Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 27.09.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Медиците ни се върнаха!Да се поздравим с празника!  
АвторAнreлa (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 12:03



Наистина е празник, когато истината успее да излезе изпод тоновете лъжи. Макар и след години. Затова не бива да се отчайваме, когато понякога всичко ни изглежда загубено. Трябва да продължаваме да носим яростта си и надеждата, че ще успеем да срутим лъжата (колкото и изкусно да е скрита) и да докажем истината.
Историята с медиците ни доказа и друго: не можем да стоим безучастни, когато някой е пострадал несправедливо. Точно обратното -трябва всички да се включим в изобличаването на лъжеца. Защото, освен всичко друго, така помагаме и на самозабравилия се да намери вярната посока и да го спасим от самия него. А това е нещо, от което не бива да се отказваме!



Тема Re: Медиците ни се върнаха!Да се поздравим с празника!нови [re: Aнreлa]  
Авторпpaвocлaвнa (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 14:43



Това е прекрасна новина наистина истината възтържествува просто бях загубила надежда но ето че завръщането им е вече факт, а някой мили съграждани сети ли се че пръво на Бог трябва да се благодари за това!



Тема Re: Медиците ни се върнаха!Да се поздравим с празника!нови [re: Aнreлa]  
Авторeмo (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 18:30



Празник,който ни струва Половин милиард долара.Замислете се ,кои организира и защо,този "празник"?



Тема Re: Медиците ни се върнаха!Да се поздравим с празника!нови [re: пpaвocлaвнa]  
Автор buena_mala (новак)
Публикувано24.07.07 23:07



И за високата детска смъртност в страните от третия свят пак ли да съм му благодарна



истината възтържествува

Коя истина???Кой доказва дали наистина са невинни???



Тема Re: Медиците ни се върнаха!Да се поздравим с празника!нови [re: buena_mala]  
АвторAнreлa (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 13:39



Питаш дали наистина са невинни... От личен опит знам колко безцеремонно и просташки истината може да се превърне в лъжа и лъжата в истина. Само защото на пръв поглед липсват нужните доказателства. И тогава остава само яростта да се бориш да ги намериш, като не забравяш, че най-големият свидетел всъщност е Бог. И да Му дадеш правото Той да води делото. Когато Му се довериш, Той непременно прави чудото - довежда те до финалната права с изчистено име и спасено достойнство, а лъжеца постига пълен крах - и в личния си живот, и в професионалния.
Аз лично съм щастлива, че истината с нашите медици възтържества - не се отказаха от тях нито семействата им, нито приятелите им, вкючиха се да помагат и много хора от целия свят.
По това ще познаеш истината - че печели все повече приятели. Докато около лъжеца все повече и по-силно се стяха обръча на изолацията. Както стана с Кадафи. Както става и с други нафукани лъжци около нас.
Не бива да се отказваме да казваме истината, защото когато лъжем - не лъжем съдията или хората около нас - лъжем Бог. И тогава бедата няма как да ни се размине.



Тема Re: Медиците ни се върнаха!Да се поздравим с празника!нови [re: Aнreлa]  
Автор buena_mala (новак)
Публикувано25.07.07 14:22



Истината на медиците за мен се измерва в милиони $$$$$

Добре се опитваш да се измъкнеш,но не ми отговори на първия въпрос.



Тема Re: Медиците ни се върнаха!Да се поздравим с празника!нови [re: buena_mala]  
АвторAнreлa (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 14:53



Мислиш ли, че Бог трябва да отговаря за сътвореното от нас, човеците? Не мисля, че детската смъртност е Негово дело - тя е нашата безотговорност. Не е ли така?



Тема Re: Медиците ни се върнаха!Да се поздравим с празника!нови [re: Aнreлa]  
Автор buena_mala (новак)
Публикувано25.07.07 21:10



И кое е дело на господ тогава???

Всеки сам е отговорен за постъпките си и едва ли господ ще му помогне,ако не си помогне сам.

Къде е твоя бог когато измират хиляди невинни де4ица или само му преписвате факти които ви изнасят.

Мислиш ли, че Бог трябва да отговаря за сътвореното от нас, човеците?

Да,така мисля-според вашите вярвания бог е създал 4овеците,ми сега да си сърба попарата.Аз съм създала две деца и съм отговорна за техните постъпки.
Явно тогава господ или е безотговорник или само се е забавлявал създавайки 4овеци и после да им гледа сеира



За съжаление на господ му допадат само малцина,останалите са негови РОБИ



Тема Re: Медиците ни се върнаха!Да се поздравим с празника!нови [re: buena_mala]  
АвторAнreлa (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 21:37



Дали наистина те интересуват хилядите дечица или се правиш на филантроп по друга причина? Обидена си, гневна и това едва ли е заради новия световен ред. Помисли: ако се спънеш и паднеш, би ли обвинила за това баща си? Би ли му казала: Ти си ме създал, затова си виновен за моето падане!... Мисля, че първата ти реакция ще бъде друга - ще изтичаш и ще се гушнеш в него. За да се успокоиш след падането. Така е и Бог. Всички казват, че първата заповед е да "възлюбиш своя Бог". Аз обаче мисля друго: първо трябва да се оставим Бог да ни обича, да напълним душата си с любовта, която ни дава. След това можем да обичаме каквото и когото си искаме. И ще ни върви във всичко. Опитай!



Тема Re: Медиците ни се върнаха!Да се поздравим с празника!нови [re: Aнreлa]  
Автор buena_mala (новак)
Публикувано25.07.07 22:27



Нямам намерение да се представям такава каквато не съм,на филантропи да се правят политиците.

Да права си ако се спъна и падна бих се гушнала в баща си,но за това ве4е съм попораснала.Така и ние съвременните 4овеци сами се грижим за себе си.

Аз като майка никога не бих ЗАПОВЯДАЛА на детето си.

Аз обаче мисля друго: първо трябва да се оставим Бог да ни обича, да напълним душата си с любовта, която ни дава. След това можем да обичаме каквото и когото си искаме. И ще ни върви във всичко. Опитай!

Аз и така си оби4ам каквото и когото си искам и нямам нужда от ни4ие разрешение.
И ти не си вярваш в това което казваш,невъзможно е да ти върви във вси4ко



Само за сведение:
Най-много вярващи има в бедните страни,защо тогава там са и най-нещастни






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.