Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:33 04.07.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Абеее...ІІ  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.10.12 21:00



Ходили ли сте поканени на рожден ден, където трябва да си плащате сметката?
Става въпрос за заведение със специална покана?

Стана ми доста странно, ами то така аз сто хиляди рожденни дни мога да си празнувам. Подаръци ще получавам, няма да се притеснявам да готвя и ще си прекарам идеално?



Тема Re: Да!нови [re: Melany99]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано20.10.12 21:17



Лично аз не съм, но съпругът преди месец ми разказа, как негов колега бил сащисан, защото били поканени на сватба в ресторант. Сметката по това кой какво консумира било за сметка на госта:))...Само питиетата били от празнуващите..там по 100гр. ракия или водка и на 2-ма души по бутилка вино да си разделят:)...безалкохолното всеки сам си поръчвал:)

Детето преди 2 седмици беше поканено на билярд клуб на рожден ден на съученик. В поканата беше упоменато, че единствено почерпката с торта е осигурено от рожденика. Игрите на боулинг и всичко останало, което се поръчва всеки сам си плаща. В поканата беше упоменато всяко дете да има по 10 лева за игрите:))...нашата не прояви желание да ходи, защото не е приятелка с въпросния...но явно има някакво ново течение за подобен род покани и начин на празнуване в кризата



Редактирано от Lira Emerald на 20.10.12 21:18.



Тема Re: Да!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.10.12 21:24



А, аз си мислех да не е нещо тукашно.
Тук нали в семейството всеки си плащал половината сметки за всичко и като ходели на среща с гадже пак си плащали половината сметка.

То аз пих една чаша вино, а човекът - една бира, че не стояхме много но се учудих.


А, аз нали съм голяма бяла птица правя в къщи приготовления три дни преди такива събития със всичките му салтанати и напитките гледам да са разнообразни, всеки каквото пие да има. Ама вече ще знам и аз!


П. С. Никога вече няма да ходя в латино заведение. Всички приличаха на нещо средно между цигани и джигитайци. Черни, сплексани носове, ниски с големи кореми. И някаква музика от която ми пищят ушите още...

Редактирано от Melany99 на 20.10.12 21:26.



Тема Re: Абеее...ІІнови [re: Melany99]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано21.10.12 00:28



да, но не със специална покана, в Испания, там те канят на РД и си плАщаш каквото консумираш, е, имаш едно от рожденника, даваш си подаръка и те така





Тема Re: Абеее...ІІнови [re: Фakличka]  
Автор Melany99 ()
Публикувано21.10.12 00:38



Това не го знаех. За първи път ми се случва!
А, аз шматката като каня и всичко плащам!





Тема Re: Абеее...ІІнови [re: Melany99]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано21.10.12 01:01



е, и аз съм така, ама на други места си имат други правила





Тема Re: Абеее...ІІнови [re: Фakличka]  
Автор Melany99 ()
Публикувано21.10.12 02:04



Добре е да знам за друг път!





Тема Re: Абеее...ІІнови [re: Melany99]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано21.10.12 02:52



офф Меланиооо а кажи честито брееееееееееееее





Тема Re: Абеее...ІІнови [re: Melany99]  
Автор вoлнa птицa (член)
Публикувано22.10.12 13:21



Имам си компания, където празнуването на рождени дни сме го решили така: Подаръци не си правим, събираме пари, всеки да си купи каквото иска, и той/тя си покрива сметката. Така никой от нас не се задръства с ненужни подаръци и на никой не му дотежава празнуване в ресторант с 10-12 гости.Е, и букети цветя носим






Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.