Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 27.09.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Минканови  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано24.11.07 02:59



според вас, дали работи в Административен съд, или просто има приятелка в деловодството?
И за да не спамя, следващия ми въпрос е : Дали да не и подарим вибратор за рождения ден , или НГ? /взависимост от това кое и е по-близо/



Тема Re: Минканови [re: roshavata_garga]  
Автор Koжoдepckи (непознат)
Публикувано24.11.07 09:10



На мен ми прилича на андроМИНКА






Тема Re: Минка [re: Koжoдepckи]  
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 20:49



ей миндили скапани отворете некоя по свестна теба ме



Тема Re: Минканови [re: roshavata_garga]  
АвторMinka (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 12:29



Ей рошатавата, не мислиш ли, че вече ти е време да се посрешиш или да поотрежеш малко пиргата си, че явно много ти пречи на мисловния процес, ако изобщо има нещо и под нея?!



Тема Анонимна патко, [re: Minka]  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано26.11.07 09:30



понеже си така настоятелна в несъстоятелността на въпроса ти, който според теб е по -скоро не въпрос, а твърдение, с което от своя страна пърдешком се опитваш да осмърдиш форума...ще ти кажа едно...Не се ебавай с прическата на гаргата! Суетна е. И зла. Питай ветераните в тоз форум , в който тъй упорито ни четеш бюлетина от работното си място.

Пръцкай си иначе, не ми пречиш на лафа.

Да не вземеш да ми отговаряш сега !Днешното внимание ти беше обърнато по изключение.
Минке





Тема Re: Анонимна патко,нови [re: roshavata_garga]  
АвторMinka (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 12:39



Благодаря за обърнатото толкова специално внимание! Че си зла, го виждаме из целия форум, че не ти достига култура и възпитание - също! Всъщност много време ти отделих, а е излишно, не си сред приятните събеседници! Все пак гаргата си е гарга...



Тема Re: Минканови [re: Minka]  
Автор Aнreлa ()
Публикувано26.11.07 12:46



Има, Минке, има... Достатъчно много и достатъчно бърз, че да не можеш да я догониш... Ама ако си решила, поне си оправи правописа, че докато ти разчета думите...забравям смисъла на изречението...





Тема Re: Минканови [re: Minka]  
Автордъбaka (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 13:28



аз на Минка ша и острижа дундата мънинка! даваш ли, Минке да ти ударя един "жилет",а в замяна да ми направиш един.....кекс?





Тема Re: Минканови [re: Aнreлa]  
АвторMinka (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 14:59



Ти май нямаш много ум - щом реши да се заяждаш за правопис, а не виждам какъв ти е проблема - посочи коя точно дума ти е трудно да прочетеш - ще се опитам да ти помогна



Тема Re: Минканови [re: дъбaka]  
АвторMinka (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 15:02



Май не си дорасъл още да ми теглиш Жилет, пък да си хабя времето излишно нямам нерви




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.