Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 20.06.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Ягодова торта с изцедено кис. мляко:)нови [re: Фakличka]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано27.05.12 21:04



рецептата:

1 готово изцедено кисело мляко от магазина /то си има специално изцедено!...по-скъпото е по-хубаво...това на Бор чвор, пробвах и с друго , но е малко недоизцедено :)/
1 кис. мляко Боженци -4%
1 ванилена захар
захар
2 пакета бишкоти
нарязани ягоди посипани с малко захар

В купа разбърквам изц. кис. мляко и киселото мляко с 1 чаена чаша захар и пакетчето ванилена захар.
В съд нареждам 1 ред бишкоти, отгоре разтилам от млечната смес, отгоре сипвам ягодите...после втори ред бишкоти, пак млечната смес и пак ягоди



Бързо, лесно, вкусно!

После стяга 1 час в хладилника, да попие от млякото и в бишкотките....и после се разрешава муцане директно от съда с голяма лъжица, никакво рязане на парчета

Няма спирка докато не видиш дъното на купата



Тема Re: Неделни удоволствиянови [re: Фakличka]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано27.05.12 21:06



уффф...пепел ти на усещанията...щото и аз днес се чувствам такова едно отнесено, така и бях преди голямият трус, та си го помислих и аз...но пепел ни на писаното...





Тема Re: Неделни удоволствиянови [re: LlRA..]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано27.05.12 21:14



пу пу дано нещо бъркаме



Тема Re: Ягодова торта с изцедено кис. мляко:)нови [re: LlRA..]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано27.05.12 21:15



супер, ще го направя

ти пасира ли ягодите или май не? че мисля да не си играя да режа, мисля че пак ще стане, нали



Тема Re: Неделни удоволствиянови [re: Melany99]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано27.05.12 21:16



Тенкс и за блините...никог ане съм правила, представям си ги съ ссирене...малейййй...много вали сега навън, не ми се тича за мая



ето тук намерих с млечен крем/сирене крема и сьомга...Мел, какво направи ти с мен...акъла ми сега само у тия пържени питки в момента





Тема Re: Ягодова торта с изцедено кис. мляко:)нови [re: LlRA..]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано27.05.12 21:17



Междудругото използвам точно Бор Чвор за изцедено и само Боженци за кисело и прясно


а вчера ми дадоха козя извара, много вкусна, не бях пробвала, поръчах си пак, пък и за мама е добре козе....



Тема Re: Ягодова торта с изцедено кис. мляко:)нови [re: Фakличka]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано27.05.12 21:18



Не ги пасирай...вкусно е така да ти похрупкват нежно и усещаш и киселката им жилка ведно с крема...а не да са като детско пюре





Тема Re: Неделни удоволствиянови [re: LlRA..]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано27.05.12 21:18



аааааааааааааааааааааааа тва със сьомгата изглежда супер, а аз обичам сьомга





Тема Re: Ягодова торта с изцедено кис. мляко:)нови [re: LlRA..]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано27.05.12 21:19



добре, така ще ги направя





Тема Re: Ягодова торта с изцедено кис. мляко:)нови [re: Фakличka]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано27.05.12 21:19



Идея нямам какво е това козе мляко, извара и пр.

Но щом имате връзка да го получавате...да ви е сладко






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.