Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 02.07.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Мдаааа, значи смъртта....нови [re: Aди]  
Автор sp ()
Публикувано26.04.00 17:18



Prushtavajte... ama kade e toa magazin... u-u-u... Da ne ste angroasistenti... Iskam i ot chervenite, i ot sinite moze... Ama ha... Umref ot smeh... Naj gotinija klube tva... Samo na 123 sum - ama zemete me tukachka...

Тема Каквоооо?нови [re: Никой]  
Автор Ади ()
Публикувано26.04.00 17:28



Аууууууууу, не.....вече наистина прекалихте. Ама ще ви изгоня, да знаете! И изобщо нямаме червени със свирки. Ето тука се намират зелени, сини, оранжеви, ама вие май само ще ги хабите...пък и как ще ги носите?

Тема Мдаааа, значи смъртта....нови [re: sp]  
Автор Ади ()
Публикувано26.04.00 17:34



А, значи и вас да ви вземеме? И вие ли такова, онакова...за балончета? Или за няколко килограма Аврора, като колегата?

Тема Мдаааа, значи смъртта....нови [re: Ади]  
Автор sp ()
Публикувано26.04.00 18:42



Ti za bronenoseca li me pitash?... Avrora... Tuj kvo e?.. Ne te razbraf... Ta zemate me nachi - iskam pampersi!Kolko pensiji da dam - chlenski vnos de...

Тема Аз и конкуренция?нови [re: Ади]  
Автор вампирчо ()
Публикувано26.04.00 23:51



Аууу, какви интересни личности се появиха... Искате ли да ви водя на вечеря? Откриха един нов девически пансион близо до замъка ми, където храната е мнооого добра. :)))=

Тема Мдаааа, значи смъртта....нови [re: sp]  
Автор Руми ()
Публикувано27.04.00 08:26



чудесни сте продължавайте така съживихте клуба тук

Тема Мдаааа, значи смъртта....нови [re: Aди]  
Автор Никой ()
Публикувано27.04.00 08:50



Ти що се пререждаш бе? И той Аврора искал. Ми хляб носиш ли си? То се мажело на филии и така... И не ви ща балоните щом нямате червени ...Бе-Се-Пе!, Бе-Се-Пе! и със свирка на края. И къде казваш ще ходим да ядем? Там попара сервират ли? Щото съм си забравил зъбите и ако дадат някоя пържола има да я смуча до сутринта. ... Нямам билет , щото съм с карта. Обикновена , пенсионерска , за градския транспорт. Каква аптека бе , това не е ли трамвай? Гледай сега как съм се объркал. И за къде е тази аптека? И да знаете , че най-добре е да се пръска със син камък. Ако не помага , може да се монтира някоя от българските брави. Понеже вчера пак ми се скъса копчето , си викам за какъв ми беше този чук. Ми вика ти що не вземеш да нарежеш салатата, жена ми. Ами аз ако имах ключ , щях ли да го бутам колелото. И не мога да си обясня , що ги правят от пластмаса , след като са зелени и не стават за ядене. Ей , я не ме бутай към вратата! Не виждаш ли , че още не сме спрели. Помощ , другарко...госпожо или це , помооооощ! Простак с простаците!

Тема Мдаааа, значи смъртта....нови [re: Никой]  
Автор Ади ()
Публикувано27.04.00 10:24



Ама другарю, пак ли вие? Как успяхте да се дотътрите и днес в тая снежна буря? Що не си седите в къщи да си следите здравето, ами сте ръгнал по улиците, а? Ми ако паднете? Айде, ето ви сега едно малко балонче, нали синьо искахте, и недейте така да се карате с колегите си, не може все пръв да се ръчкате.

Тема Хубав ресторант?нови [re: вампирчо]  
Автор Ади ()
Публикувано27.04.00 10:29



Ммммм, да вървим да не губим време. Щом има достатъчно девойки...Ще пийнем кръвчица, въпреки че вече добре съм се насмукала, ама нищо! Чудесна идея!

Тема Хубав ресторант?нови [re: Aди]  
Автор Никой ()
Публикувано27.04.00 17:18



Абе аз не мога да разбера това митинг ли е или не. За какво трябваше да викаме? И престанете да ми се подигравате с тези балончета. То нека да беше преди ... да не казвам колко години , пък да видим дали нямаше още да си носите снимката ми в паспорта си. Щото съм красив...бях , не и сега съм. Какво като имам перде и на двете очи? Ако искате да знаете са сини . И двете. И нямам нито една пломба... на ченето... изкуственото. И ходя само седем пъти по малка нужда през нощта. От които повечето в тоалетната. Повтарям - повечето! Както виждате и заекването не ми личи когато пиша на конфитюр. Туй с многото копчета нали така му викате? От как нямам коса и пърхута ми понамаля.... Гледай сега пак забравих за какво говорех... Абе този влак ще тръгва ли или да слизам?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.