Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 02.07.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кажетенови  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано03.04.12 10:44



ми нещо позитивно, с нещо ме разсмейте, направо ще се побъркам,, знам че сме родени и ще умрем, но нещо не знам защо приемам нещата толкова зле...а съм силен човек, не знам какво ми става

това не съм аз



Тема Re: Кажетенови [re: Фakличka]  
Автор danaia nn ()
Публикувано03.04.12 11:28



Моля те успокой се. Не мисли. Вземи си нещо успокоително и излез да се видиш с някого, да си поговориш



Тема Re: Кажетенови [re: danaia nn]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано03.04.12 11:30



не мога да излизам, и не искам да се виждам с никой, не съм добра компания....пък и нямам желание....пак ми е неспокойно като събота през ноща, едно гадно чуство е това, и няма оправия...



Тема Re: Кажетенови [re: Фakличka]  
Автор danaia nn ()
Публикувано03.04.12 11:33



Ами тогава влез някъде и чети вицове или гледай весело филмче или нещо, което ти харесва, а не си имала време да гледаш



Тема Re: Кажетенови [re: Фakличka]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано03.04.12 11:34



Колкото и да не ти харесва съвета , който ще ти дам...стискаш зъби и си стоиш у вас, довечера преспиваш...утре е нов ден...и наистин аси вземаш хапче някакво успокоително или се нареваваш яко...нищо друго не помага...гледай тъпо ТВ, стой в нета...и чакай да поотмине.
Ако е много силно, вземи даже нещо за да поспиш...но не силно лекарство...просто трябва да избуташ тия моменти.
Разбирам те.

Всичко това го знам от практиката и разбрах, че нищо друго не сработва в такъв момент, освен...подчиняван ена волята докато отмине кризата на емоциите. Всичко друго работи против теб! Свивай се там под завивка и кюти:)



Тема Re: Кажетенови [re: danaia nn]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано03.04.12 11:36



не мога



Тема Re: Кажетенови [re: LlRA..]  
Автор danaia nn ()
Публикувано03.04.12 11:37



Всъщност що да взема хапчета. Да вземе да се напие и да легне да спи



Тема Re: Кажетенови [re: LlRA..]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано03.04.12 11:40



пих мента глог и ввалериан, не помага....тва безпокойство е по силно, не знам дали сте го изпитали, едно такова чуство дето се побъркваш, разхождам се из апартамента, и откачам, гледам да правя нещо, но го почвам и спирам, тв абсурд да гледам, даже като изведа малкия го дърпам да го прибирам, а той не ми е виновен че не съм у ред....горкото ми животинче, идва да ме гушка, много умен ше излезе....вчера почнах да готвя, супичка, и днес трябва да я изхвърля, няма кой да яде...еби му майката, такова нещо не ми се беше случвало



Тема Re: Кажетенови [re: danaia nn]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано03.04.12 11:40



хе хе и да пия не мога, опитах оня ден, ама не се получава





Тема Re: Кажетенови [re: Фakличka]  
Автор danaia nn ()
Публикувано03.04.12 11:45



Оф съжалявам, че съм далече, иначе бих дошла. Разбирам те прекрасно. И аз снощи ревах на Лира за разни работи. Тоя валериан са пълни глупости. Или си вземи нещо по-сериозно или се напий и си легни. Какво си пробвала да пиеш и не успя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.