Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 23.06.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Много и добро здраве през 2010 :-)  
Автор granny_maksin (непознат)
Публикувано22.01.10 22:43



Здравейте ,приятели !Не ви виждам ,но знам ,че ви има и това ми е достатъчно, да стартирам скромните си нет познания ,защото времето, едва ли ще ме дочака, да изчета всичката литература и яхна материята

Вече съм баба,свекърва,тъща – имам в “базата си данни” тези преживявания ,но животът продължава с провокациите си , предлагайки избори : да работя ли още /рано ми се случиха тези “реалии” ,още съм трудоспособна / –парите не са никога излишни ,но ще е за сметка на неизмерното удоволствие да гледаш с внуците отново филма – “Как расте човекът” ; да намираш место за учебните пособия /не изхвърлени и защо ли ?! !/ на собствените си деца и ги ползуваш за внуците … да си вземеш малко багаж и отидеш на мечтано пътуване до ,примерно , остров Пемба ,да бъдеш в Рим ,преди това в Париж ,да усетиш атмосферата ,да пилиш акъла си ,познанията си /прочетени/ за местата на човешката цивилизация … Достатъчно ли ви е да слушате пестеливото инфо на децата си ,които вече живеят в един реален “свят без граници” и толкова малко време имат за собствените си деца ,а едва ли да угаждат на глезотиите на родителите си с разкази за Азия ,откъдето са се върнали за малко на път за Америка … Как си решавате тези въпроси ? Бъдете искрени ,удовлетворени ли сте напълно ,пълноценен ли е животът ви днес ,заспивате ли ,радвате ли се докрай на житейските си “завоевания” ,знаейки цената на скритите страдания ,лишения ,успокояваш се ,че не са били напразни ,но преди да заспите не маркирате ли пропуснати неща,които са зависели от вас-персонално и дали е късно ,ако се опитате, да ги наваксате …значителна или не Е загубата им и въобще ,струва ли си да се замисля човек затова



Тема Re: Много и добро здраве през 2010 :-)нови [re: granny_maksin]  
Автор granny_maksin (непознат)
Публикувано23.01.10 11:15



Със скромните си компютърни познания ,меко казано ,в предишния си пост ,пиша отново не отговор ,а продължение на самотната си приказка

,за да задам още един от ,терзаещите ме въпроси : каква е формулата ви за адаптация с младите ви домашни и скъпи хора ? Не е ли удачно ,съхраняващо и личното ви достойнство - да сме откровени докрай в общуването си ,каквото и да ни струва това ,а също и да им се доверяваме безусловно На тези години имаме събран значителен опит ,за да им внушим ,че макар и да не можем да тичаме с тяхната скорост ,сме до тях - опора и сигурност ...и толкова ,и Всичкото



Тема Re: Много и добро здраве през 2010 :-)нови [re: granny_maksin]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано23.01.10 12:57



Децата са от нас, но не са наши.

Не го приемай, като съвет, а като личен опит. Всеки си има собствен път и живот. Живей своя, а децата - техния. Ако имат нужда от съвет - ще го потърсят. А знае ли въобще някой, кой е прав? Ние с мъдростта и опита или те - неопитни и буйни?



Тема Re: Много и добро здраве през 2010 :-)нови [re: granny_maksin]  
Авторsexy cat (Нерегистриран)
Публикувано16.10.10 00:00



eee az sam nova blagodraia i na tep nogo zdrave



Тема Re: Много и добро здраве през 2010 :-)нови [re: granny_maksin]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.10.10 12:52



макар, че темата е отдавна, сега попаднах на нея. Колкото повече напредват клубовете по години, толкова по-смислени стават темите. Това забелязвам. Май е истина, че с възрастта човек помъдрява и вече не е подвластен на дребнави глупости. Пожелавам ви дълго още да се радвате на внуците





Тема Re: Много и добро здраве през 2010 :-)нови [re: granny_maksin]  
АвторЧeпaт Чeп (Нерегистриран)
Публикувано24.10.10 04:42



Брей Бабиш непоръбен, ами дай да те поработя малко и шъ ти изкарам хастара навънка...



Тема Re: Много и добро здраве през 2010 :-)нови [re: Чeпaт Чeп]  
Автор Ikran (непознат )
Публикувано24.10.10 20:05



4epe,Babisha kaza ,4e e porabena - overlog .Pita v koi rezervat da te nameri za izkarvane na hastara i ,o6te - 6te nosi i decata , i vnycite si - vse mom4eta , da te pozdravyt za ostroymieto ti , galko voaiior4e !



Тема Re: Много и добро здраве през 2010 :-)нови [re: Ikran]  
АвторЧeпaтЧeп (Нерегистриран)
Публикувано16.11.10 07:14



Бабче,

Ни съ мушкъй измежду шамърите, да ти не фръкни ченето. Налягъй си там кюлотити, ама другио чифт кюлоти да земиш да го поизпераш ма, оти много се разфунти напоследък.



Тема Re: Много и добро здраве през 2010 :-)нови [re: ЧeпaтЧeп]  
Автор Ikran (непознат )
Публикувано01.12.10 21:09



Чепе,Чепе ,много си и недискретен:-((( ами, да кажа и аз -"танто за танто" в нета - споделям впечатления от срещата ни : малоформатен си ,бабин и не само в "характера" :-) ... явно ,друго щастие не те е споходило ,вълнения - йок , силички само - да седнеш пред компа и се занимаваш с гащите ми !!!! О ,небеса !!! :@ :8




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.