Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:51 28.06.24 
Поколения
   >> 60-160
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Златотърсачинови  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано28.07.12 22:33



Е, това е. Съпружето стана на 40 и полуде


От 2 месеца стяга разни специални корита, не знам какви си приспособления да става златотърсач ...надявах се да му помине, но не би.
Кофтито е, че малката му уйдисва и се радва около него. На мен начинанието ми е скучно-засега!

Днес беше сефтето. Закара ме на някаква река след Панчарево като за начална тренировка. Оставиха ме на една сянка до реката и пощурях да стоя 6 часа там. Четох, решавах кръстословици, люпих семки, пуших, рекох да спя, но ме беше страх от змии и не посмях. Въртях се, мотах се сама...те надалеч, ровят, пресяват, надупват се...абе кошмар
Казах, че следващият път да се свързва с подобни откачалки и да си ходят по реките, аз съм до тук. Като ходя в планините и по реките искам разходки, пикник, а не да вися като луканка с часове сред натурата на едно място. Как не им писна 6 часа едно и също не знам. После у дома още 2-3 часа нещо пак преглежда пясъка и търси "златинки"...за сега нищо обаче...само нЕкви пЕсАци по балкона

Ако продължава така, ще го водя на психолог











Тема Re: Златотърсачинови [re: LlRA..]  
Автор sachog ()
Публикувано28.07.12 22:41



Един познат отся навремето цяла торбичка жълт метал, но се оказа, че не е злато. Малко по-нагоре стругари си изхвърляли стружките от месинг...





Тема Re: Златотърсачинови [re: LlRA..]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано28.07.12 23:06



а ако намери две кила злато???Пак ли на лекар,а





Тема Re: Златотърсачинови [re: Фakличka]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано28.07.12 23:13



Ще намери, аха, сега-веднага


Освен ако някой крадец не е захвърлил някоя бохча със злато бягайки през реката

Да го и Клондайка дето се извъди...едвам си седя на д-то дето подпирах камъни и съчки разни



Тема Re: Златотърсачи [re: sachog]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано28.07.12 23:14



Що слюда дет' лъщи събра и той днес, ма поне се усети к'во е





Тема Re: Златотърсачинови [re: LlRA..]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано28.07.12 23:15



Погледни от добрата му страна, по добре по реките, отколкото по жени.....това си е вид разпускане, моя " бившия " е луд на тема риболов, то и аз обичам да ходя де, голям релакс е, та нека човеко се разнообразява





Тема Re: Златотърсачинови [re: Фakличka]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано28.07.12 23:20



Тамън уж се успокои сега, от един час не коментира реките, викам си-миряса, видя, че няма нищо и току що ми изръси:
"Утре викам да наминем към Бистришката река....може и от пясъка на Златните мостове...къде искаш да ви водя?"





Тема Re: Златотърсачинови [re: LlRA..]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано28.07.12 23:21



няма да се оттървеш току така ма кво да го правиш, млад човек, и любопитен))))



Тема Re: Златотърсачинови [re: Фakличka]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано28.07.12 23:26



Ох, ще ходя, заради детето, че и то пощурело...а ме е страх момчешкият заплес като се унесе детето да не се подхлъзне и падне в реката и де да знам какво още д асе завре в гората само...ако малката не ми опяваше, лесно е, да заминава сам и това е:)

абе нЕма спокойствие за мен и това е







Тема Re: Златотърсачинови [re: LlRA..]  
Автор sachog ()
Публикувано29.07.12 00:07



На времето са намирали в Домуз дере. Сериозно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.