Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 14.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Системни администратори
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Фирма Netage Solutions си търси windows админ  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 17:00



За повече инфо на





Тема Re: Фирма Netage Solutions си търси windows админнови [re: Гaнчo]  
Автор the_dude_78™Модератор (Trash Talker)
Публикувано06.06.05 11:11



то тая обява седи от неколко месеца
има нещо съмнително за мен

The One You Love To Hate


Тема Re: Фирма Netage Solutions си търси windows админнови [re: the_dude_78™]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 14:12



Всъщност обявата се появява и изчезва, но мястото остава свободно.



Тема Re: Фирма Netage Solutions си търси windows админнови [re: Гaнчo]  
Автор Koтapakът c чизми (приказен)
Публикувано19.06.05 12:00



Здр., Гaнчo!
Може би изглежда просташки въпросът ми, но какво заплащане предлагат "netagesolution" за така квалифициран специалист?
В германското Бюро по труда имаше обява(отпреди 2 години, сега не знам как е положението), като за изисквани: завършено висше образование в областта на инфо-технологиите и минимум 3 години стаж по съответна специалност - предлагаха 110-150 хил. евро годишно възнаграждение(в зависимост от областта).
Както виждам - в посочената от теб обява квалификацията МСSE е посочена (само)като предимство...

Ама... преди 2 години тази специалност се взимаше с издържани 7 изпита - то си е цяло висше



Тема Re: Фирма Netage Solutions си търси windows админнови [re: Koтapakът c чизми]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 01:00



Ако търсиш заплата 110-150 хил. евро те съветвам да ходиш в Германия. Що се отнася до седемте изпита мога да ти кажа, че това е само демо версия. След известно време технологиите остаряват и М$ пенсионират различни изпити. Аз лично съм държал 11 изпита вече и планирам 4 до края на годината.

Заплатата във фирмата зависи от способностите на кандидата. Фирмата се стреми да държи нивото на заплатите така, че да привлича квалифицирани хора. А ако имаш предложения за 100+ хиляди евро обади се не отказвам.



Тема Re: Фирма Netage Solutions си търси windows админнови [re: Гaнчo]  
Автор Koтapakът c чизми (приказен)
Публикувано21.06.05 04:03



Информацията беше разпространена в нашите Бюра по труда в Сф. Може би още ще можеш да намериш обявата на германците, защото те имаха остър недостиг от ИТ-специалисти и не вярвам да се справили. Пратих им майл и те ми отговориха(автоматичен отговор) за заплащането и изискванията. Аз нямам(все още) висше образование, както и стаж.

Но моят бивш работодател отказа да финансира МСSE-курсове за когото и да било, защото негов колега по този начин загубил двама от най-кадърните си хора, които отишли в чужбина...

Аз се радвам, че в Бг има хора, които въпреки квалификацията си, остават тук.
Може да изглежда странно, но аз не съм доволен от чужбина(познавам я като екзкурзиант, не работник)... абе... купона е тука



Тема Re: Фирма Netage Solutions си търси windows админнови [re: Koтapakът c чизми]  
Автор the_dude_78™Модератор (Trash Talker)
Публикувано21.06.05 10:15



малко оффтопик

той може да те спонсорира, а в замяна да те задължи да работиш за него еид колко си години и да ти сложи неустойка, ако напуснеш преди този срок

не е толкова трудно

The One You Love To Hate


Тема Re: Фирма Netage Solutions си търси windows админнови [re: the_dude_78™]  
Автор Koтapakът c чизми (приказен)
Публикувано22.06.05 23:03



Здр., the_dude_78™!

Така или иначе случаят е приключен - това чух от него и това казвам. Той искаше от мен да намеря още един човек, защото с поне двама назначени работника, притежаващи който и да е сертификат от серията МС~, фирмата може да бъде официален представител на МS. (не искам да давам повече инфо по случая, щото държа на коректността...)

Но аз благодаря за съвета и подкрепата!
Желая успех и Мир!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.