Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 02.07.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защонови [re: danaia nn]  
Автор Melany99 ()
Публикувано01.11.12 17:09



Трия ги!





Тема Re: Разбрах:))))))))))))нови [re: danaia nn]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано02.11.12 16:46



Че нещо си тръгнала да ме търсиш...не се хаби повече, тук съм



Едно разбрах със сигурност за пореден път днес: Мразя да съм сред глутниците хора навън...а не бях такъв човек ве...ден без излизане нямах, сега не мога ги дишам двукраките дето шпацират като облъчени навън, бутат се, ходят на зиг-заг и някакви лица дето ще речеш , че Хелоуин е пак довечера:)...ужасТ някакъв



Тема Re: Разбрах:))))))))))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Melany99 ()
Публикувано02.11.12 17:07



Защото едно време не беше така.
Хората бачкаха, за да се забавляват след това. Единственото за което се мислеше като идеш наработа е - нови записи(нали едно време все от запад ги носеха), къде са пуснали водка, кубински ром, или нещо друго нака по-интересно; организация на купони по събота и неделя или ходене по страната, пак с цел купони. Не си спомням да имаше травмирани хора по повод на това дали ще могат да си платят тока, телефона или бензина.

Сега тези 20 години преход озвериха хората, несигурността ги смазва, липсата на хигиена на живот през този период увеличава болестите...абе, кофти положение.

Разбирам те, и аз бях така и сега се чудя дали това алиениране, ако мога да го нарека се дължи на възрастта или на времената, които настанаха...



Редактирано от Melany99 на 02.11.12 17:08.



Тема Re: Разбрах:))))))))))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано02.11.12 17:37



Смени си компанията, мястото и асоциациите...!



WALL·E

Тема Re: Разбрах:))))))))))))нови [re: Haглeц]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано02.11.12 17:59



Не е до компанията...компанията ми идва на гости у нас и всичко е ок, когато нямам директен досег с нещата отвън:))



Проблемът е когато трябва да ходя насам-натам да върша работа и да гледам сънародници с разни мутирали изглед и изказ...преди малко написах и изтрих един пост, как нещо ни се заминава, ама тоя път сериозно. И то отвъд океана...не Европа. Топли ни присъствието на една кротко спяща засега симпатична кредитна карта с достатъчно пари за самолетни билети и плащане на наем поне за първите няколко месеца...и двамата сме със занаяти, дето никой не им оспорва намирането на работа, език-английски...не знам, не знам...както и да е, нещо съм се размислила...



Тема Re: Обаче:))))))))))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано02.11.12 18:07



Ако нещо наистина ни спира, това е, че не ни се ходи никъде, където да трябва да отказваме цигарите





Тема Re: Обаче:))))))))))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано02.11.12 21:58



Хората сега наистина изглеждат зле и са като зомбирани в БГ.
Но аз лично вече не съм готов за екшън зад граница. Дърт съм. Няма канвертируемост за някаква печалба. А да съм чужд на света около себе си го мога и тук, в БГ.
Облащи има на хоризонтчето ни като нацийка.
Дааааааааааааа.
И не са вече само имагинерни.
Баш са си реални.
Помня наглата физиономия на оня имам по ТВ.
Който вече има наглостта в прав текст да ни заявява - ако искаме война както в Югославия, не само че ще я получим, ами вече и виновни сме готови изкарани за нея.
Та, лошо за децата ни.
И ние сме виновни за това.
Щото не си изтрепахме управниците, за да ги накараме да спрат с краденето и лъжите.

WALL·E


Тема Re: Обаче:))))))))))))нови [re: Haглeц]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано02.11.12 22:15



Лошото на нашата политика е, че не е наша...обслужва чужди интереси. А те определено не са свързани с проспиритет на нацията.

Всеки, който се надява на нещо за у нас си...е дълбоко заблуден. Надежда всяка тука оставете...това е истината.

Не съм песимистично настроена...не, сякаш всичко вече започва или всъщност ми е станало все тая.



Тема Re: Обаче:))))))))))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано02.11.12 22:27



Напълно си права.

WALL·E



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.