Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 30.06.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Създаването на спомени  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано19.04.12 01:54



Много, много, ама много съм горда,, че големият ми син е възприел от мен това "да си създадеш спомени". Да идеш на стоп до майната си, за да ... чуеш някого как свири и пее, да пребродиш куп градове, да се запознаеш с купища "ненужни" хора, които ти създават спомени. Не познанства, не връзки, такива едни ... маргинални... ох, че я обичам тая дума... кратки познанства.
"Снимки" на контактите ни, отношенията, света...
Да си говориш с всеки по пътя.
Няма друго такова познание, нали, Лир



Понякога се чувствам като маман, понякога като кръчмарка в средновековна кръчма, понякога като собственичка на супер скъп ресторант за двама.

А понякога .. се чувствам себе си.
Хванала ме е логореята тия дни, не само виртуална и като разказвам на разни хора със смях и ... те ме гледат с нови очи. А колко още мога да разкажа....

Създавайте си спомени, мислете за бъдещето си



Тема Re: Създаването на споменинови [re: chavdar4e]  
Автор danaia nn ()
Публикувано19.04.12 05:58



Ненужни хора, маргинални познанства ....



Да го прочета от някой друг добре, ама от теб

Имам едни терзания и не мога да спя, съвсем такива простички, обикновени Не мога да си отговоря на въпроса как утре ще ме завери консула на Бинбикистан, без да са ме заверили МП и КО. Знам само, че трябва да е утре Опитвам се да проумея дълбоката мисъл, остава в мен единствено вълнението, че трябва да е утре (не знам какъв емотикон да сложа), знам само, че това е едно такова маргинално познанство, което си вади половин час документите от куфара Знам също и че това е неговата мисия и аз трябва така маргинално да взема участие в нея Излишно е да казвам какво работи това маргинално познанство, нали, щом (според моята скромна мисъл) трябва да се ходи първо в МП



Та от маргинални познанства викаш имаш нужда

Оф, как забравих, че сега бих могла да ти се обадя, да те питам как си, отдавна не сме се чували има няма 2 дена



Тема Re: Създаването на споменинови [re: chavdar4e]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано19.04.12 10:45



Аааа, дойде ли на моето?:)))





Тема Re: Създаването на споменинови [re: danaia nn]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано19.04.12 20:00



Ми да беше, бе, тамън съм будела синето



Аз па днес почти наругах едни "пациенти" и ги пратих в чакалнята на Централна софийска гара
имАла съм цели два деня, бееее, цели ДВА да им преведа (????) изследванията и епикризата от нидерландски и английски на турски Кво съм моткам с некво си разпечатки...
Но пък една ме сравни с тасманийски дявол, свят й се завило как рАботя на два компютъра с два телефона на всяко ухо

Искам да съм маргинал, да пътувам, да се събуждам със залеза и да посрещам изгрева под топъл дъжд в морето




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.