Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 27.06.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Тайнонови  
Автор Барни ()
Публикувано19.02.00 16:38



Бих желал да кажа нещо ТАЙНО, на всички, които са стигнали до тук... Не искам да обиждам пенсионерите и хората на преклонна възраст, но ясно е, че те не са тук, в нета. Затова мисля, че този клуб е за хората без предразсъдъци към възрастта, и със развито ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ;о))) Оформя се нещо като тайно общество, не мислите ли? Нашата защита са точно предразсъдъците на някои хора... Аз познавам доста чатажии, които обичат да се шегуват, и мисля да ги привлека насам ;о))) ... а вие бихте ли довлекли някого? без бой и насилие, разбира се... Барни (((о;

Тема Тайнонови [re: Барни]  
Автор Rumi ()
Публикувано21.02.00 09:55



Privet Barni, Dovedoh samo sebe si i sam to4no za tazi grupa. Shte bada li prieta, ako niamam 4uvstvo za humor. <0))))><

Тема Тайнонови [re: Барни]  
Автор Палавия ()
Публикувано21.02.00 22:57



Здравейте. Тук е точно като за мен!

Тема Тайно [re: Палавия]  
Автор Rumi ()
Публикувано22.02.00 09:13



Palavia - a ti kakav si kak se opredeli, che si tochno za tuk?

Тема разбира се ;о))нови [re: Rumi]  
Автор Барни ()
Публикувано22.02.00 09:34



Разбира се Руми ;о))) По най-нови медицински изследавния, чувството за хумор може както да се ампутира, така и да се присажда. Важно е да попаднеш на правилния лекар хи хи Б.

Тема Палавинови [re: Rumi]  
Автор Барни ()
Публикувано22.02.00 09:37



Добре дошъл Палаве! (((-8 Искаш ли да измислим заедно някоя `пакост`? Очаквам предложенията ти... Б.

Тема разбира се ;о))нови [re: Барни]  
Автор Rumi ()
Публикувано22.02.00 12:02



naemash li se s moeto lechenie spasi edna dusha nali v tazi vazrast tova stava osnovno zanimanie? molia te

Тема за Пенс-клуба и част от пенс.тест ;о))нови [re: Rumi]  
Автор Барни ()
Публикувано22.02.00 13:32



Убаво, бе Руме (((о; Първи въпрос за изясняване дълбочината на проблема: На Попа те блъска линейка. казваш си: а) Браво, точно бях тръгнала към Пирогов, сигурно са в моята посока б) Уф, кофти. Можеше да ме блъсне катафалка в) друго: .......................... Втори въпрос: Внучката те пита искаш ли трева а) Хе-хе, аз да не съм тревопасно б) Стига си се подигравала на баба си, дай една цигара в) друго: ........................... Има и още десетина въпроса, но ще ги задавам при интерес от страна на Пенс- Клуба (((о;

Тема ей такъвнови [re: Rumi]  
Автор Палавия ()
Публикувано22.02.00 17:38



просто обичам да става веселба.

Тема за Пенс-клуба и част от пенс.тест ;о))нови [re: Барни]  
Автор Rumi ()
Публикувано23.02.00 08:21



Отговори: първи въпрос - в) ако докторчето се смили да ме откара до клуба - не е лошо, ако не - да си ходи по други адреси втори въпрос - в) тревата отдавна я оставих, по-добре ми отстъпи РС-то


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.