Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 30.06.24 
Поколения
   >> 60-160
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема духът е винаги младнови  
Автор Катя :) ()
Публикувано18.02.00 07:43



Аз съм на 164 (малко извън групата, ама като няма друга ) и си мисля само за секс. Дядото умре и аз сега , щото съм честна и скромна жена, си търся човек, за такова, взаимно разбирателство и съжителство . Моля да не е някой младок, като на 130, например .

Тема духът е винаги младнови [re: Катя :)]  
Автор Катя ()
Публикувано18.02.00 08:29



Сетих се за баба ми. Беше страхотна, страхотна жена , най-великата , която съм познавала . Много начетена, с чувство за хумор, което заливаше и поразяваше всички около нея. Дори, когато умираше болезнено и мъчително от рак, не спря да се шегува . Тези, които не знаеха в болницата, непрекъснато се смееха . Идваше в съзнание, за да каже нещо светло и да се пошегува. Бих заменила живота си с нейния и се надявам, че тя по някакъв начин го знае . Представих си, че тя чете горната обява и направо чух шегите, с които ме боцка и засипва . Тя ме е отгледала и се радвам, че докато съм жива ще е в мен . Мила, обичам те винаги ще малка дума , от мен за теб .

Тема духът е винаги младнови [re: Катя]  
Автор Барни ()
Публикувано18.02.00 12:52



Кооо, ко чух, баби? ;о)) Чакай да си пусна слуховия апарат, би ли повторила? Ей ти един свеж дядка, визитката ми е малко по-надолу ;о), а за духането шъя видим тая работа.... дяду ви Барни ;о)

Тема 260нови [re: Катя :)]  
Автор xman ()
Публикувано19.02.00 00:10



az sum edwa na 260 ... no ne sum za izhwurliane :-PPPP .... da de ... seshtam se...

Тема духът е винаги младнови [re: Катя]  
Автор Готвача ()
Публикувано19.02.00 11:42



Много ми стана приятно от твоите думи. Баба ти наистина ти е предала нещо хубаво от себе си. Аз не обичах много баба си, но понякога ми липсва. Тя беше също много силна жена -македонка и не си поплюваше при спорни въпроси.

Тема 260 [re: xman]  
Автор вампирчо ()
Публикувано19.02.00 21:59



Да не си и ти вампир случайно? Или си друг вид немъртъв?

Тема Готвачнови [re: Готвача]  
Автор Катя ()
Публикувано21.02.00 01:27



Моята баба, освен че беше решила много да ме обича, т.е. да вложи в мен всичко от себе си като за последно , та ... тя и пееше много хубаво. Не мога да ти обясня, какво беше това. Пеела е в хора на операта, (дядо ми не й разрешил да стане оперна певица, въпреки настояванията на професионалистите / о,времена, о нрави ! /. И накрая пееше само на мен, с повод и без повод, всякави песни - народни, градски, класика, детски, арии, май само джаза й се опираше :) /просто й беше чужд/ . Благословение е да раснеш, а и (за нея) да живееш така. Дар от Бога, наистина едно от най-хубавите неща в живота ми . Сега понякога я търся с песен в ежедневието, но .... Живота й беше шарен, както можеш да предположиш . Тя имаше песен за тъга, песен за радост, песен за работа, за закачка ... за всичко. А през останалото време имаше истории за разказване - странни, причудливи и интересни. По-късно в училище открих, че тези приказки са истинска древна и средновековна история, и легенди . Затова заобичах древната история и едно от нещата, които бих станала е археолог. Бабо, мила, бабо . Какво направи ти с мен, къде да си намеря сърцето ? Мириса на кифлички с мая, на пещта, сладките с различни формички, всевъзможните украси за къщата ... Умееше като никой друг да създава атмосфера . Цветята, планината, скитосванията, притесненията по твоето "уви" непоправимо русо гордо внуче с хулиганско езиче . Въпреки проблемите, които им донесох, тя знаеше, че мога да обичам и това е моя дар от Бога . Затова я слушах, дори когато говори тихо, тя можеше да ме накара да променя всичко около мен. Беше човекът , който имаше най-силно, почти безгранично влияние върху мен "неконтролируемата" и НИКОГА не злоупотребяваше с него. Ако някой можеше да ме накара да направя нещо, това беше баба ми . Сега вече няма такъв жив човек . Понякога се плашех от властта, която знаех, че има , но тя винаги излъчваше светлина към мен и ми вярваше . Благодарение на това, за първи път разбрах, какво значи безгранична власт ..... на любовта . Не знам, скоро си дадох сметка, ако някой ме попита , тя наистина е най-красивата жена, която съм виждала. Милата, суетна и срамежлива, никога нямаше да ми повярва, но е така . :)

Тема Xmanнови [re: xman]  
Автор Катя ()
Публикувано21.02.00 01:41



А да сещам се, на 260 и обявата, че си още девствен ? 96 години съм по-малка от тебе, но не се навивам да ти помогна. Хубавото е, че мъжете цял живот могат да правят деца и за теб никога няма да е късно да започнеш. Само, че как ли ще излъжеш някое 230 години по-младо ?

Тема Барнинови [re: Барни]  
Автор Катя ()
Публикувано21.02.00 01:46



Аз си мислех, че от нашето поколение има само кавалери, а то .... Как може такива неща , сигурно и като млад си бил такъв. Къде ги намери тия жени по турско да ти духат ! У-уууууууу, не те е срам, дъртофелник !

Тема Обръщение към тези, които би трябвало да пишат тукнови [re: Катя :)]  
Автор Катя ()
Публикувано21.02.00 02:08



Мили по-възрастни от нас хора , ние си играем . Изобщо не ни обръщайте внимание . Винаги е така, когато в някоя рубрика няма достатъчно пишещи. Весели сме и това е хубаво. Ще сме наистина щастливи, ако много от вас масово използват Интернет. Лично аз смятам, че между 60 и 160 години,има разлика като м/у земята и небето. ( Скоро писаха , че Ал Пачино станал на 60 години, а аз го намирам за много секси , съвсем сериозно.) Така, че би трябвало да са поне две рубрики от 60 - 90 и 90-165 г. (за да вляза и аз според горната шега) . Накарайте ни да се гордеем с вас . Хич не ми се иска, като остареем, да откриваме Америка .


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.