Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 02.07.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да сЪ поФаля скромно...все пак де!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Samtpfoten (усмихната )
Публикувано09.08.12 02:03



Браво, Лира! Статията ти е чудесна - написана е живо и увлекателно, без купешки надути и нищо-не-казващи изрази, хем е дълга, хем се чете на един дъх. А най-важното, накрая ме беше яд, че свърши. Исках още!

И, още - изключително умел и премерен подбор на снимков материал, така че текстовото и визуалното са в идеален баланс. Още веднъж - БРАВО!





Тема Re: Да сЪ поФаля скромно...все пак де!нови [re: Samtpfoten]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано09.08.12 08:51



Благодаря лапичке:)
Снимковият материал не е от мен. Там са си си слагали нещата. Само текста дадох.

п.с. хаха:))...ако това ти харесва, значи в един т учебниците ми "История на грима и козметиката" /сборен материал-справочник/ ще го изчетеш на един дъх:))). Събирала съм го около 5 години преди да го сглобя. 2-3 месеца например в Пловдив висях в централната им библиотека "Иван Вазов" и събирах материали от стари вестници-м/у 1920-1944г. Доста находки имаше ... Та учебника го ползвам за нуждите на обучението. А ако знаеш колко необработен мат'рял имам седи в 2 голями папки...но май от ЕГН-то мноооого ме мързи последните години...много! Па и ми писнА в един момент...сумати години едно и също...затова подхванах картите:))

..но явно има такива моменти, защото усещам как пак ми се доработи нещо по списването, е така за кефа:)))



Тема Re: Да сЪ поФаля скромно...все пак де!нови [re: Lira Emerald]  
Автор ФишPиб (Емарципанена)
Публикувано09.08.12 12:26



Вдъхновение ти пожелавам!


Браво, Лирка!



Тема Re: Да сЪ поФаля скромно...все пак де!нови [re: Lira Emerald]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано09.08.12 12:56



интересно написано, увлекателно, леко се зачудих защо златeн прах е използвано в женски род - златна прах (за мен прахта е това, което се вдига след препускащите коне, а прахът за пране е в мъжки род, звездният прах също) - да не е някакъв специален термин гримьорски?



Тема Re: Да сЪ поФаля скромно...все пак де!нови [re: DarkSide]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано09.08.12 15:22



Не, просто редакторите им не са си свършили работата...аз не съм филолог:))...грешки са ми позволени:)...останалото е дадено като текст и се предполага, че трябва да си нанесат граматическите корекции





Тема Re: Да сЪ поФаля скромно...все пак де!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Bacилия (член)
Публикувано12.08.12 14:56



Поздравления за статията!
Страшно ми хареса, ще прочета и препоръчах на приятелки Историята на грима и козметиката
Изключително интересни неща има по старите издания - и списания, и вестници - само време да има!
Пак да пишеш!



Тема Re: Да сЪ поФаля скромно...все пак де!нови [re: Lira Emerald]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано12.08.12 23:09



Изключително ми беше интересно да я прочета! Дано, дано имаш поле за още много такива статии

Глътнах я на един дъх, нищо от това не знаех, а и увлича!!!

Една професионална забележка, без грам заяждане, правописът
Лир, 10 минути работа, давай, ще ги изчиствам(е), та да станат наистина съвършени, защото като съдържание и визия написаното много ме впечатли и заинтригува.

Стискам палци!!



Тема Re: Да сЪ поФаля скромно...все пак де!нови [re: chavdar4e]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано13.08.12 10:02



Чаве, благодаря...сега поготвям статия за Елизабет Арден.
По въпроса за правописа! - аз не съм филолог!!!
Считам, че всяка уважаваща се медия има коректори, редактори-професионалисти и предаден суров текст, трябва да се погледне и се нанесат граматическите корекции. Така е било винаги преди, когато съм подавала материали по издания-писала съм в няколко списания преди, пазя си ги всичките-безупречни са. А и те самите са ми казвали да им пускам само текста, който те ще си коригират.
Снимковият материал не е от мен-те са си го слагали.



Тема Re: Новата публикувана статия за Елизабет Арден :)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано20.08.12 17:18



Malee тия хора верно ще ме вземат насериозно:))



Има ли граматически грешки бре филолози?...дали са оправяли нещо:))...хаха



Ето да си замезвате, докато си четете:))




Тема Re: Новата публикувана статия за Елизабет Арден :)нови [re: Lira Emerald]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано20.08.12 18:14



Супер е, браво, Лир!!!
Видя ли, видя ли???






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.