Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 28.09.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Да пусна и аз една тъпа тема....нови  
Автор danaia nn ()
Публикувано10.04.12 21:18





Днес отидох да си купя цигари и се връщам и бързам и си ги държа в ръката и ме пресреща един и нещо мрънка и ми иска една цигара, щял да си я плати. Ако не ми беше казал, че ще ми я плати, може би щях да отворя кутията и да му дам, но при положение, че знам, че се продава по една цигара, не знам колко е редно, но знам, пък и нали ви казвам.... бързах Ся няма да ме хваща НАП на улицата, че вземам пари без касов апарат..... И тръгна оня след мен и взе да нарежда нещо от рода "да умреш... от нещо много гадно..... да те блъсне кола и да умреш". Хм. Идеше ми да се обърна и да го фрасна, с риск да се изцапам, ама нали ви казвам..... бързах. И така, аз вървя, оня след мен нарежда и като ми стана едно смешно. В тоя ужасен свят, той ми пожелава да умра от "нещо много гадно - да ме блъсне кола". Баси, ква по-хубава смърт от това.

Чувала съм разни приказки, от разни мургави гледачки, включително една ядосана клиентка (вината беше в транслитерацията на имената й в паспорта, дето тя патката спала и не си ги запазила, както и да е), та тя преди неуспешно да се опита да ми счупи вратата, ми каза "никога да не излезеш в чужбина". Та така драги зрители, къв е извода:
Прибирайте си цигарите като си ги купите и ако ви помоли някой му ги продайте на улицата, мда. Баси народа изтрещел вече

Редактирано от danaia nn на 10.04.12 21:29.



Тема Re: Да пусна и аз една тъпа тема....нови [re: danaia nn]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано10.04.12 21:26



Винаги давам цигари и не подминавам циганка без докосване и поне усмивка


Ужасно съм суеверна...
Писала съм преди години за една, която ми предрече последните няколко, за без пари, защото съм била от малкото, дето не ги гонят. Че и здравец ми подари, който още пазя между една книга.
Тааааа .... мен малко ме е страх и не подминавам клетвите с лека ръка



Тема Re: Да пусна и аз една тъпа тема....нови [re: danaia nn]  
Автор Melany99 ()
Публикувано10.04.12 21:27



Така е, като се продават цигари по улиците...





Тема Re: Да пусна и аз една тъпа тема....нови [re: chavdar4e]  
Автор danaia nn ()
Публикувано10.04.12 21:36



Изобщо не съм суеверна, ама изобщо. Сините очи магии не ги ловят. Ся ме е яд, че не го фраснах. Абе ай стига глупости бе, да си купи цигара от магазина



Тема Re: Да пусна и аз една тъпа тема....нови [re: Melany99]  
Автор danaia nn ()
Публикувано10.04.12 21:38



Продават маркови парфюми, чорапогащници, кошнички некви за Великден, книжки некви набожни, за цигари сега чух





Тема Re: Да пусна и аз една тъпа тема....нови [re: danaia nn]  
Автор Melany99 ()
Публикувано10.04.12 21:42



Добре, че ми напомни!
При нас Христос възкресе вече и всички бонбонки, пиленца и цайчета сега ще ги са намалени!

Тук по улиците понякога само хот-дог продават...





Тема Re: Да пусна и аз една тъпа тема....нови [re: Melany99]  
Автор danaia nn ()
Публикувано10.04.12 21:48



От улицата купувам само жълти списания и то когато пътувам. Виж в София сигурно продават доста интересни неща





Тема Re: Да пусна и аз една тъпа тема....нови [re: danaia nn]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано10.04.12 21:54



Тцъ, кметицата-даскалица забрани да продават гащи, то аз затуй съм на тва дередже, от Канада да си внасям





Тема Re: Да пусна и аз една тъпа тема....нови [re: Melany99]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано10.04.12 21:55



Ех, тва е да си в Цивилизацията, даже Христос възкръсва по-рано





Тема Re: Да пусна и аз една тъпа тема....нови [re: danaia nn]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.04.12 22:08



От психари клетви не се хващат, споко...иначе и аз съм скептична относно клетвите...зависи дали ти ще допуснеш това да ти въздейства.

Иначе си права, последните години много луди и кучета са напускали в изобилие






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.