si hodi na rabota /sledovatel/,i prodalgava na bilki.



Тема Re: Статията!нови [re: viki]  
Автор s_ms (минаващ)
Публикувано08.08.04 17:37



Можеш ли да дадеш повече инфо по въпроса, относно лечението в Китай.

Това клиника за лечение на МС ли е?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.