Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 23.06.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Искам Лира да разкаженови [re: Melany99]  
Автор danaia nn ()
Публикувано07.06.12 19:01



Аз пък не мога да разбера какво искат някои хора. Според мен и те не знаят какво искат. Четат, гледат разни теми и скочат след известно време (да се разбира остатъчен ток протекъл).

Днес четох една тема за някакво посрещане. Зачудих се какво се пита в нея. Питаха ме дали ги каня тук. Ама аз не мога, поканите са в Мел

Не мога да протежирам и да обяснявам на Мел какви са тия новодошли. Ся знам, че Лира много иска новодошли, ама всичко зависи от Мел. Каквото каже тя това става

Чудя се също и защо не идват тук. Ще ги посрещнем, ще ги нахраним и ще ги изпратим. Ето вече и аз взех да готвя... баници, най-накрая ме разконспирираха, че имам кухня даже. Освен това си говорим за чанти, шапки, кошници, гримове и какви ли не женски работи. Не е ли нормално една жена да се интересува от това?



Тема Re: Искам Лира да разкаженови [re: danaia nn]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано07.06.12 19:37



Днес в Уикенд нищо интересно не пише


Пък аз научих страхотна рецепта за руло от парено тесто, пълнено със салата "Снежанка", стра-хот-но.



Тема Re: Искам Лира да разкаженови [re: chavdar4e]  
Автор Melany99 ()
Публикувано07.06.12 20:05



Давай рецептите!





Тема Re: Искам Лира да разкаженови [re: danaia nn]  
Автор Melany99 ()
Публикувано07.06.12 20:09



Охх, ама моля ти се!

То да не можеш да се оплачеш, като има толкова съвестни потребители!

Може ли жена да не се гримира, да не използва крем за лице, да не си прави педикюр?


Може ли да си поканила официално гости и да си облечеш старите гащи на мъжа ти вместо къси панталони, гаден потник и без сутиен?
И то на яйца на очи!

Да не си оправиш леглото, като може всеки да го види, като ходи до тоалетната...


После съм била лоша, че това ми правело впечатление?




Тема Re: Искам Лира да разкаженови [re: chavdar4e]  
Автор danaia nn ()
Публикувано07.06.12 20:12



А някакво месо в него?



Тема Re: Искам Лира да разкаженови [re: Melany99]  
Автор danaia nn ()
Публикувано07.06.12 20:22



Е ми какво да ти кажа. Това се предлага. Яйца на очи и без сутиен. Това има в магазина

Само дето пиара хич го няма

Какво ще рече това грим, педикюр, можеш да ходиш като баба Яга, ако можеш да си обуеш старите гащи на мъжа ти. Какви мъже има по тоя свят, не знам, не знам и не съм сигурна дали искам да знам. Ти?



Тема Re: Искам Лира да разкаженови [re: danaia nn]  
Автор Melany99 ()
Публикувано07.06.12 20:24



Ужас!
Накъде върви светът!

То затова половината мъже вече са импотентни!







Тема Re: Искам Лира да разкаженови [re: Melany99]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано07.06.12 20:27



Ето една рецепта за такова тесто, че ме мързи да пиша (имам още 10 стр. за домашно..)


Но не си играеш да правиш топчета, а го разстилаш в тавичка с повечко олио на дъното, като си омазняваш ръцете с това олио и си го наместваш. Запича се и като поизстине (като на картинките) се прехвърля върху фолио, готварско пликче от нашите, дори вестник Пълни се квото ти скимне, в нашия случай със салатата "Снежанка" и се навива на руло с помощта на подложката или ръчички. Украсява се с маслинки .... и квото там и се слага да стегне.
Е воала! Безумно вкусно и леко!



Тема Re: Искам Лира да разкаженови [re: danaia nn]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано07.06.12 20:28



Виж картинките, дето пуснах на Мел






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.