Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:05 04.07.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Помощ, семеен проблем!  
Автор Плaмeн (непознат )
Публикувано26.03.04 13:45



Здравейте, много ми е приятно че най-после събрах смелост да споделя с вас проблема си. По принцип не съм за този форум, тъй като съм все още женен, но си мисля че зрели хора като вас, а и препатили, ще могат да ми помогнат. Пък и си мисля че "споделянето" ще ми помогне. Дано....
В стемежа си да бъда изчерпателен, се надявам да не отегча някой. Някъде тук прочетох фразата "-кошче за душевни отпадъци..." Предварително се извинявам, ако обидя някой.
И така, началото бе страхотно. Имах невероятната чест и късмет да се оженя за любовта на живота си. Една много здрава връзка с момиче от по-долен клас.Бяхме нещо като двойката на гимназията и общо взето, когато обявихме намерението си да се женим, никой не се учуди.
Сторихме го твърде рано/може би/-аз на 22, тя на 21. На 24 вече бях баща на разкошно момиче, което страшно много обичам и смея да твърдя "моя спасител". Олицетворявам смисъла на живота си с нея и за нищо на света не бих допуснал да я вземам в събота в 2 до 3 и съответно в неделя по същото време. Въпреки съвременното отношение към семейството като "незадължително и необосновано обвързване", аз страшно много държа на него. Не бягам от одговорност, споделям всички неволи, проблеми....правя компромиси, разговарям/поне се мъча/.............НО НЕ ПОЛУЧАВАМ СЪЩОТО.
На 28 г. съм, с висше образование в медицинската сфера, собственик съм на фирма в областа на услугите и имам самочувствието на "що-годе оцеляващ човек в условията на мизерното българско съществуване".
Ходя с костюм и вратовръзка, срещам се със сериозни хора от бизнес елита на БГ, час от които и мои клиенти, но............
Идва голямото НО...
Според мои познати, близки и роднини, всичко това трябва да ми носи самочувствие, спокойствие.........................................а всъщност се чувствам като парцал. Изпаднал съм в невероятна дупка, депресия, криза, пропаст и т.н. и т.н.
От близо две години нещата между нас не вървят. Търпя страшни унижения, хладина, безразличие а от скоро и явна ненавист и отвращение.
Бихте си казали "-ясно, друг мъж, не го обича вече, любовник и т.н..Естествено логично, но не и в нашия случай.Преди сме говорили много, сега по-рядко. Кълне се че нямало друг мъж, не е влюбена.......Просто изкарва мои съвсем незначителни грешки от миналото, които търпяла с години, не споделяла, те се натрупвали в нея и накрая дошло разочарованието. Казва че все още ме обича, но не така, както преди и че с поведението ми все повече изстивала към мен.
Къде е проблема. Ще ме попитате какво е поведението ми, както се предполага-НЕ ЗНАМ. Грижа се за всички, нямам любовница/не съм и изневерявал дори/, прибирам се навреме, освен когато съм командировка.....помагам много-в домакинство, детето го водя и прибирам само аз, обичам да готвя и уверявам ви, справям се много добре........
Не знам, няма конкретика, няма причина, нищо не се изкарва като довод, мълчи се и непрекъснато се повтаря че ако съм продължавал в същия дух, до месец май имам срок да се изнеса!!!!!!!!
За сексуален контакт да не говоря, отблъсква ме с отвращение, сърди се...
Не знам.Помагайте.Как да постъпя, какво да направя.
Проблема е че все още я обичам, имаме страхотно хлапе и просто не мога да намеря изход в ситуацията.
Благодаря предварително и успех на всички



Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: Плaмeн]  
Автор Ckpитa ()
Публикувано26.03.04 14:31



Много е гадно като ти се натрупа горчилка/казвам го от собствен опит/и като я излееш наведнъж.Не може да няма конкретна причина за поведението й.Все пак нещо е "отпушило" това,което е трупала с години.От начало си помислих,че може би й е писнало от този подреден начин на живот.Много жени обичат да бъдат поставяни в критични ситуации,това разпалва връзката.
Няма да ти дам съвет,защото не мога да разбера какъв точно е проблема,а само го гледам през моите очи,обаче мога едно да ти кажа със сигурност-ако е решила да те напусне наистина ще каже причината.Никой не си тръгва ей така,без причина.Ако трябва ще измисли нещо и това е.Защо не се разделите за известно време?



Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: Плaмeн]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 14:34



Здравей Пламене,
Като те гледам, добър човек си, но понякога ( в повечето случаи това вреди). Качили са се на главата ти. Аз лично бих умряла от скука с добряк като теб до себе си. И на жена ти и е доскучало. Опитай, да и създадеш малко проблеми и съмнения.
Много ми е трудно , да ти обясня подробности, но тук има достатъчно пишещи с вродено дар-слово. Надявам се да доразвият тезата ми.

П.П. И аз съм семейна като теб ....от 25 години. Повярвай ми!



Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: Плaмeн]  
АвторEL (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 15:20



Здравей,
от написаното от теб се раzбира,Че си Човек който е постигнал много и успеШно продължава да се раzвива. Това в похвално, похвално е и това Че се грижиШ zа семейството си. Ти не пиШеШ дали тя работи, но според мен в тоzи момент тя се Чувства непълноценна и като твоя сянка.
"Грижа се за всички" си написал, хубаво, а ти оценяваШ ли това което тя прави?
Желая ти от сърце да успееШ да zапаzиШ семейството което двамата със съпругата ти сте съzдали.



Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: Плaмeн]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 15:21



Ами на мен жена ти нещо за психоаналитик ми мирише....
Тя работи ли?Питай я нещо сега какво не е доволна от теб, от какво има нужда, никой не е безгрешен, припомни й и някои нейни грешки, говорете сериозно, но ако няма друг, май тя нещо има проблем



Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: Плaмeн]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 15:56



По това описание, Пламене, погледнато отстрани без да познаваме подробностите и детайлите, изглежда вашия брак малко неравновесен. Какво имам впредвид. Ти си ангажиран от сутрин до вечер, с работата, с делови срещи, с детето, с битовото ежедневие, а за нея какво остана? Дай й възможност да се изяви, да се докаже. Ако няма бизнес, може да й помогнеш да започне. Остави я и с детето да има някакъв ангажимент - странично занимание, спорт, в читалище... А вечерите? Въобще остава ли ви време за вас двамата заедно? Ако единият си мечтае за вкъщи, а другият - за навън. И тук направи компромис и се съобрази с нея... За секса също, единият му се пи вечер, другият - сутрин и ето ти излишна драма... Въобще има какво да се направи... Ами цвете за жената,просто така, без повод на прибиране вкъщи



Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: Плaмeн]  
Авторexperienced (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 19:56



Пламене,
Мисля, че диагнозата на жена ти се нарича "отегчение".
За повечето жени, към които спадам и аз, съпруг като теб
е много удобен, но в същото време - безкрайно скучен.
Каква е тръпката да живееш с човек, който се прибира веднага
след работа, взема детето от градината, мие чиниите, готви и
все се мъчи да ти угоди? Просто няма тръпка!
Нещата са прости - човекът е устроен така, че да се стреми към непостижимото и да не оценява това, което има (това е и двигателят
на човешкия прогрес). Пример: мъжете не оценяват всеотдайните
обичащи ги жени и все гледат да спечелят благоразположението на
някоя "недостъпна" за тях, която всъщност не е нищо повече от
една хитра к...ва. По подобен начин стоят нещата и с жените -
ние си падаме по мъже, които ни разиграват и не ни уважават.
Звучи страшно мазохистично, но е така.
Без да се впускам в подробности, ще ти кажа, че цялата ми младост
(от 20 до 40-годишна възраст) премина в сянката на един мъж,
когото обожавах и дори и сега, след като сме разведени от няколко
години, не преставам да си мисля за него и да го желая - сънувам го
всяка нощ. Почти от самото начало, макар че, искам да подчертая, че ме
обичаше много, закъсняваше за срещи, изневеряваше ми без да го
крие и т.н. (няма да те отегчавам със сърцераздирателни истории).
След като се оженихме стана още по-лошо. Не се прибираше по няколко
дни, всеки път като си идвах от командировка го заварвах с жена
вкъщи (той дори не си правеше труда да заличи следите от прекараната
с друга любовна нощ), беше невероятен дерибей - дори чаша вода не си
вземаше сам, а трябваше да му прислужвам по цяла нощ и сутрин
отивах на работа с подути от недоспиване очи и т.н. и т.н.
Е, колкото и невероятно да звучи - все още съм луда по него и ако сега ме повика (както преди 13 години ме повика от чужбина, където току-що бях
създала семейство), знам, че ще се върна при него, независимо, че вече
съм си стъпила на краката. Макар че вече не съм в първа младост и
нямам кой знае какъв избор, все пак се намира по някой и друг мъж, с
когото бих могла да имам някакво бъдеще, но, честно казано, добрите
момчета не ме привличат - не са предизвикателството, от което имам
нужда, за да се чувствам жена.
Ако искаш, помисли върху това.
Не те съветвам да изоставиш семейството си, но бъди по-загадъчен,
по-недостъпен и (не зная как ще ти прозвучи) - малко по-безотговорен
и повече себичен, абе направо - бъди по-голям егоист.



