Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 30.06.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ***  
Автор danaia nn ()
Публикувано02.08.12 21:14



Защо отблъскваме някого, когото обичаме? Защо се стига до там да казваме "обичам го, но не го харесвам"? Защо някой иска да си изтриеш постовете, когато вече няма никакво значение, който чел прочел. А защо е чел си е друга тема.
Отговорете ми ако искате, имам и други въпроси.
Ако някой иска да си трия темата, няма да стане



Тема Re: ***нови [re: danaia nn]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано02.08.12 21:23



Понякога отблъскваме хората без да искаме. Защитна реакция. Ето пример с мен, и с моя, обичам го, но не ми харесват много неща у него, но пък не мога без него, и всичко това е взаимно. Сещаш ли се че за 4 години щом не съм заживяла с този човек, значи нещо ме спира, макар че на първата седмица след като излизахме осъзнах че искам деца от него, но при мен нещата са така, или става бързо и не мисля, че като се замисля и край, 4 години без никакво ясно бъдеще ( общо ).
Казвай сега и другите въпроси?





Тема Re: ***нови [re: Фakличka]  
Автор danaia nn ()
Публикувано02.08.12 21:32



Без да искаме, така ли, що не ми се вярва нещо.

Другите въпроси са как така влизаш в някакво пространство и преди да кажеш "здрасти", "как си", казваш изтрий се, от което както казах няма никакъв смисъл. Какво се заявява с това



Тема Re: ***нови [re: danaia nn]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано02.08.12 21:35



случвало ми се е, тръгвам да пиша, пиша и след секунда искам да се изтрия, ако правилно съм те разбрала де...имаме импулси които умират за секунди , но е късно понякога



Тема Re: ***нови [re: danaia nn]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано02.08.12 21:41



Защо отблъскваме някого, когото обичаме?
За да го защитим, да го предпазим, дори от нас, може би даже преди всичко от нас, защото любовта иска да защити...

Защо се стига до там да казваме "обичам го, но не го харесвам"?
Защото между двете има разлика. Всяка моя фибра иска да е с него, но левият дял на мозъка ми не приема някои негови поведенчески реакции, разбира се, създали се във времето и под чужди давления! Като например паническия страх от обвързване или хроничните лъжи и театри.

Защо някой иска да си изтриеш постовете, когато вече няма никакво значение, който чел прочел.
Защо на вратата ни стои табелка "Дом Иванови"? При положение, че тате е Николов, а аз съм Панчева.

Ни той е Николов, ни аз съм Панчева, но пък "Иванови" я кво е хубавко
Хората са станали невротични, параноични и не знаят кво искат.
Плашат се от сянката си и ревнуват другите от несъществуващото.

А любовта е толкова проста. Тя е приятелство и доверие. Пълно отдаване на цялото същество. Единение.

Но не всеки е готов за нея. Някои се учат, любовта е и интелигентност, други... просто остават самотни, невярващи и крайно изнервени

На мен лично ми се иска всеки да е изживял поне една лудост, наречена "любов", защото няма нищо по-прекрасно, освен децата де

А и вярвам, че има много любови, имаме твърде много ресурс, за да го ограничаваме...



Тема Re: ***нови [re: Фakличka]  
Автор danaia nn ()
Публикувано02.08.12 21:42



Никога не е късно да попиташ как си, дори след като си изтропал простотията, нали



Тема Re: ***нови [re: danaia nn]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано02.08.12 21:44



е да, не е късно да





Тема Re: ***нови [re: chavdar4e]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано02.08.12 21:45



А любовта е толкова проста. Тя е приятелство и доверие. Пълно отдаване на цялото същество. Единение.

браво!!! Така е, и изобщо поста ти е супер верен и истински!



Тема Re: ***нови [re: danaia nn]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано02.08.12 21:49



Как какво? Притежание и страх.

Отивам на устен, украинец, който отдалеч "мирише" на КГБ. Докато си пием кафето, ме разпитва. Не, разведена съм, с три деца. Да, имам приятел. Да, ревнив е и има пушка.
Как го разсмях тоя човек, не е истина.
Рече, че съм огън жена и си заслужавало да го гръмнат





Тема Re: ***нови [re: chavdar4e]  
Автор danaia nn ()
Публикувано02.08.12 21:53



но пък "Иванови" я кво е хубавко

Как пък не съм се сещала да си слагам табели. Разсмя ме.

Иначе за много неща не си права. И какви са тия отклонения разни. Не смея да бъда крайна, страх ме е, че ще ме прочетат, треперя направо. То каква ли им е работата на хората, я си представи, че утре е изтрито. Моля те влез в положението на четящите.

Можеш ли






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.