Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 26.06.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Живот без проблеми  
Автор Krasi ()
Публикувано23.04.00 15:50



Пишете какво мислите :))

Тема Живот без проблеминови [re: Krasi]  
Автор Готвача ()
Публикувано24.04.00 11:00



Струва ми се, че бях виждал някаква книжка със заглавие : "Животът след смъртта"

Тема Живот без проблеминови [re: Krasi]  
Автор Руми ()
Публикувано24.04.00 11:16



няма такъв живот но без проблеми не е живот

Тема Живот без проблеминови [re: Руми]  
Автор Готвача ()
Публикувано24.04.00 11:47



Има един прекрасен вариант - живот с по-малко нерешими проблеми. А иначе Руми е права, без проблеми навярно схте е някакво друго състояние.

Тема Живот без проблеминови [re: Готвача]  
Автор Руми ()
Публикувано24.04.00 12:03



добре го каза - живот с по-малко нерешими проблеми! или живот с повече, но решими проблеми?

Тема Живот без проблеминови [re: Руми]  
Автор Готвача ()
Публикувано24.04.00 12:14



Цар съм на проблемите - решавам ги ефективно, умно, стратегически обосновано ит.н., а ако знаеш само как ги и създавам? И странно нещо - проблемите, които създавам сам, не може да ги реши никой освен мен. Не е грандоманщина, а просто наблюдение и статистика.

Тема Живот без проблеминови [re: Готвача]  
Автор Руми ()
Публикувано24.04.00 13:24



тогава всичко е наред - сам ги създаваш, сам ги решаваш

Тема Живот без проблеминови [re: Руми]  
Автор Meri ()
Публикувано01.06.00 17:11



Razbira se che ima i jivot bez problemi. Zashto vsichki oceniavat situaciite v koito popadat kato problemni ili ne. Moje bi zashtoto vinagi im se iska vsichko da stava taka kakto si go predstaviat, ako ne stane taka reshavat che imat problem. Za tova pyk kogato niakoi e sklonen da priema jivota takyv kakyvto e i da se otnasia kym vsiaka sluchka dobra ili losha s tyrpenie i razbirane, toi si niama problemi i e edin shtastliv i dovolen chovek. Chovek bez problemi !!! ;)

Тема Живот без проблеминови [re: Meri]  
Автор Mash ()
Публикувано14.06.00 16:52



Ima samo edin nachin - za takuv jivot.Jko bachkane i ruchna po zavoite.Koeto shte reche dobur uchitel i mnogo priateli.znam edno takova mjsto-samo za inteligentni i shtastlivi hora...i kolkoto i stranno da zvuchi se namira v Lulin.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.