Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 20.04.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема malei ..  
АвторHeKa3BaM (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 17:50



Kato cheta nqkoi ot postovete chak mi se prisikva da si doida v silistra
NO .. ima edno golqmo NO .. kakvo da pravq tam .. nqma rabota .. nqma pari .. nqma jivot. Verno e che mi e pisnalo ot golemiq grad no tuk moje da se raboti i da se jivee gore-dolu dobre. Kato znam che srednata zaplata e 80-100 lv ... kak da se vyrna tam . Roditelite mi vse oste jiveqt tam i vijdam kakvo e polojenieto ...



Тема Re: malei ..нови [re: HeKa3BaM]  
Авторsuni (Нерегистриран)
Публикувано11.11.01 04:14



Честно да ти призная , твоето скромоно и тъпичко изказване ме вбеси.Защото ми е писнало от хора като теб,които са сменили двустайния си апартамент в кв.Изток" за панелна боксониерка в кв."Владиславово" и когато наминават през уикенда,за да им напълни мама сака със зимнинка ,пият кафе в кварталното заведение с маниера на холивудски звезди.Ама така,че и Дженифър Лопес да им завиди на самочувствието!И защо?
"Нямало живот в този град.........."Да не би да си мислиш,че ние -останалите в Силистра,всяка сутрин прескачаме трупове?И откъде такава статаистика за трудовото възнаграждение в града,в който не ти се завръща?Аз съм работодател на 10 души и не си спомням някой от тях да е получавал заплата по ниска от 170 лв.Мисля,че основния проблем на нашия град са точно такива хора като теб,които като видят табелата "край" на Силистра се самозабравят. Или по-скоро -самозалъгват,че сливайки се с потока в големия град /в най-честия случай Варна/ няма да им личат протрите от връвките на цървулите краченца.Защото ,мойте наблюдения показват ,че като теб се изживяват хора ,които нямат нищо общо със Силистра аз със селата отдалечени мининум на 30 километра от нашия прекрасен град.



Тема Re: malei ..нови [re: suni]  
Автор aazi elvul (влюбеният дявол)
Публикувано11.11.01 18:35



Добре казано,suni,поздрав за теб,
хора като този си мислят,че някъде нещо ги чака,нещо им се полага.
Истината е,че всичко се постига с труд,тук и сега.Знам,че звучи банално,но
повечето не го осъзнават или ги мързи.В годините на този ,,балкански,,
преход голямата част от народа не разбра,че държавата/в лицето на груби
крадци и демагози/ ги изоставя,вдига ръце от тях и ги оставя да се спасяват
сами.Силистра е хубав град,харесва ми да живея и работя тук.Вярвам,че само
борейки се можем да променим нещата така,че да ги харесваме.



Тема aazi elvulнови [re: aazi elvul]  
Авторsuni (Нерегистриран)
Публикувано11.11.01 21:34



Виж,аз не се изживявам като най-отявлена местна патриотка,но наистина ми дойде до гуша от подобни хора.
А не можеш да си представиш какво удоволствие е за човек като мен,да чете мнения като твоето в този форум .Какво печелим ,когато представяме града си като мъртъв и безперспективен?Друг е въпроса,че той съвсем не е такъв.Мога да приведа куп доказателства в подкрепа на това.Предполагам,че ти е направило впечатление не само разкарсяването на дунавския парк ,а и възраждането на културния живот в града ни напоследък.Ето за това трябва да се пише в този клуб според мен.В Силистра живеят невероятно много талантливи и работливи хора,които го заслужават,нали?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.