Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 06.07.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ох, неее!нови [re: danaia nn]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано24.06.12 01:29



Току-що видях НЛО, ей ся ме обявиха освен за всичко останало, и за тотално луда


3 оранжеви точки в небето, излязох да видя дали да простирам, че го дават дъжд...
И ... те бяха там
Бяха неподвижни, в един момент се събраха и .. отлетяха. Кеф!



Тема Re: Ох, неее!нови [re: chavdar4e]  
Автор danaia nn ()
Публикувано24.06.12 01:36



така де, ако не си простираш у вас.... щипки имаш ли





Тема Re: Ох, неее!нови [re: danaia nn]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано24.06.12 01:45



Като не съм у нас си нося резерви


А и предпочитам да съм по една голяма тениска, дето мирише на притежателя й, та нямам дертове



Тема Re: za делфинариуманови [re: chavdar4e]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано24.06.12 09:06



не ти трябва да резервираш билети. Ние водихме малката през 2009. Отиваш-нареждаш се на опашката-бързо минава...не е евтино, пазех си билетите, като ги намеря ще ти кажа точно, но з атримата платихме около 70лв. Има билети за деца и възрастни...ако искаш да снимаш програмата с камера доплащаш 5 лв.

Имам програмата:))...ние я снимахме, ако искаш д ати я дам д ая гледате и спестите някой лев...хахаха:))...шегувам се.
Програмата е прекрасна, децата са очаровани...помнят цял живот делфините...уникално е!

Има барче отстрани, където пак гледаш делфинчетата как си плуват, докато се готвят за участие. Артисти милит ете...и се вълнуват, знаят си , че сцена ги чака...тренират си там...невероятно просто.
На мъжът ми най му направи впечатление и каза, че каквото му е трябвало е видял...кое е то:
Докато си плуват предпрограмно, пиехме кафе и гледаме там делфинката с малкото си /то все до нея щъка и плува като ваденка:)/, майката на делфинката/бабата/ и татко делфинчо...и какво мислиш стана?

...на таткото нещо му се превъзбуди такованката:))...пообиколи около младата делфинка с малкото-онази го разгони и нашият пич "бамммм" на бабата се натресе...бабата го отнесе с кеф:))...голяма веселба беше:))



Тема Re: НЛО?нови [re: chavdar4e]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано24.06.12 09:08



Добреее





Тема Re: Ох, неее!нови [re: danaiann]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано24.06.12 09:11



Пациентите затова са пациенти, защото не могат да носят отговорност за действията си по обясними причини...та в случаят аз съм поласкана





Тема Re: Не случайно:)нови [re: вoлнa птицa]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано24.06.12 09:13



Някой навремето беше казал, всеки като с ерегистрира в профила директно да си изписва диагнозата, за да не стават грешки и хората да се ориентират своевременно:))

...не да си губят времето като мен оня ден да изчитам баси броя постове, за да съм наясно с кой си имам работа:)



Тема Re: za делфинариуманови [re: LlRA..]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано24.06.12 13:35



Сега им гледах сайта, за деца е 14 кинта, за възрастни - 20.
От години ми се ходи там..
А сега си дадох сметка, че и Джулая ще хванем, хъм





Тема Re: Не случайно:)нови [re: LlRA..]  
Автор danaia nn ()
Публикувано24.06.12 14:23



Абе защо те питат как се гледаш сутрин в огледалото? Те тия хора само сутрин ли се гледат

и после квото това

А знаят ли какво огледало имаш? Аз ако имах такова нямаше да се отлепя от него. Всъщност от къде мога да си купя такова



Тема Re: Не случайно:)нови [re: danaia nn]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано24.06.12 14:34



Аз имам едно от баба ми, венецианско, само в него съм хубава






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.