Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 28.05.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Една полза от дискусия с Уникалната!нови  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано11.03.20 11:50



Както съм споделял, уважаеми господа и кокошки, пиенето на вода за мен е удоволствие, подобно на прежаднял напечен на слънце летен пес.



След темата на споменатата в топика г-жа, бях решил принципно да се снабдя с възможно най-чистата вода И в офиса - вкъщи, както и на село, вече имам.
Вчера наблюдавах в офиса как уважаем колега си налива в 1.5 литра празна бут мин вода от единия офисен диспенсър, след което мощмо я надихна, пресуши наполовина и допълни. При което (не че друг вариант е по-добре) обхвана гърлото на бутилката с устни, както изпитваща удоволствие от работата си свиркаджийка хваща лелеян мъжки.... инструмент.
И ми прещрака: "Бей дейва, аз си сипвам после в личната стъклена чаша от същия чучур! Дето незнайни и знайни потребители преди това облизват косвено по най-чувствено-мизерен начин : )
Айде майната и на Австралия (хигиената) по принцип, ама след като имам вече изпробвано елегантно решение за лична и най-чиста вода, защо да се ръгам у стадото? Ето я и придобивката. А софийската вода е една от най-хубавите на континента, това не е преувеличение. Мине ли през сребгро-акт въглен и йонообменните смоли, идея си нямате к'ъв шибан елексир става.





Тема Re: Една полза от дискусия с Уникалната!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано11.03.20 12:27



Абе всички ли се побъркахте? Сега пък кани за вода. И? Ще станеш по-здрав, по-умен, по-красив..
Пия си вода от чешмата, където и да отида, е на..жива съм и мърдам. Хапвам месо, дюнери, пици, киФтета и т.н. и пак съм жива..съжалявам но не мога да пася люцерна и там още..глухарчета и...с всичките им нови изкълчени модерни имена.
Доскоро си и произвеждахме..домати, краставици, фасул, чушки, но сега си купувам от магазина.
Баси истерията за здравословен начин на живот, а всеки който малко може да мисли, ще разбере, че няма как да стане..единствения е, човек да си произведе и отгледа животни.
И да се върнем на водата, гледам ги по офисите как се превземат..даже и някакви таблетки слагат..как ли не..да пия химия и от водата под предлог, че била здравословна.



Тема Re: Една полза от дискусия с Уникалната!нови [re: ShokoLada]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано11.03.20 12:31



Нещо си се объркАла, маце


Не става дума за мания, а за чиста вода- в случая само и единствено за това!

Това, че не можеш да усетиш на какво мирише сутрин, напълнена от вечерта и оставена чаша вода - дори софийска, една от най-качествените по принцип - си е лично твой проблем. И предимство, субективно погледнато.



Тема Re: Една полза от дискусия с Уникалната!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано11.03.20 12:39



Кое е мой проблем? Всяко нещо което застои, добива мирис, за това има прясна и течаща вода.
Нали не трябва да ти казвам, че мириса може да е от всичко, дори и от съда, в който се налива.
Остави едно месо два дена навън и да видим, може и червеи да видиш..или и за него трябва кана?



Тема Re: Една полза от дискусия с Уникалната! [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.03.20 12:42



Ама ти досега нямаше ли си лична кана в офиса?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Една полза от дискусия с Уникалната!нови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано11.03.20 12:54



Имах временна, отиде за ракия


Тая е чисто нова и е кръстена на теб!))



Тема Re: Една полза от дискусия с Уникалната!нови [re: ShokoLada]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано11.03.20 12:55



Жено, говориш за сътворение на света с Демиурга му!))



Тема Re: Една полза от дискусия с Уникалната!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано11.03.20 13:00



снимай се и ти де, да те видим





Тема Re: Една полза от дискусия с Уникалната!нови [re: Albena I]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано11.03.20 13:09



Не може. Женен съм. Като искаш да ме видиш, елате с мъжа си лятото на село някой уикенд, ще ви направя два декара скара :)



Тема Re: Една полза от дискусия с Уникалната!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано11.03.20 13:12



След тази случка бих напуснала офиса.

Същият уважаван колега пикае, изтръсква си патката, ОТВАРЯ ВРАТАТА, за да излезе от помещението, след това, евентуално, си мие ръцете. Но... ти отваряш същата врата, която и той е затворил НЕПОСРЕДСТВЕНО след облекчаване.

Ако ползва писоарите в общо помещение, ок, гледай дали си мие ръцете. Но пък не всички мъже обичат да им гледат пикалото в общото помещение.

Ужасно е, като се замисля!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.