Тема Любовта не е реципрочна -нови [re: Плaмeн]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано26.03.04 20:17



в смисъл - ако бяхте подготвени в аванс, че няма да е вечна - може би по-лесно щяхте да приемете критичния момент, който ви е споходил сега. Нищо необикновено, все пак - има го във всеки брак. Сега тя е престанала, след време и те ще престанеш да я обичаш - няма вечни неща под слънцето, още по-малко любовта е вечна. Тогава днешното вълнение ще ти се струва малко наивно. Не се изнасяй от дома - преглътни думите й (това, което жената казва - по водата и вятъра го запиши!) и дай време на булката да осъзнае, че бракът не е функция на любовта. В него си има и други неща, пък и какво да слушаме жените, още по-малко да им вярваме... Те са толкова ирационални, че винаги грешим, ако ги послушаме.
P.S. Нима ще се подведеш по настроението на твоето момиче само защото я обичаш толкова много? Покажи й, че наистина я обичаш - и ако е жена на място - може и да го оцени.


Love should be everything or not at all...

Редактирано от Stefan на 26.03.04 20:25.



Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: experienced]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано26.03.04 21:45



Егати мазохизмаЕдин приятел казваше:"За вас жените само бой и секс трябва,от друго не разбирате"На майтап де,но май не е само майтап.
Не мислех че има такива хора,честно.Без да се обиждаш,но наистина ли тези изброените неща те карат да го обичаш?



Тема Хей!нови [re: Плaмeн]  
Автор Xeй Живoт! (enjoy the life)
Публикувано26.03.04 22:15



Поискай нещо от нея!
Поискай нещо, което тя е искала да направи и не го е направила! Поискай да направи това, което тя самата иска! Покажи й, че цениш това, което тя иска да направи с живота си! Докато ти си бил студент, какво е правила тя? Гледала е детето? Тя самата учила ли е в същото това време? Детето се е родило, когато сте завършили или когато ти си завършил?
Струва ми се, че проблемът е в някакво дълбоко лично неудовлетворение (в нея). Ти си успял, а тя какво!? Нищо не е направила с живота си... сигурно така си мисли и нищо чудно, че не може да те гледа. Сигурно е умна и интелигентна, сигурно е имала възможности, а се е отказала от тях и сега й се струва, че ти си причината всичко това да е пропуснато. Обаче всъщност нито ти си причината, нито е късно и невъзможно. Ако не е учила, сега спокойно може да се заеме. Ако иска да направи кариера в някоя област, не е късно. Кажи й и я подкрепи в това. Повярвай в нея, струва й се,че не вярваш, че тя струва повече.
Просто детето навършва 4 години, тя е на кръстопът и не знае накъде да поеме... какво като й помагаш, като на нея й се струва, че заради тебе е провалила възможностите си, кариерата си, развитието си като човек някакъв...
Ако наистина я обичаш, ще й помогнеш да намери себе си и да покаже на света, че може нещо. Тя това иска, а щом го иска, значи има какво да покаже на света. Има начин да се почувства удовлетворена. Семейният живот не винаги е всичко...
Така си мисля, ама знам ли... вече не съм сигурна в нищо... може би това е за добро!
Късмет!



Тема При мен е същото ......нови [re: Плaмeн]  
Авторeдин kaтo тeб (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 22:19



Първо ,не си мисли като мен че няма любовник , само той може да я отдели така от теб и да й напълни главата с глупости .

Аз го намерих ........комшията , перфектна дискретна връзка .

