Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 02.07.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: futbi]  
Автор ШokoЛaдa (ама млада)
Публикувано25.08.12 17:07



Защо не пишеш на кирилица? Истинско мъчение е да те чете човек...За "тати" не ми се вижда нормално да пишеш на пуберитетски...
Нищо лично...




Аз виждам всичко!

Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано25.08.12 17:29



Ами прави като мен - въобще не го чета.





Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано25.08.12 19:55



Ееее, стига забележки де...който трябва и на латиница го разбира.
Ние си знаем защо и как...нещо пречи ли ти?
Не е човек, който досажда...спокойно.
Знаем се от 12г.

п.с Гинес правилно е казала, какво прави в случая:)

Редактирано от Lira Emerald на 25.08.12 19:58.



Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: Lira Emerald]  
Автор ШokoЛaдa (ама млада)
Публикувано25.08.12 20:03



Чакай сега, аз отдолу май написах, че не е нищо лично, който и да пишеше така, щях да го помоля да пише на кирилица, пък ако иска да се съобразява...
Ама хИч не се заяждам, но наистина имам наблюдения, че предимно тинейджъри пишат на шльокавица.
Защо приемаш така лично нещата?

ПП Лира, не знам Вие кои сте и какво си знаете, но не ми се вижда нормално в български форум да се пише така...мое мнение и си го казах..не знам защо тръгваш така остро...


Аз виждам всичко!

Редактирано от ШokoЛaдa на 25.08.12 20:05.



Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано25.08.12 20:12



Сега, ти не пишеш редовно тук и не знаеш някои неща...идваш, скачаш и започваш да нападаш и забележки разни...не те виждам нещо иначе да пишеш по другите теми.

Не знаеш как е станало Futbi да напише няколко неща тук и повода за това...направо му правиш подскоци. Хубаво, прочетохме те, ще те прочете и той!
Няма възможност за кирилица, повече не мога да ти обяснявам.
Не пише редовно тук, по всяка вероятност няма и да има повече негови мнения...не се бъркай там...моля те!
Той си говореше с мен и Даная и Чавето...не ти е досаждал на теб, нали? както виждаш-ние сме се разбрали.

Айде малко повече съобразяване понякога-моля!
Ако си решила да разтоварваш някакво настроение...умолявам те да не е към Футби в тази тема...повече не мога да изпадам в подробности. Иначе разбрах, не е лично.
Хубава вечер желая.

Редактирано от Lira Emerald на 25.08.12 20:18.



Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: futbi]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано25.08.12 20:15



Теб само бой и ...други неща те оправят...





Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: Lira Emerald]  
Автор ШokoЛaдa (ама млада)
Публикувано25.08.12 20:41



Лира, направо ми е непонятно, защо така реагираш...Клубът е общ, това че не пиша не значи, че не чета. Но не виждам причина да се оправдавам, за нещо което съм направила абсолютно добронамерено, а не с цел да обидя някой. Нито скачам нито подскачам, нито пък мисля че с мнението съм обидила някой. Какафонията става, когато някой тръгва да защитава друг някой и се меша, а това в повечето случаи е излишно.
Какво ви става днес? Мелани тръгна с острия нож, сега пък и ти...
Трябва ли в бъдеще да искам позволение на кого и какво да пиша?
Не искам подробности, не ме интересуват...а пък и най-малко ме вълнува Футби, но ми е неприятно че скачаш така за мнение, в което лично аз не виждам нито нещо лошо да съм казала, нито да съм обидила някой.
Както и да е...не ми се спори за глупости...
Приятна и на теб...

ПП ако ти, Мелани и Чавдарчето си имате и общ реален живот т.е. си споделяте личните преживявания в реала, аз нямам вина, че не ги знам. При мен е само клубен...а ако някой иска лична кореспонденция без да се мешат "навлеци" има други форми на общуване...


Аз виждам всичко!

Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано25.08.12 20:47



Разбрах те...нямам какво друго да кажа.
Няма нужда от повече обяснения.



Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: Lira Emerald]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано25.08.12 21:52



стига и ти де, скачаш неоснователно, и мен ме дразни с тази шльокавица.



Тема Re: Режа си косата, решено енови [re: Фakличka]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано25.08.12 21:53



Факле...няма какво да ти кажа!Който го дразни да не чете...лесно е:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.