Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 02.07.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мравка - диагонали/допълнениенови [re: LlRA..]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано23.05.12 22:06



бе не е малко...определено
аз имам една съседка, ама тя на цифри бръмчи, но вече не и вярвам, каза ми едни кофти неща за майка ми докато беше в болница, не се случиха слава Богу, но пък и друго каза за юни месец та да видим...иначе е добра, само некви баровци ходят при нея и от майка ми знам че познава, но все пак е различно от картите...тренирай, после ще има възход





Тема Re: Мравка - диагонали/допълнениенови [re: LlRA..]  
Автор danaia nn ()
Публикувано23.05.12 23:21



На тия карти, на последното цепене остана само една карта в ръката ми, помниш ли, ужасих се. Ти я взе сякаш нищо не се е случило.
За Тарото и диагонали няма да коментирам






Редактирано от danaia nn на 23.05.12 23:41.



Тема Re: Мравка - диагонали/допълнениенови [re: LlRA..]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано24.05.12 00:31




през мерника
шегувам се
...................
тъжен съм
помислих си други неща
бъзик



Тема Re: Мравка - диагонали/допълнениенови [re: LlRA..]  
Автор lalara (вече блондинка)
Публикувано12.06.12 11:30



Аз... да върна тази тема по-напред, че чакам и се надявам...





Тема Re: Не ненови [re: LlRA..]  
Автор Xarisma (Новичка)
Публикувано12.06.12 12:36



не искам да ми гледат! Нито на карти, нито на боб, на нищо!
Ами ако ми предскажат нещо кофти какво да правя?
Да си умра от притеснение?





Тема Re: Не ненови [re: Xarisma]  
Автор lalara (вече блондинка)
Публикувано12.06.12 13:18



Добрите гледачи не казват лоши работи





Тема Re: Не ненови [re: lalara]  
Автор Xarisma (Новичка)
Публикувано12.06.12 13:49



Ама и много хубаво не е на хубаво.
Представи си предсказват ми брак с много красив и много богат мъж.
И аз си стоя тихичко и кротичко в очакване на "принца" и ... си остарявам бавно





Тема Re: Не ненови [re: Xarisma]  
Автор lalara (вече блондинка)
Публикувано13.06.12 20:17



ееее ти пък много насериозно го приемаш... забавлявай се и толкова...това е приятно приятно прекарване на времето и толкова... а красивия и богат мъж, ако ти е писано, няма да избяга...





Тема Re: Не ненови [re: Xarisma]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано14.06.12 08:26



Ти го нафърфуля аз на тебе :))))
Тая тема я поглеждам, че може и на мен да ми е излязло тълкуванието.
Па то...неква овца изблеяла, че не сакат и мятат карти.
Ми хубу - ама що не си пусна една тема - "аз не искам да ми гледат"....то па ко и да ти се гледа :)))))
Ся ако искам Лира ми мята карти ще требе да одя по Шопско, да записвам час и да скачам от джобовете:)))))
п.п: няма как да не ми напомниш за някой, дето почна да ми говори, само за да ми каже, че няма да ми говори :))))))))

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут


Тема Re: Гадаене за Лаларанови [re: LlRA..]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано25.06.12 14:31



Здравей:)

Цепих ти на тази карта:



Мишките: Загуби, вреди, разходи, страхове, опасения, кражба, измама, раздяла с любим човек. Не пренебрегвайте дреболиите и детайлите.
Картата предупреждава внякои случаи и за болест. Нещо подкопава здравето, безпокои човека и не му дава спокойствие, самоизяждане.
Негативен аспект на картата: Свързва се със силна ревност, олицетворява крадец, лъжец, измамник, загуби, бедност.

Наредба:


Наредбата започва с карта 36-Кръста, това е един вид главният проблем и питанка, това , което те вълнува и което се показва за момента.
Кръста-Това е кармична карта на изпитанията, страдание, но и освобождаване. Дълбоки преживявания, духовни търсения. Карта на осмислянето, приемането, промяната, катарзиса. Голями изпитания и в любовта. Въобще си в съдбоносен период от живота си! За добро е, защото малко преварвам нещата и гледам, коя карта е в/у позиция 36/кръста/...виждам, че това са лилиите/30/...а това е любовта, секса и чувствата, изживяванията в любовен план...та кармичността е на лИбовна основа
Картата е свързана и с теб, ти като втора карта...нещата, случващи се около теб са предопределени. Хубаво е, че излизаш веднага като втора карта:)...пред тяб е цялото бъдеще, загърбила си миналото окончателно!
Всичко, което ще се случва е пред теб.
Пред теб е целият житейски път, равносметките, някакви публични уреждания/административни ти предстоят, законови/-кулата/карта 19/. Ще има известни препядствия, но нещата ще са част от бита, нищо особено. Предполагам бюрокрация. Ще си в добро здраве и ще осъществиш проектите си и всичко това с много късмет увенчано:) За тов аговорят следващите карти- -дървото и детелините.
Ще възникнат някакви трудности, препядствия, карта 21/скалата/, блокажи, предизвикателства, изпитания с половинката предполагам:)...дребни крамоли и противоречия/птиците-12/...свързани с пръстена /с нечие обвързване в личен план/.
Приятел ще спомогна з анякакв апромяна/кучето и щъркела/, която няма да е съвсем безоблачна и ще се наложи да отсечеш като с коса пречещото, за да получиш наградата/букета/...всичко това ще е свързано с някои забулености и размисли като кое как да стане/луната, дори лекизаблуди/...но ще получиш писмо/лично или администр. документ/, който ще даде ключ за проблема и решаването му!
След това нещата се отпушват-настъпва отпускане/парка, фонтана/, общество и разнообразие, но и доста змии и клюки и съскане от хора около теб, ще се опитат д ати подядат щастието и ти развалят рахата...мишките, не случайно цепих на тях, ти си имаш някакви твои опасения и тревоги и усетности. Тези неща ще с асвързани с твоят дом и стабилност! Но ще дойде точно тогава "благата вест":))...конника, известието отдалеч от чакан човек, май е далече, кораб ви свързва сякаш и там е ТОЙ с цялата си любов към теб
Стабилността и парите са с него и въобще с вас, чисти и игриви взаимотношения като на деца/карта детето 13/...доверие и отдаване....ще има неясноти и тайни за доразкриване/книгата/, но ще с еполучи нужнат аинформация или пък ти предстои някаква квалификация или доизграждане, след като сте заедно с този човек. Мож еда се тълкува и като документи и преводите им!