Второто , то е по трудното .....трябва отново да я спечелиш , все едно започваш от нулата , всичко е позволено , покажи какво можеш и ако има все още нещо между вас ще успееш !

Много ми беше трудно но с повечко разговори успях да разбера къде съм грешил и се корегирах , трудно е но какъв ми е избора ???

И трето , не позволявай на бизнеса да те отдели от семейството , и аз като теб имам собствен бизнес и успявам но.........зад гърбът ми не го разбират така .

Когато семейството има нужда от време.......майната му на бизнеса , зарязвам всичко и съм с жена ми ,не се живее само с пари .

Циничното е че ти правиш пари за семейството си , а то се разпада .....от липса на внимание , дори ме обвини че аз съм я подтикнал да изневерява ???

Преди да разбереш истината , всяка жена се кълне че няма друг и че тя не обича секса ,и не си пада по изневерите.....изобщо , а после като ти заговори какво е било , ще разбереш че е имала двойствен живот и те е мамила ежедневно .

Дано не съм прав , желая ти го от сърце !!!



Тема Нe: Помощ, семеен проблем!?нови [re: Плaмeн]  
Автор option (gin&soda)
Публикувано27.03.04 02:05



А добре дошъл!
Тоя дето е като теб (eдин kaтo тeб)е много прав!Така се започва! Обаче ти препоръчвам :намери си любовница , прибирай се рядко , почни да си пииваш! Може да я шамаросаш 1-2 пъти! Тя слуша ли чалга?Ако е така ,напердаши я здраво! Една от любимите песни:"ти за мене не си мъж". Щтото си много мил, да не кажем женствен! Това може и да не помогне за запазване на брака ,но поне ще си крачка напред! Моя брак пропада по същия начин и по същите причини! Да знаех по рано та да я напляскам поне веднъж за толкова години! Сега щях да съм спокоен и да знам откъде ми е дошло , а не да се чудя къде сгреших!
Наистина като си всеотдаен ще страдаш яко!И аз я обичам жена ми ,а за детето човек убивам! Но колкото по добре се държиш толкова по зле става! И запонми , от където е текло пак ще тече! Ако простиш веднъж, помисли си дали няма да се налага да прощаваш непрекъснато!
Извини ме ако съм ти бръкнал в раната ,ама това е така да се каже опит за помощ.
Е дано все пак не съм прав! Успех с подаръците и скъпите парфюми!



Тема А, бихте ли посетилинови [re: Плaмeн]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано27.03.04 12:03



семеен психотерапевт? Така истината може да излезе наяве по-скоро и поне ще има кой да тушира нападките, да помага на подсъзнателното да види бял свят и да ви помогне да говорите спокойно помежду си.



Тема До болка познато е това,...нови [re: Плaмeн]  
Автор Trendi ()
Публикувано27.03.04 13:19



...което пишеш. Съжалявам, че трябва да го кажа, но сега от позицията на всичко от моят личен опит, мога да те посъветвам само да се развеждате колкото е възможно по-бързо. Ще успеете да закрепите брака още 15-20 години, а после? Не се знае до какви ситуации можете да стигнете по този начин. Тука имаше един съвет към тебе да се проявиш, като "МЪЖ" (шамари, алкохол и т.н.) В никакъв случай не го прави! Така само себе си ще принизиш до едно първично равнище и в крайна сметка няма да си помогнете по никакъв начин. Не търси вина в себе си, ами върви напред! Така е най-добре и за двама ви. А пък каквото има да става ще си стане, независимо от всички твои усилия.

Повярвай ми! И след години пак няма да си наясно къде сте сбъркали. Само ще се досещаш, но никога няма да си категорично сигурен в това.

Късмет на двамата и най-вече на детенцето ти!



Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: Плaмeн]  
АвторHappy (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 13:22



Здравей
Предполагам, че след всичко това, което си описал като чувства ти се иска да избягаш далече. Имаше един момент от моя живот, в който се чувствах точно така - чудесно детенце, невероятна работа и в същото време самотата беше обградила всекидневието ми като купол на спокойствието.
Опитвам се да погледна дълбоко навътре в това, което си написал, за да ти дам адекватна обратна връзка, но може би е трудно от един монолог да направиш това. Обратната връзка е нещо много по-добро от съвет. Така си мисля аз. А ти?
Ако искаш можем да го обсъждаме на e-mail. Моят личен e-mail iordankaz@yahoo.com



Тема Re: До болка познато е това,...нови [re: Trendi]  
Автор option (gin&soda)
Публикувано27.03.04 14:01



Ей , това не биваше да се приема толкова буквално. Просто ,шансовете му са нищожни ако ситуацията е подобна ,а е 10 пъти по лесно да си тръгнеш пръв!
А и твоето мнение не очертава светло бъдеще!



Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: Happy]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 14:29



Чета и не мога да повярвам че съществуват и такива мъже да не сте от друга планета или аз нещо пропускам



Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: Плaмeн]  
Автор China (разтревожена)
Публикувано29.03.04 09:15



И от много сладко горчи!

''Мисли...,след дъжд винаги изгрява слънце''


Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: Плaмeн]  
АвторRazvedena za vinagi (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 16:58



Абе, как все не можете да разберете какво става? Все не сте разбрали. Все ви идва от небето. Всичко било супер и върху "светата вода ненапита" му се стоварва студенина!!!

Вече минаха 2 години откакто се разведох с моя съпруг и той продължава да убеждава хората, че не е разбрал защо съм си тръгнала. Така хубаво сме си живеели и нещеш ли, изведнъж някой ни направил черна магия !!! Абе, вие не сте истина! И всички се казвате Пламен!!!



Тема Нямам думи!нови [re: option]  
Автор Pocu (wild poppy)
Публикувано30.03.04 15:29



Едно от нещата, които никога не бих простила на мъж и заради което бих му теглила шута, е точно насилието! За твоята жена това може и да е болезнена необходимост, но имай едно наум, че жените са различни. Никой мъж до мен досега не ми е посягал и няма и да го позволя и за в бъдеще! Със страх не се живее, това трябва да е ясно.

А любовник хич не е нужно да има. Това пък го научи от мен! И това правило важи за много повече жени, отколкото предполагаш!



Тема Права си, Росе, за насилиетонови [re: Pocu]  
Автор ASSASSlNМодератор (стар клубар)
Публикувано30.03.04 17:47



И аз съм против насилието. Ама, ти говориш само за физическото насилие.

Какво ще кажеш за психическото насилие? Как би реагирала ако някой системно и злонамерено ти гризе душата?

Хм, направо не искам да си спомням! Все още си спомням гадните и долни думи:

Педераст, лайно, смотаняк, курвар... И още доста подобни...

Оф!



Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: sylvi]  
Авторoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.04 21:03



Представи си - ДА!



Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: oпитнa]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано30.03.04 21:20



Не се обиждай,моля те,не съм искала да се заяждам или нещо подобно,пошегувах се.
наистина ми е любопитно каква огромна разлика може да има в човешките характери,това е
Щом толкова много го обичаш, тогава пожелавам ти да те повика при себе си



Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: Плaмeн]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано30.03.04 21:41



Батка, оженил си се за тъпа патка, ама и ти не си стока. С жените човек трябва да се отнася строго, но справедливо и чат-пат да показва уважение и любов, за да не изтърве нещата да идат в другата крайност.





Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: Razvedena za vinagi]  
Автор option (gin&soda)
Публикувано30.03.04 21:58



Razvedena za vinagi и окончателно! Явно много си се натровила! Пък представи си само , е ли е възможно да не съм само аз тоя/тая дето НЕ вижда единствено собствените грешки и търси лошото у другия!?
Явно твоя пич не вижда грешка в себе си , т'ва е говори лошо за него!
А ти?! "света вода ненапита" ли си?
Не се заяждам ,само ми е любопитно защо така му отговаряш? Човека просто споделя. А и дори половината да е истина ,държа да спомена ,че такива неща се случват и са реалност! Аз съм ти жив пример.



Тема Re: Права си, Росе, за насилиетонови [re: ASSASSlN]  
Автор Гинec (Нов)
Публикувано30.03.04 22:54



Никога не трябва да си позволяваме тези думи,защото,ако сме уцелили истината............

Обичта може да дава много повече свобода, отколкото Любовта е способна да отнеме.


Тема Нямам предвиднови [re: ASSASSlN]  
Автор Pocu (wild poppy)
Публикувано31.03.04 10:21



само физическото насилие, естествено. Просто се вбесих като прочетох съветите за един малък тупаник, та "поне да знае защо след време.."

