Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 01.06.24 
Поколения
   >> 60-160
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: 123]  
Автормъppppppppp (Нерегистриран)
Публикувано14.02.09 15:02



идно сърце прободено -в кутия линдор с панделка





Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: мъppppppppp]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано16.02.09 12:38



Но дамата с вибратора не била коя да е, тя била самата мара мург и за това само с този евтин подарък няма да минеш приятелю



Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: 123]  
Авторmurrrrrrrr (Нерегистриран)
Публикувано16.02.09 14:21



vaaaaaaaaaaaaay bateriqta qwno e sdala bagaja





Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: murrrrrrrr]  
Автор567 (Нерегистриран)
Публикувано20.02.09 11:13



Мигновено от джоба на панталона той извади зарядно и 4 батерии



Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: 123]  
Авторpise (Нерегистриран)
Публикувано21.02.09 02:46



ми те не са подходящи-вър да купиш други



Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: pise]  
Авторbateto (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 14:02



и в магазина кво да види .........батерии само за зелени вибратори.....помислил си.-ми аз що да не взема направо два,че не се знае



Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: bateto]  
Авторpak bateto (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 14:04



ко като са зелени........





Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: pak bateto]  
Автор 4upikabra (хищник)
Публикувано01.03.09 00:54



нема па -Твойта кожа, аре стига се кри по шубраците, ебаси! Èла си дòмa, пекнал съм картофки с наденички, има вкусна лютеничка с малко сиренце, мммм, и за десерт - кекс, ама в промишлени количества! И червено винце! И свещи - от ония 19-сантиметровите! Заеби ги тия чужди пишки, не ти ли писна?! Празник е все пак! Току виж останат и свирки дори..баси и батериите-аз го имам жив -терминатора деееее.





Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: 4upikabra]  
Авторmitrofan (Нерегистриран)
Публикувано17.03.09 23:00



ЗДРАВЕЙ !!! http://www.maw.ru?a=63483 МНОГО БИХ ЖЕЛАЛ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ !!! АЗ СЪМ НАДАРЕН , СКРОМЕН , ТОЧЕН , КОРЕКТЕН И ТЪРПЕЛИВ !!! ДОВЕРИ МИ СЕ !!! ЩЕ НИ Е ХУБАВО ЗАЕДНО НА ТЕБ И НА МЕН !!! ИМАМ ХУБАВА ДИГИТАЛНА ВИДЕО КАМЕРА , МОЖЕМ ДА СИ НАПРАВИМ ГОТИНО ФИЛМЧЕ !!! РОДЕН СЪМ , ЖИВЕЯ И РАБОТЯ В ГРАД СОФИЯ !!! ЗОДИЯ ОВЕН !!! СИНИ ОЧИ , КЕСТЕНЯВА ЧУПЛИВА КОСА !!! ВИСОК СЪМ 178 СМ , ТЕГЛО 64 КГ !!! НЕЖЕНЕН !!! МОГА МНОГО ДОБРЕ СЪС : 01 ПЕНИС ( ДЪЛЪГ МИ Е : ДВАДЕСЕТ САНТИМЕТРА , НАЙ - ДЕБЕЛ Е НА ГЛАВИЧКАТА : ДВАНАДЕСЕТ САНТИМЕТРА ) 02 ЕЗИК 03 ПРЪСТИ АЗ МНОГО ОБИЧАМ СЕКСА !!! АКО МИ ПИШЕШ ТВОЙ Е-МЕЙЛ МОГА ДА ТИ ИЗПРАТЯ СНИМКИ !!! МОЖЕ ДА СИ РАЗМЕНИМ СНИМКИ !!! ТВОЯТ GSM ПОЛУЧАВА ЛИ ММS , А ВИДЕО РАЗГОВОР ИМА ЛИ ??? МНОГО БИХ ИСКАЛ ДА ТИ ЧУЯ И ГЛАСЧЕТО !!! ОЧАКВАМ ОБАЖДАНЕ , ПИСМО СЪС СНИМКИ ИЛИ ОТГОВОР ТУК !!! В ПРОФИЛА МИ ПИШЕ ПОДРОБНОСТИ ЗАЕДНО СЪС СНИМКИ !!! С НЕТЪРПЕНИЕ ЩЕ ОЧАКВАМ ОТГОВОРА ТИ !!! МНOГO ВЛАЖНИ ЦЕЛУВКИ НАВСЯКЪДЕ !!! БЛАГОДАРЯ ТИ !!! ДО СКОРО !!!



Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: mitrofan]  
Автор masterix (от Лутеция)
Публикувано18.03.09 10:36



ахахах, най-свежото включване по темата досега.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.