Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 04.07.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: Kлep*]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано07.02.09 17:15



и отиде направо в дискотеката в Равена, където пускаха това:



Queen's only


Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: Last Roman]  
Автор989m (Нерегистриран)
Публикувано07.02.09 18:36



Бррръъъммм... девойката включи вибратора умело пъхнат между бедрата и се унесе в мисли за живота, за птичките, за тревичките и да това как при някои жени идват щъркелите, а при нея не...



Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: 989m]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано08.02.09 16:50



Изведнъж в кухнята се чу гръмко пръдване, последвано от още по-гръмко уригване.





Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: 123]  
Автор9egp (Нерегистриран)
Публикувано08.02.09 19:55



Каруцар с каруцар, каза си тя, вече е изплюскал пържолите и няма да свърши с мен никаква работа...





Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: 9egp]  
АвторEйнджъл (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 12:59



И продължи да чака война-патриций, като възбудата и нарастваше непрестанно, но тя знаеше, че ще принадлежи само на него и на никой друг-беше взела това решение, независимо какво и костваше, дори започна да произнася шепнешком името му :"....., къде си, възможно ли е да си ме забравил
желая те,очаквам само теб, ти изпълваш мислите ми, цялото ми същество е пропито от теб, усещам още ласките ти, целувките ти още парят устните ми, лицето ми, цялото ми тяло, ела, ела, ела!!!!!!!!!!!!!!................."



Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: Eйнджъл]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано11.02.09 23:01



...чакаше..чакаше....а него го нямаше....



Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: 123]  
АвторEйнджъл (Нерегистриран)
Публикувано12.02.09 09:25



Но най-накрая изострения и слух долови толкова дългоочаквания конски тропот по мократа калдаръмена настилка и се понесе като вихър към вратата, за да се хвърли в обятията на на любимия ....





Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: Eйнджъл]  
АвторL.R. (Нерегистриран)
Публикувано12.02.09 10:54



мечтай си...





Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: L.R.]  
АвторEйнджъл (Нерегистриран)
Публикувано12.02.09 20:54



...мечтай си, мечтай си си повтаряше тя, докато наистина не погледна през процепа на вратата и не видя, че мъжът на мечтите и, римският войн патриций Ласт Роман в цялото си великолепие, с бяла къса туника, препасана със златист колан и лавров венец, който получи след успешно спечелената битка, с бронзов загар на мускулестото си тяло, с невероятните си смолисто черни дълги къдрици и незабравимите за нея тъмно кафяви с мек кадифян блясък очи, бе протегнал към нея здравите си, изваяни като статуя ръце....





Тема Re: ....и реши да не му отваря, понеже..нови [re: Eйнджъл]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано13.02.09 01:13



О, любими мой, каза тя, като идваш да искаш, какво носиш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.