Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 16.06.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли тук живи хора?!нови  
Автор159 roдишeн (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 13:49



Ей,набори,какво става с вас?!Живи,здрави ли сте?!Романчо,къде си бе джанъм?!Да не се уплашихте от студа и като взехте пенсиите да не сте хукнали по екзотични острови да си ги харчите?!Ами обадете се ,че и аз да дойда,бе........Ами то бива ли такъв егоизъм?Набарахте някоя таитянка ли,хаитянка ли или от остров Бали и хайде "хавайски нощи,под звездно небе........"с китарен звън и гирлянди от цветя на шийката и на кръстчето..........





Тема Re: Има ли тук живи хора?!нови [re: 159 roдишeн]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 14:37



ХА ха ха Те софиянка не могат да набарат, ти търсиш екзотиката . лелеее! Просто хората са с балкански манталитет, не им се споделя, не им се учи новото, не им се рискува. Къде ги търсиш за изяви по форумите. За тях животът не е цветен, а сив. Говоря за мнозинството, без да генерализирам. Уви, балканци сме си.

Чийрс





Тема Re: Има ли тук живи хора?!нови [re: 159 roдишeн]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано23.10.07 14:40



Гоним варварите по западнатаграница...
заеби...



Facta, non verba!


Тема Re: Има ли тук живи хора?!нови [re: Last Roman]  
Автор159 roдишeн (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 15:14



Живи да сте ми и двамата,че се обадихте

!
Към Ентусиастин-знае бая ти Ганя как да живее,но парици си нямааааааааа.Виж как си живуркат "нашите избранници"-политици ,министри,депутати.На наш гръб,с нашите парици.Нито са по-умни,нито са по-красиви,ама си имат парицииииииии,затова и островитянки се въртят покрай тях по екзотичните курорти и всякакви други салтанати,а пък нека Романчо си гони варварите по западната граница.Романчоооо, те варварите са тук-в София-по жълтите павета..........



Тема Re: Има ли тук живи хора?!нови [re: 159 roдишeн]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано23.10.07 21:37



тук не са ми интересни.



Facta, non verba!


Тема Re: Има ли тук живи хора?!нови [re: 159 roдишeн]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано24.10.07 07:34



Събуждам се аз тази сутрин с ясното съзнание, че ми се пие кафе и ми се пуши цигара - демек жива съъъъъъм.





Тема Re: Има ли тук живи хора?!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор159 roдишeн (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 10:08



Наде,Наденце,душички и аз те ОБИЧАМ!!!!!!!!!!!





Тема До столетника и кусурнови [re: 159 roдишeн]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 20:35



Не е до парите, има си други тънкости май .... хмммм


Аз например и посестримите ми в БГ да не се лепим на милионери и кредитни мутри и т. н. магнати? А не се давям на островитянките!





Тема Re: До столетника и кусурнови [re: Enthusiastin]  
Автор159 roдишeн (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 12:11



Ентусиастке,какво става с теб .........къде се загуби........Да не си си променила становището и да си се лепнала за някой магнат или кредитен милионер и да си зацепила по островите,а нас си ни оставила в студа да се борим с парно,с тоци и т.н.........





Тема Re: До столетника и кусурнови [re: 159 roдишeн]  
АвторEnthusiastin (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 23:29



Охооо Наборче - така да се каже!
Как се сети за мен? Аз много дълго време не съм била във форумчето. Не, никакъв магнат, магнит или милионер не съм докопала, грешиш. Аз съм по милиардерите. Бравос, тук сте се умълчали като на панахида, беее!!!!!!!!

Кажете и изпейте нещо като за следващия клуб! Защо дир-а не създаде клуб Безсмъртниче?!

Кисс!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.