Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:49 27.05.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Имам проблемнови  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано29.05.12 19:32



Имам тук един съсед, харесва ме от поне 10 години, много добро момче, хубав е, работлив е, свестен е, НО....не ме разбирайте погрешно, но е голям селинджър, от село е момчето, няма лошо, читав е, възпитан и прочие, опитва се да се приобщи някак си, да покаже че може да се държи прилично, обаче всеки път като излезем ( излизаме няколко човека по съседски ) си показва селянията

....една комшийка ме базика, взимай го, ергенче е сега, на 34, има си парички, е не е богат, ма си има, обаче като го чуя да ми казва " че одим..." и край.....сравнявала съм го с моя пич, бившия, еми колкото оня е безотговорен и не му пука, тоя е обратното, но някакси си е селинджър и няма никакъв шанс
а иначе по едно време си помисли че може и да има нещо между нас, аз съм флиртаджийка все пак, но почна адски да ме дразни, чак ме е яд че пофлиртувах леко с него..
Та давайте съвети как да се оттърва, аз се опитах така лекичко, възпитано, ма май ще трябва да сменя тактиката



Тема Re: Имам проблемнови [re: Фakличka]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано29.05.12 20:12



Дай го насам


Ний от село не се плашим, хеле пък като е възпитано
А иначе, сериозно, просто му кажи, че не си готова за нова връзка след драматичната предишна, действа безотказно

П.П. Тя била флиртаджийка, малииий, как мъ разсмя



Тема Re: Имам проблемнови [re: chavdar4e]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано29.05.12 20:25



Ти пък, как ще го дам насам, моля ти се... говоря ти за селско момче, расло на баш село, опитва се на некви обноски, ма то си му е вътре...не става кака


И изобщо нямам намерение да му казвам за предишната ми връзка, аз все още си говоря за нея, плюс това си се виждам с бившия от време на време
А иначе да, знаеш, ние сме родени за това, отвътре ни иде бре

Редактирано от Фakличka на 29.05.12 20:26.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Фakличka]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано29.05.12 20:29



Пиши ти, пиши, после що са ни нарочили трите с Мелания, че тя пък от другата такава зодия



Сетих се за един лаф: Човек може да излезе от Перник, но Перник не може да излезе от Човека



Тема Re: Имам проблемнови [re: chavdar4e]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано29.05.12 20:34



Е, точно за това говорим, писах, момчето е мъж мечта, ама аз кат съм деб илче кво да правя


Не мога да се пречупя, честно, мисли, мислих, ма не става



Тема Re: Имам проблемнови [re: Фakличka]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано29.05.12 20:36



Имах един колега от Хасково, висок, рус, синеок, всички колежки ме зажениха за него, че и много ме харесваше, щяла съм да имам пълен килер с компоти и туршии


Ей ся вече е доцент, а аз дори не му пуснах
Ако знаеш как те разбирам.....



Тема Re: Имам проблемнови [re: chavdar4e]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано29.05.12 20:44



Тъпото е че почти нямам предразсъдъци кой къде е роден и какво, но винаги си личи мама му стара, все па на мен се лепят, и то май не толкова къде е роден, ми държанието.....а аз държа на възпитание и прочиее.....по някой път и викам на майка ми що така ме е възпитала, ама как да ме възпита, ние сме така родени....сложно е след тазя централизация че всички са градски, ма на некои много им личи кви са си селяни и такива ще си останат.....сори



Тема Re: Имам проблем *DELETED*нови [re: Фakличka]  
Автор danaia nn ()
Публикувано29.05.12 21:08



Мнението е изтрито от danaia_nn

Тема Re: Имам проблемнови [re: danaia nn]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано29.05.12 21:17



ми Сепарево, не го знам в коя посока, и няма значение де...ама...държанието....





Тема Re: Имам проблем *DELETED*нови [re: Фakличka]  
Автор danaia nn ()
Публикувано29.05.12 21:24



Мнението е изтрито от danaia_nn


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.