Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 30.06.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Режа си косата, решено енови  
Автор danaia nn ()
Публикувано23.08.12 19:52



Фризьорката ми знае, че мога сама и няма да има разправии ама 2 пръста ли, ама що толкова много, тя не иска да я реже, не знам що, та по-добре да я свърша тая работа аз. Мисля да я режа много бавно, материал има, е така по 2 по 2 см докато се спра, няма да ми направи кеф да я отрежа от раз. Сега съм я вързала много горе на дълга опашка и е много лесно да клъцна с ножицата, таман няма да е вече на черта

Това ще го преценя след малко, ама предвид, че мога да я режа само мокра, едва ли ще я отрежа така.
Мисля да сложа и едно матово черно, ще отива на сините ми очи. Върху русото мога да сложа всичко. Таман да няма измиване за 100 г.
Забравих да кажа, че темата е за жени.
Също забравих да питам защо външния ни министър не е в Испания и изобщо какво прави той



Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: danaia nn]  
Автор Melany99 ()
Публикувано23.08.12 20:02



Високо на опашка я вързваш и режеш опашката на черта.
Става много готина прическа на пластове.
Едно време във Франция така ме подстригваше един пич.
Недей я мокри, режи на сухо, че непрофесионалистите не могат да преценят на мокро колко да се отреже. Освен това мократа коса е разтеглива и дава лъжливо усещане за действителната дължина на косата.
Само не слагай черно, че стои после мноуу гадно като вземе да се измива. Освен това слага поне 10 години отгоре.
Аз гласувам за червено - тициан, нещо подобно...





Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: Melany99]  
Автор danaia nn ()
Публикувано23.08.12 20:16



За външно каза ли нещо по принцип

Редактирано от danaia nn на 23.08.12 20:17.



Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: Melany99]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано23.08.12 20:29



Даная няма нищо общо с червените тонове...той е за други типове:)...освен ако не иска да замяза на Пипи Дългото чорапче


Черното също не е за нея...но както се казва, всеки минава през различни цветови етапи през живота си.

Нейна си е косата да си прави каквото ще с нея, после обаче да няма--"Ма що станА така?"



Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: danaia nn]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано23.08.12 20:32



Такова решение не е случайно. В източните философии се казва, тръгнеш ли да си подстригваш косата, значи си на нов психологически етап, махаш нещо старо, нещо ненужно, изживяло времето си, търсиш нови предизвикателства и хоризонти /косата носи много стари енергии/.
Искаш промяна...започваш я от себе си!
Успех



п.с. Разбираемо е, че няма да я отрежеш от раз. Ти не си такъв типаж, който "реже от раз"
Всяко отрязано сантиметърче ще го изживяваш и анализираш...ако въобще го направиш де

Редактирано от Lira Emerald на 23.08.12 20:34.



Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: Lira Emerald]  
Автор Melany99 ()
Публикувано23.08.12 20:33



Може с безамонячна боя, която се измива лесно след 3-4 седмици.
Или шампоан-оцветител.

Червеното е готин цвят, аз съм минавала през всички цветове едно време...



Ама тя и вярно, че не обича този цвят, а щом казваш, че и не е за нея...



Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: danaia nn]  
Автор Melany99 ()
Публикувано23.08.12 20:34



За външно, вътрешно и средно не съм в час!





Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: Melany99]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано23.08.12 20:35



Тя е за пепелно/опушено кестеняваите или руси тонове.
И го знае много добре хитрушата





Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано23.08.12 20:37



За министерствата сега не съм в час:))...занимавам се с по-интересни неща, а и този министър не ме кефи.



Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: Lira Emerald]  
Автор anbra (аз)
Публикувано23.08.12 20:58



Ееее, че аз на два месеца си я подстригвам косата, колко котешки живота имам?



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.