Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 12.06.24 
Здравна
   >> Множествена склероза
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Обединяване на усилията в борбата с болеста MSнови [re: BlSER]  
АвторVesi (Нерегистриран)
Публикувано16.04.04 16:38



Po kakva shema se pijat ? Imash li predstava?



Тема Re: Обединяване на усилията в борбата с болеста MSнови [re: Vesi]  
АвторДoдo (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 18:21



Здравейте!
Прочетах доста внимателно всички мнения по темата,но никъде никой не казва за лечение с хомеопатия .
Аз например за много болести съм видяла огромна полза от нея .
Резуптатите при точно предписано лекарство се забелязват на третия ден
Много Ви моля ,ако някой се е лекувал с хомеопатия да ми каже.



Тема Re: Обединяване на усилията в борбата с болеста MSнови [re: Дoдo]  
Авторted (Нерегистриран)
Публикувано16.06.04 22:28



По въпроса за хомеопатията: За мен това лечение е страхотно, но много важно е кой те лекува. Разни самозванци от рода на Г-н Гочев .......извинявай. Аз ходя при един доктор-хомеопат вече повече от пет години. Препоръчаха ми го в една аптека, съвсем случайно. Отидох при него заради малката ми дъщеря, която беше на 1 годинка, с пристъпи от бронхиална астма, на инхалатори и т.н. Вече е на 6 години и за цялото това време не е получавала нито един пристъп. От два месеца вече не взима лекарства и е много добре. Иначе хомеопатията е велика, въпроса е кой я прилага.

Поздрави:



Тема Re: Обединяване на усилията в борбата с болеста MSнови [re: Vesi]  
Авторstan4e (Нерегистриран)
Публикувано23.10.04 19:41



Здравейте,не знам някой от вас пил ли е водорасли на аква сорс,аз ги пия от 1998г и се чувствам много добре.Като казвам добре не си мислете,че проблемите ми са изчезнали,но съм болна от 10 години и може да се каже,че организма ми се справя с болестта.Убедена съм,че водораслите имат принос за това.Аз съм биолог и мога да ви кажа,че те съдържат почти всички аминокиселини имного витамини и минерали,всъщност те са най- сдравословната храна за тялото ни.Опитайте .Поздрави .



Тема Гама-глобулинова терапия при MSнови [re: lvo lll]  
АвторЛekap (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 17:22



Иво,

Какво е отношението Ви към гама-глобулиновата терапия при Множествена склероза и имате ли наблюдения върху пациенти, които са я прилагали?

Имаме много добри резултати с нея. Ако проявявате интерес и желание за информация, пишете ми.

Д-р Емилияна Конова
Плевен



Тема Re: Гама-глобулинова терапия при MSнови [re: Лekap]  
Автор prof.Tolpa (търсещ)
Публикувано29.12.04 22:48



Лично аз не съм чувал нищо за подобна терапия. Предполагам, че ще бъде интересно за повечето посетители на форума, и че ще има доста въпроси. Затова Ви предлагам, да изложите информацията си в самостоятелна тема.

Човек може да бъде унищожен, но не и победен.


Тема Re: Обединяване на усилията в борбата с болеста MSнови [re: lvo lll]  
Автор ddms (непознат )
Публикувано12.05.05 16:35



Една случайна комбинация
От 2 години приемам пробиотиците Ентеросан. През есента реших да си направя профилактика срещу грипа с Viregit K. Оказа се, че комбинацията от двете лекарства помага за преодоляване на редица симптоми на МС, например: проблемите с отделителната система, тремора, обилното слюнкоотделяне. В последствие разбрах, че всъщност Viregit K съдържа Amantadine hydrochloride и наистина е подходящ за лечение на МС. ВНИМАНИЕ - понижава кръвното налягане!
Моля, ако някой знае, да ми каже доколко вреден е Viregit K (колко време може да се пие без прекъсване) и към коя група лекарства принадлежи.
Благодаря!



Тема Re: Обединяване на усилията в борбата с болеста MSнови [re: lvo lll]  
Автор ddms (непознат )
Публикувано12.05.05 16:35



Една случайна комбинация
От 2 години приемам пробиотиците Ентеросан. През есента реших да си направя профилактика срещу грипа с Viregit K. Оказа се, че комбинацията от двете лекарства помага за преодоляване на редица симптоми на МС, например: проблемите с отделителната система, тремора, обилното слюнкоотделяне. В последствие разбрах, че всъщност Viregit K съдържа Amantadine hydrochloride и наистина е подходящ за лечение на МС. ВНИМАНИЕ - понижава кръвното налягане!
Моля, ако някой знае, да ми каже доколко вреден е Viregit K (колко време може да се пие без прекъсване) и към коя група лекарства принадлежи.
Благодаря!



Тема Re: Обединяване на усилията в борбата с болеста MSнови [re: Дoдo]  
Авторm (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 14:36



Izpolzvam homeopatija, mnogo sum dovolna ot rezultatite....ne podminavaj tazi vuzmojnost



Тема Re: Гама-глобулинова терапия при MS [re: Лekap]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 11:42



Доказана множественна склероза, нарушено зрение, неподвижност в ръце, крака, наличие на пристъпи през 4-5 месеца и лечение с кортизон.
Преминато на имуноглоболин - 100 ампули през три месеца венозно . От 4 години никакви индикации за болеста.

Никакви странични ефекти, пълна работоспособност.

Прилагана е методиката от плевенският институт.

Проблемът е че той не се поема от здравната каса и една ампула е 1.20 лв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.