Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 23.06.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ентеросан МСнови [re: Vivimus]  
Автор lvo lllМодератор (Ag008)
Публикувано04.11.03 19:29



на опаковката
пише че ефекта не е моментален
и иска време да се прояви ... но бил траен
дано да е така ...

38лв. е месечната доза
има го в аптеката на Кракра 24

трябва да се съхранява в хладилник 2-4 градуса

Благодаря ти за инфото :)



Тема Re: Ентеросан МС???нови [re: Бoби_]  
Автордoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 10:04



От три месеца взимам Ентеросан МС и още няколко подобни, които ми предписа д-р Мария Папазова и мога да се похваля, че се чувствам по добре от времето когато бях на инжекции с Ребиф, а то продължи три години. Болеста ми е установена с ядреномагнитен резонанс през 1999 г. в София.



Тема Re: координати на д-р Мария Папазова ?нови [re: дoвoлeн]  
Автор lvo lllМодератор (Ag008)
Публикувано06.11.03 16:08



това са много хубави новини
можеш ли да посочиш координати на д-р Мария Папазова ?

можеш ли да кажеш на колко години си?



Тема Re: координати на д-р Мария Папазова ?нови [re: lvo lll]  
Автор тaня (SPA)
Публикувано08.11.03 13:15



Ако си прочел предишните ми включвания, все още очаквам адрес на който да изпратя материали, в тят има и извадки от случаите на др.М.Папазова ,нейни препоръки и координати.



Тема Re: координати на д-р Мария Папазова ?нови [re: тaня]  
Автор lvo lllМодератор (Ag008)
Публикувано09.11.03 15:49



какъв адрес
е необходим

електонен или за обикновена поща ?

ще ти дам само кажи какъв



Тема Re: координати на д-р Мария Папазова ?нови [re: lvo lll]  
Авторdovolen (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 18:45



Необходимо е да се срещнете с д-р Папазова, тя има офис в София на ул. Алабин, входът е до старото кино Димитър Благоев и от там на втория етаж, но това тя ще Ви обясни по подробно, като си уредите срещата на GSM 0888623302. На въпроса за годините ми те сега са 57, а началото беше преди 9 години, през 1994 г. със схващане само на дясната ръка и така продължи до 1999 г., тогава се схвана и десния крак и се установи, че болеста е МС. Започнах лечение при доц.Герасимов три години на Ребиф, след което го спряха от Касата. Имах известно подобрение и от него. До сега съм имал три по-големи пристъпа, но все още ходя сам, леко куцайки. През август тази година се свързах с д-р Папазова и положението ми се стабилизира на едно ниво.



Тема Re: координати на д-р Мария Папазова ?нови [re: dovolen]  
Автор Perlichka (уникат)
Публикувано09.11.03 20:09



Ако си в София, можеш да посетиш един кабинет на Тошко Тодоров и д-р Илиева. Там се занимават с електропунктура и куп други алтернативни техники за лечение.
Самият Тошко е болен от МС, който се е вдигнал от инвалидна количка и сега е напълно равностоен в работата с всеки друг. Малко си провлачва единият крак, но е активен да се занимава с нещо полезно, и то не само за себе си, а да помага и на други хора.
Кабинетът се намира на улуца "Будапеща" 24.
Препоръчвам го на всички от клуба - не само на теб.
....................
Един от алтернативните методи за лечение не само на тази, но и на ред други заболявания е методът на Универсалната енергия. Има теми тук за това. През м. декември ще има началните нива. Горещо ви го препоръчвам.
Човек трябва да осъзнае, че той прави избора за физическото си състояние и за здравето си.
Ако чакаш само някой друг да те лекува, така и ще си останеш болен. Всеки трябва да търси причината за състоянието си, да я осмисли и да действа. Иначе просто няма резултат.

- ако искаш, пиши ми.

Малко нежност и много обич никога не са излишни...

Тема Re: координати на д-р Мария Папазова ?нови [re: Perlichka]  
Авторdovolen (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 21:39



Благодаря за предложението, може да опитам и това.



Тема Re: още данни за ЕНТЕРОСАН МСнови [re: Vivimus]  
Автор тaня (SPA)
Публикувано17.11.03 13:44



...Препоръчва се на МС-болните, които страдат от алергии ДА НЕ ВЗЕМАТ Ентеросан заедно с интерферонови препарати. След приключване на интерферона може да се приложи горната схема. Препоръчително е да се ограничава употребат на прясно мляко.
=6 месечния курс на добавката Етеросан излиза около 250 лева.б1 флакон от 60табл. е 13.00лв.



Тема Re: координати на д-р Мария Папазова ? [re: lvo lll]  
Автор тaня (SPA)
Публикувано17.11.03 13:51



пощенски адрес. За извадки и копия от различни публикации и мнения ,за да прецените кои са обсъждани и кои мислиш че ще представляват нов интерес . Също така и допълнение на някои теми по които вече видях че е писано , но избирателно и е преустановена без да са отчетени ползите и необходимостта.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.