Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 30.06.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Да си плясна темата тук,нови  
Автор Гълъб (Пернат и готин)
Публикувано19.06.12 18:52



пък после ще питам и в Психо клуба.
Та, какво можете да си помислите за някой, който е на 45 години с престижна професия и добър социален статус, а върши следното:
Жена Ви го вижда онлайн в скайпа (става въпрос за мой съученик от гимназията, когото тя познава) и понеже не е говорила от много време с него, го поздравява да попита как е, що е. Отговарят и на английски, понеже пичът живее в UK: "Sorry to inform you but X is not among us anymore." Следва разговор, в който става ясно, че лицето от другата страна е гаджето му и че не желае да говори за подробностите, защото събитието уж е прясно и и тежи много. В същото време подпитва какво е означавал за Гълъб "покойният". Жена ми се чуди как да ми съобщи новината, а аз се усъмних още щом ми каза. Допускайки, че има някакъв минимален процент това да е истина, се разделихме любезно с "гаджето".
Но мен ме ме свъртя и му звъннах по телефона в 5 часа сутринта тяхно време на другия ден. Отговори самият той, а аз му треснах телефона, за да го оставя да се наспи.
Трябва да се има предвид, че човекът не дава парола от мейловете си и скайпа на на когото и да било. Миналия месец нямаше гадже, което води до съмнението, че ако си е намерил такова, то едва ли ще стане толкова доверено, за да му даде паролата от скайпа си. Освен това, е много ревнив по отношение на личното си пространство и едва ли ще остави последния отворен, дори ако е отишъл за бързо до тоалетната. Това изключва възможността да се бъзика някой друг освен самият той.
Не вижда причини да иска да прекратим комуникацията си - и то по такъв начин, т.е. никой никого не е обидил нито си дължим пари или други неща взаимно.
Съученикът ми е бил винаги сериозен, а шегите му премерени. Последното развитие на събитията ми дойде като гръм от ясно небе и не знам какво да мисля, нито как да действам в бъдеще - дали да споменавам случката, ако случайно реши да ми проговори или да се правя, че нищо не е станало.

Повече готин отколкото пернат


Тема Re: Да си плясна темата тук,нови [re: Гълъб]  
Автор Mимeтo ()
Публикувано19.06.12 19:01



Е ти защо не го попита, я се обаждай пак





Тема Re: Да си плясна темата тук,нови [re: Mимeтo]  
Автор Гълъб (Пернат и готин)
Публикувано19.06.12 19:03



Ще го чакам да се обади той. Така ще вкарам повече съспенс.
Дали няма да се появи отнякъде да ме пита що не съм хвъркнал до Албиона да му нося китки?



Повече готин отколкото пернат

Редактирано от Гълъб на 19.06.12 19:04.



Тема Re: Да си плясна темата тук,нови [re: Гълъб]  
Автор Mимeтo ()
Публикувано19.06.12 19:06



Е ти що се впрягаш на тия глупости, нали ти е вдигнал телефона. Може да не обича жена ти примерно. А тя къде е тръгнала да го пита как е, сякаш човека си няма друга работа :))) Бе я ми дай скайпа му да го питам





Тема Re: Да си плясна темата тук,нови [re: Mимeтo]  
Автор Гълъб (Пернат и готин)
Публикувано19.06.12 19:10



Тц, не е знаел, че е жена ми, докато тя не се е представила. Писала му е "Здрасти, как си?" и веднага е получила онова на английски. Казала е, че е тя след няколко реплики, след което последвало мълначие.
Да ти го дам, но да не кажеш, че Гълъб те праща.



Повече готин отколкото пернат

Тема Re: Да си плясна темата тук,нови [re: Гълъб]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано19.06.12 19:15



Аз да съм на теб, ей ся му звъннвам...или по-късно довечера и го питам какви са тия шеги и шегички





Тема Re: Да си плясна темата тук,нови [re: LlRA..]  
Автор Гълъб (Пернат и готин)
Публикувано19.06.12 19:19



Последвах първия съвет на Мимето и му звъннах, докато все още и пишех второто. Затвори като ми чу гласа.



Повече готин отколкото пернат

Тема напиши му есемес -нови [re: Гълъб]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано19.06.12 19:19



da ne sa te pogrebali s telefona vatre?


ЕВРОПРОСТАК


Тема Re: напиши му есемес -нови [re: ceлянинъt]  
Автор Гълъб (Пернат и готин)
Публикувано19.06.12 19:20



Хаха, късно те прочетох.
А, сега дочетох, че е смс.



Повече готин отколкото пернат

Редактирано от Гълъб на 19.06.12 19:20.



Тема Re: напиши му есемес -нови [re: ceлянинъt]  
Автор Mимeтo ()
Публикувано19.06.12 19:33



хахаха

Но от друга страна що го вдига тоя телефон, само да си хаби роуминга




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.