Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 20.06.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: айдеее:)))нови [re: danaia nn]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано28.05.12 13:52



скучно им е на хората...това е, търсят си разговори...обаче не им се получава





Тема Re: айдеее:)))нови [re: LlRA..]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.05.12 14:19



ама те много хора станаха да им е скучно

невероятно просто



Тема Re: айдеее:)))нови [re: danaia nn]  
Автор Melany99 ()
Публикувано28.05.12 15:55





Пак не разбрах какво станало?

А, ние пием и бира, и бира...



Тема Re: айдеее:)))нови [re: Melany99]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.05.12 16:03



Абе тормозеха Лира нещо





Тема Re: айдеее:)))нови [re: Melany99]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано28.05.12 16:24



Ами иди у КЛУБЪТ

, и чети темата на Джили...изведнъж нещо Пипа я прихвана както си беше кротка и си думахме по темата днес и ме Фърли у нЕкакви чуденки за какво съм пак виновна...аз не се усетих в началото въобще, а то в процеса на изложеният мат'рял разбрах било щото Даная снощи се изказа сюрреалистично по темата на авторката, аз преведох какво е искала да каже, авторката се успокои като разбра работата, щото си знае нещата...ама чак днес у някои задействали там некакви инстинкти на Павлов и ни в клин ни в ръкав ми се изказаха...а аз си бях само по темата...абе баналните неща...търсят си хората компания за диалог

Глейш ли к'во става докато в Канада спите ли спите...

Аз нямам време да се занимавам повече с простотии...джитках до сега навън, спря тоя дъжд разгеле и посетих любими банки и любимо кафене...върнахме на дечка учебниците, почерпихме се ...ся се чудим накъде пак да хванем и закрием 3 клас

Редактирано от LlRA.. на 28.05.12 16:27.



Тема Re: айдеее:)))нови [re: LlRA..]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.05.12 16:29



Пратих я вече да чете бисери





Тема Re: Ягодова торта с изцедено кис. мляко:)нови [re: Melany99]  
Автор sachog ()
Публикувано28.05.12 16:30



Имам, как да нямам, но да не стане като една учителка влиза в клас и пита учениците:
- Какъв предмет имаме днес?
- Математика!
- Тогава диктувам една задача:
Две млади и интелигентни жени изпили бутилка водка. Пита се в задачата- За какъв ...хикс

им трябваше да пият след това и бутилка червено вино?


Или събужда се ...някой сутринта след ...водка и вижда, че лежи на килимче, а то закачено на стената...



Тема Re: Ягодова торта с изцедено кис. мляко:)нови [re: sachog]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано28.05.12 16:33







Тема Re: еййй...не мирясва бе:)нови [re: danaia nn]  
Автор sachog ()
Публикувано28.05.12 16:37



Взимам си забележка от Мел и ще има, и другите работи...






Тема Re: айдеее:)))нови [re: LlRA..]  
Автор Melany99 ()
Публикувано28.05.12 16:38



Чета, чета и както се казва - слушам и не вярвам на очите си...



Вземете да си направите един малък стан и да тъче детето през лятото. Ох, това ми е идея значи от години, досега нямах място. Бях видяла едни вертикален стан на разпродажба, хем евтин беше, но тогава живеехме под наем. Сега точно започва сезонът на разпродажбите и ще гледам, дано имам късмет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.