Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 02.07.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Хубав ресторант?нови [re: Никой]  
Автор Istinskite SP ()
Публикувано27.04.00 17:43



A... nabore... ne se li zasekohme na edin koncert na Beatles.... Koja im beshe barabanista... Kuv restorant?... I mojto chene e dobro... Ama toja bronenosec... kade beshe aptekata neshto se uburkaf

Тема Хубав ресторант?нови [re: Aди]  
Автор Никой ()
Публикувано28.04.00 08:59



Какъв набор бе , аз нямам телефон. А тези от Beatles наистина бяха добри момчета. Сещам се на Димитровград все първи бяха ... И онова ...как беше , Иван Ленинов май , като разтегне оня ми ти кардеон... Туй в краката ти лимонада ли е дето потече или не? Ей , ще взема да дръпна аварийната спирачка. От малък ми е мерак да я дръпна. Я дръж малко патерицата! Абе да се начуди човек защо им е тази аптека във влака. Гледай сега пък взе , че заваля. Я да се разкараме от този митинг. И без друго не си спомням за какво беше. Келнер , сметката!

Тема Хубав ресторант?нови [re: Никой]  
Автор Руми ()
Публикувано28.04.00 10:38



благодаря ти "Никой" зареди ме с енергия за цял ден :-))))))

Тема Дайте тоннови [re: Никой]  
Автор Ади ()
Публикувано28.04.00 10:52



Ей, старчоците, знаете ли я тая - Разцветали яблани и груши..ти ри ри ри .. . как беше там... и после Выхадила на берег Катюша, на високий берег -ама чудна песен, мелодична.... такива неща ще пеете, кви са тия BEATLES ? Дошли тука да се излагат .....Хайде,хващайте акордеона !

Тема Дайте тоннови [re: Aди]  
Автор Никой ()
Публикувано28.04.00 11:35



А аптекарката! Разгеле сте тука , това балонче може ли вече да си го сваля от главата , че ми се изпотиха очилата. И що ги правите толкова тесни? Ти на кого викаш старчоци ма? Наборе , я ми помогни да се надигна от количката да я фрасна тая. Леко не дърпай бе ! Върни ми веднага протезата. И стига сте ги вдигали тези цени на тока! Бе тоя келнер да не умря някъде по пътя? Ало , къде е управителя на тоз бардак? Моме , я ми свали оня илач от най-горната лавица. А тъй , надигни се още малко на пръсти. Глей , глей наборе кво става. Недей зяпа там бе , тва си ти в огледалото. И не разбрах ква е тая Катя дето продавала круши... Абе аз що не взема да я дръпна най-сетне тая пуста спирачка. Бе-Се-Пе! Бе-Се-Пе!

Тема Дайте тоннови [re: Никой]  
Автор Ади ()
Публикувано28.04.00 12:14



Ама какво гледате така като се качвам нависоко, а? Виждате ли нещо изобщо бе склерита, ей сега ще скоча върху вас да ви стресна ....и да ви довърша. Непрекъснато искате нещо да ви подавам, сега пък му бил тесен, ми що бързаш да го слагаш още в аптеката? Да не си пил и от хапчетата вече? Охх, после се и засяга на възраст...

Тема Дайте тоннови [re: Aди]  
Автор Никой ()
Публикувано28.04.00 14:58



На си ти скапания балон. И ако искаш да знаеш е мек! Какви балони имаше на времето...Не се бутай бе ! Бързал. И аз бързам - дай да се изтрепем! Туй куче каква порода е? А , внучка ти! На ти едно бонбонче дядовото. Полека , падна ти спринцовката от джобчето. И да знаете , че аз тази сметка няма да я платя. Ти какво бе , тая пържола да не е от динозавър , че е толкова стара? И в училище само големи числа ли учихте? А ето го кондуктора най-сетне! Айде бе човек , изпринадихме се да чакаме. Кога тръгваме? Как кино бе , това не е ли влака за Димитровград? Къде е онази аптекарка дето ме занимаваше през цялото време с балоните си? Видя ли ма , заради тебе изпуснах влака. Айде стига и ти с твойта простата бе наборе!Стига си я размахвал като байряк. И не мога да разбера на кой му хрумна да прави митинг в този дъжд. Бе аз що не взема....

Тема Хубаво нещо са празниците, еееххххххх!нови [re: Aди]  
Автор Ади ()
Публикувано02.05.00 13:22



Мамини златни ненагледни старчета, ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ!!!!!!! Настоявам да изядете поне по 30 яйца, за да ви дойде малко умът в главата :) Събудихте ли се вече?

Тема Хубаво нещо са празниците, еееххххххх!нови [re: Ади]  
Автор Руми ()
Публикувано02.05.00 15:16



хубаво, ама ако стане сакатлък с тези яйца

Тема Хубаво нещо са празниците, еееххххххх!нови [re: Aди]  
Автор Никой ()
Публикувано02.05.00 15:34



Аз не мога да разбера , това аптека ли е или яйчарница. Какво ми ги навирате тез яйца под носа? Човек влиза мирно и тихо да си купи... Видя ли сега! Забравих даже за какво влязох в скапаната аптека. Както и да е , сигурен съм , че не е било за яйца... Имаш бримка на чорапа.И тоя Христо не го познавам. Айде карай бе , тоя влак да не залепна за релсите! Не виждаш ли , че свети зелено! Така както е тръгнало никога няма да стигнем Димитровград. И ако знаех , че филма е с букви , никога нямаше да си купя билет. И освен това мразя цветни филми. Бе няма ли кой да го свали тоя от трибуната? Само глупости плещи. Как плакат бе? Това не е ли митинг? Мошеници с мошениците! Цял час стоя на скапания дъжд пред тоя плакат. Слушай , дай една кора яйца и си тръгвам , че вече ми писна от вас!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.