Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:36 26.06.24 
Поколения
   >> 60-160
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: btvнови [re: samvno6ta]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано02.07.12 01:37



Чудя се, как още не си умрял от срам



Сдържах се, сдържах се, но днес съм изгоряла и с температура, та ми е простено



Тема Re: btvнови [re: samvno6ta]  
Автор Слънчице (тракийско)
Публикувано02.07.12 03:32



Защо изтеглиха от vbox7, след това от youtube, накрая и от google изпълненията на ....
Цялата продукция на бтв качена на сайтове и блогове се проследява и изтрива.
Това се прави с цел желаещите да гледат продуктите на бтв да се регистрират вьв войо и да си плащат 8 кинта на месец!
Това е!



Тема Re: Не разбирамнови [re: УниKaлнaтa]  
Автор samvno6ta (непознат )
Публикувано02.07.12 03:50



от музика, за това гледах внимателно и се доверявах на мненията на Хилда Казасян.
А, те са:
пеене-5/6-;
визия-6+ /потърси в youtube първото изпълнение на марина далмас, момент, сега ще дам линк

, ами направили са я на млада дама, а визията, тоалетите на Кр. Ар. бяха перфектни-никакъв сексапил, само ангелско видение, защото е на 12 г. Гласът на М. Д. е много по "дървен", отколкото на Кр. Ар. Сравни следващите изпълнения на М. Д. и първите две на Кр. Ар. М. Д. има, повтарям, доколкото разбирам, 1/10 от гласа на нашето ангелче.
сценично присъствие, когато не пее-6+
това го каза Х. К., не аз, на нея й вярвам.



Тема Re: btvнови [re: Слънчице]  
Автор samvno6ta (непознат )
Публикувано02.07.12 04:08



Може би си права, за сега виждам само рекламите.
Миналият месец, като си плащах телефона към м-тел, който имам от 1999 г., ми предложиха приставка за мобилен интернет, за 7 лв. на месец за 2 г. Плащах 19 лв. за кабелен интернет.
Да, ама, не, както казваше Петко Бочаров преди много години. Купих я, защото колега преди 2 г. имаше такава приставка /това е приемо-предавателна миниантена към Вивател. Нета му беше безупречен. Пътуваме из страната, лаптопа нямаше проблеми с нета. Мобилният нет на м-тел трици да яде-бавен, нестабилен. Отидох и си платих и кабелния интернет. Сега плащам и двете такси-за кабелен и за мобилен нет.
Извод-не вярвай на рекламата.



Тема Re: btvнови [re: chavdar4e]  
Автор samvno6ta (непознат )
Публикувано02.07.12 04:38



Добре, прощавам ти.
Нашите взаимоотношения отдавна са приключили.
Имаш три разкошни дечица. Да са ти живи и здрави, и ти покрай тях. Ти САМА се грижиш за тях. Моите дълбоки уважения към теб. Но, съм ти казвал много пъти, ако стане нещо с теб -инфаркт, инсулт/не дай Боже, вследствие на прекомерната употреба на .../, кой ще се грижи за тях.
Не ми пиши, забрави ме, не ми обръщай внимание, игнорирай ме, мисли САМО за теб и децата ти.
За протокола, в дир не съм писал около година, за това не разбирам от какво да ме е срам.



Тема Re: btvнови [re: samvno6ta]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано02.07.12 09:22



абе ти си голям нещастник!! Ама съм сигурна че си го знаеш! Такова нищожество като теб ...нямам думи, имам но няма да ги кажа, изчезни от тук, не си желан, мизерник нещастен!!!
И знаеш ли за какво да те е срам, за това че караш хората да пускат теми че си умрял! Доволен ли си от оплаквачите?? Смешник!



Тема Re: btvнови [re: chavdar4e]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано02.07.12 09:23



на морето с температура не може!!Пък и ИСПАНИЯ е ШАМПИОН!!!





Тема Re: Спри се,нови [re: Фakличka]  
Автор samvno6ta (непознат )
Публикувано06.07.12 05:09



за какво говориш?
Аз не съм писал в дир от около една година. През това време работя в една фирма, където не можех да различа ден и нощ. От 05.04.2011 г. съм образувал около 30 дела, бях ответник по 4.
Понякога се будех през нощта и не знаех в кой град съм .Първият месец пътувах с влак и автобус. Вторият месец ми давах свободна служебна кола. След това ми дадоха лична кола. Защо ме ругаеш?
Ами, от Смолян до Мадан, 25 км., зимата към ги изминавал за час.
Защо ме ругаеш?
Предупреждавам те, пий си розовите хапчета, защото май имаше ресторант в Младост.
Не ми обръщай внимание, нито не знам, нито те познавам, НЕ МИ ДРЪЖ ТОЗИ ПРОСТАШКИ ЕЗИК, търси си психиатър.
Предупредена си!



Тема Re: Спри се,нови [re: samvno6ta]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано06.07.12 09:26



Предупреждавам те, пий си розовите хапчета, защото май имаше ресторант в Младост.

Tи нещо заплашваш ли ме бе смешник????
И за какво съм предупредена по точно, а карикатуро? Точно за теб няма да ровя да ти пльосна тук темите в които те оплакаха, и съм сигурна че ти си пуснал този слух, с което за пореден път доказа че не си в ред. И внимавай какво ми пишеш, щото това че съм жена не значи че точно психар като теб който пуска подобни слухове за себе си, пък и ме заплашва и предупреждава ще остане така, ясна ли съм? Мери си приказките, че не знаш от кое ъгълче ще изкочи зайчето!!!



Тема Re: Спри се,нови [re: samvno6ta]  
Автор sachog ()
Публикувано07.07.12 13:51



Яаааа, какъв "мъжага" се появил!!!


Плаши в нетпространство...и то жена.
Ей, и дреме ми на...простатата, но ти не си читав човек...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.