Има и още нещо - не е нужно да има такива "любвеобвилни" думички, за да ти гризат душата. Насаждането на вина и комплекси по "интелигентен и разумен" начин е къде-къде по-болезнено. Щото тогава си задаваш въпроса: "Той/тя не ме обижда, но очевидно е недоволна/ен от мен и очевидно иска да ми подчертае, че й/му е изключително неприятно. Трябва да потърся вината в себе си!"
И като почне едно ми ти търсене.. Да, намираш под вола теле, естествено. А всъщност, се оказва, че твоят човек не може да спре безкрайните си претенции и изисквания. И иска, и иска, и иска. Компромиси - да. Но от теб. Тя/той няма да ги направи. Никога! Щото е съвършен и не греши! Щото тя/той греши, ама защото обстоятелствата са такива. А обстоятелствата си ги направил ти, не тя/той!



Тема Re: Нямам предвиднови [re: Pocu]  
Автор Гинec (Нов)
Публикувано31.03.04 23:22



М...Да...Кофти! Нали ние винаги сме виновни? Даже и за нещата,които други са ги сготвили.

Обичта може да дава много повече свобода, отколкото Любовта е способна да отнеме.


Тема Re: Помощ, семеен проблем!нови [re: Плaмeн]  
АвторMиpo (Нерегистриран)
Публикувано31.03.04 23:30



Виж да не е обърнала резбата жена ти.



Тема Re: Помощ, !нови [re: Плaмeн]  
Автор p =3.14 (прекрасноопасна)
Публикувано04.04.04 04:29



А да те попитам за жизнения цикъл - учил ли си ?
И такааа-
Всяко нещо има своите-
1.Зародиш
2.Възход
3.Развитие
4.Връхна точка
5.Упадък
6.Загниване

И като на всяко гърне мерудия, ще те питам-
защо рекламата на КОКА КОЛА е все на 4 позиция- връхна точка-

...нещо не върви- нещо не се поддържа...
-------------------------------------------------------------
"За какво ни е да си купуваме билет за влак, ако няма да пътуваме с него ???"

------------------------
"Живота е пред мен..." ----"...за мене хората говорят..."

[image][/image]

Редактирано от p =3.14 на 04.04.04 04:43.



Тема Re: А, бихте линови [re: erika]  
Автор p =3.14 (прекрасноопасна)
Публикувано04.04.04 04:38



Извинявам се , но това ми звучи като-
А бихте ли пили антидепресанти и двамата?
---------------------------------------------------------------------

..."за мене хората говорят...."""
Опасна съм но съм прекрасна- и нека любовта ми към теб ти бъде лекарство, а лекарството любов ! чао

[image][/image]

Тема Re: за насилиетонови [re: ASSASSlN]  
Автор p =3.14 (прекрасноопасна)
Публикувано04.04.04 04:41



Аз съм "на всяко гърне мерудия", но тук ще се включа към твоето мнение-
ПСИХОТОРМОЗ -АААА НЕ ТА НЕ !



[image][/image]

Тема Re: Помощ, !нови [re: p =3.14]  
Авторi az (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 13:39



E, mislja i az da se provikna po temata. Naj-lesno e da se razvedesh, ami posle?! Kogato stane katastrofata, vinovni sa i dvamata, makar i s razlichen % vina. Saprugata ti se chuvstva otegchena, nedoozenena, potisnata. Prochetoh njakoi dosta svestni mnenija. Sas sigurnost bojat i nasilieto njama da pomognat. Kazvat, che patjat kam jenskoto sarze e neochakvan podarak v neochakvan moment. Zavedi ja da si kupi neshto, dori i da te hvashta klaustrofobija ot navalizata, no nepremenno si daj mnenieto za parzalaka, kojto probva. Ako obicha muzikata, zavedi ja na konzert, dori ot skuka 3 pati da prebroish trabite na organa. Bashta mi i do den dneshen si spomnja kak 3 chasa e slushal opera na Vagner bez da zaspi ili da projavi negoduvanie. Podari j tzvete bez povod, stegni j bagaja i ja izprati za weekenda pri majka j. Izprati ja na fitness s prijatelka, neka zapishe ezikov kurs, da se zapoznae s novi hora, da si smeni rabotata, vaobshte e neobhodima promjana! Idejata za semeen psiholog i dalgi razgovori sashto ne e za prenebregvane!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.