Светлинка в тунела/звездите/, надежди покровителство от горе, отварят с емного възможности!
Следва -слънцето... +ковчег...някой ще оздравее...или в преносен смисъл, възстановяване с много вяра, нетрадиционна медицина...за крайна стабилност-котвата. Комбинацията може да се тълкува и като приключване-погребване на даден период и установяване!


Картите на сърцето:

Ще приключиш с нещо старо-косата, за да започнеш нещо ново-букета. Свързано е с дом и вести от далече или някой , който препуска към теб и го очакваш:)

Последните заключителни карти:

Ще си на кръстопът тепърва!
Ще се самобичуваш едва ли не как да постъпиш...ще си правиш сама неприятности:)...но с ум и хитрост, ако трябва/лисицата/, ще свършиш нещата и накрая ще тържествува любовта-лилиите.
Дето се казва, читаво е делото


Покритие на картите:
1-Конник, ездач в/у него кръст...вест, известие, хабер от далеч по карма и свише:)
2-Детелина в/у нея ти...пу-пу на късмета си лежиш ти:)
3-Кораб в/у него кулата...нещо за странско ли мислиш, но ще има административни уреждания до тогава.
4-Къща в/у нея дърво...еее, стабилност и здраве, дървото на живота...хубава комбинация.
5-Дърво в/у него детелини...здраве и късмет:)
6-Облаци в/у тях скала - абе няма д амине без трудности и мрачности:)
7-Змия в/у нея птици - клюки, ядове, де що са кофти карти от страничнит ехора ще го имаш 2 в 1
8-Ковчег в/у него пръстен - ще погребеш нещо старо свързано с обвързване ...но е за добро Защото в/у картата , където е местоположението на пръстена-25, стои мечката-а това е стабилност...може би в нова връзка! карта къде
9-Букет, цветя в/у тях куче-благодатно и радващо те приятество.
10-Коса/сърп в/у нея щъркел- новостите ще посекат старите работи!
11-Метла и бич в/у нея облаци...няма да мине безпроблемно!о
12-Птици в/у тях коса - ще отрежеш крамолите , ще поставиш някои на местата им!
13-Дете в/у него букет - не знам имаш ли деца, но ако имаш, ще са щастливи от нещата, ако нямаш, значи ще те споходи нещо хубаво свързано с деца:)
14-Лисица в/у нея луна - внимавай, ще се опитва някой яко да те изхитри и подмолно да те работи...няма д аподозираш з атова, не с епредоверявай!
15-Мечка в/у нея писмо...сериозно писмо ще е...от стабилен човек
16-Звезди в/у тях ключ - открива ти се , отключва ти се тепърва голямо щастие!
17-Щъркел в/у него фонтан/парк - новости на ново място с нови хора...разнообразие и ново начало!
18-Куче в/у него - змии...абевнимавай все пак, нещо ме съмняват някои твои "приятели"...ще ти завидят...ти си знаеш защо.
19-Кула в/у нея мишки - ще ви мотаят администрации разни...проблеми и мизерии отзаконови неща.
20-Градина, парк в/у нея дом - контакти, движение, свързани с уреждане на дом.
21-Гора, планина в/у нея конник - след трудности , ще дойдат благите вести:)
22-Пътища, кръстопът в/у тях кораб - ще пътуваш/те...абе ще има яко движение:))
23-Мишки в/у тях мъж - тоя човек големи терзания има!
24-Сърце в/у него сърце - любовта ви е наред:)
25-Пръстен в/у него мечка - стабилност ви чака!
26-Книга в/у нея риби - тепърва за някакви пари ще научиш нещо!
27-Писмо в/у него дете - абе за дете ли мислиш...вест от него или хабер за дете заченато тепърва ще научиш
28-Мъж в/у него книга - мъжът не може да си разреши още някакви адм. неща...или въобще някакви тайни и чуденки.
29-Жена в/у нея звезди - ти витаеш по звездите-т'ва ясно
30-Лилии в/у тях слънце - абе лИбовта е огряна от всЕкАде
31-Слънце в/у него ковчег - излиза някакво заболяване дето трябва да му се обърне внимание...картите подсещат!
32-Луна в/у нея котва - край на илюзиите...следва установяване!
33-Ключ в/у него кръстопът - крайно време е да се вземе решение!
34-Риби в/у тях метла и бич - проблем с пари.
35-Котва в/у нея лисица - стабилността д асе изработи с ум и разум...и много женско ТВОЕ начало
36-Кръст в/у него лилии - всичко приключва накрая, така е предопределено- 3 дни яли, пили и се веселили:)


Амин дай Боже да стане както искаме... успех:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.