Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 23.06.24 
Кучета
   >> Шпаньол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема blogнови  
Автор wien ()
Публикувано12.10.07 17:02



Трябват ми блогове :Р

Става въпрос не за personal блоговете, а за информационни и пр. Или пак personal, но в някаква насока, арт, медии, пр...

За да обясня, понеже и аз не се разбирам много: има примерно блогове на фотографи, със снимки направени на улицата, с някаква тематика и пр (like блога на един fashion фотограф, който снима добре облечени хора по улиците. Или блог с хубаво реклами, попадала съм на такъв, но не бяха наистина добре подбрани рекламите. Или блог, опитващ се да посочва какво е модерно или какво не, за новите тенденции в каквото и да било, от мода до машиностроене или някакви новинарски.

Дано нещо да сте разбрали. Всеки попада на такива интересни блогове, а на мен ми трябват в момента, защото се записах за една лекция, където ще разискваме такива неща.

И изобщо какво мислите за това, че блоговете излязоха от амките на персоналните, лични сайтове?

И има ли блог, кото следите ревниво, по - често от новинарските емисии по телевизията?

И смятате ли, че блога може да се превънре (или е) нов вид медия?

Айде пофлудете си пък, ако не ви се говори за това, но няма да се обдидя, ако някой ми помогне





Тема Re: blogнови [re: wien]  
Автор wien ()
Публикувано12.10.07 17:03



Бтв, пиша в шпаниол, защото искам мнението на ограничен кръг хора, та се надявам, че още четете тук.



Тема Re: blogнови [re: wien]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано14.10.07 19:52



temata e interesna, indeed :)
veche lekcii? :oo

tujno samo, che veche sum tolkova rjadko online che bloga mi e s letzter Eintrag ot 2005 sigurno, puk da sledja ot tezi na drugite..

hajde, chakame vkljuchvane ot petela, toj se zanimava... puk az shte porazgledam i ako popadna na neshto, shte ti kaja, primerno, seshtam se za razni neshta, no purvo trjabva da izdirja linkove predi da komentiram :)

chak puk nov vid media, mi ako vi se floodi, dajte purvo da obsudim ipredelenia za media, ama tova da rechem utre kato si vkljucha kirlicata ;)))

che sega otivam da gledam filmche, da jivee kinoto!


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: wien]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано14.10.07 21:51



ааа няма да ти пиша домашните!



Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор wien ()
Публикувано15.10.07 18:56



Днес е утре (се явява великата мисъл на деня).

Къде се изгубихте всички, никой не уважава шпаниолите вече. Ще напускам кокерски снимки





Тема Re: blogнови [re: wien]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано16.10.07 22:56



пък носът ми е студен :(((

ми изгубихме се, щото аз съм в някакво неадекватно състояние мисля... ако изобщо съм в състояние да мисля де :)

иначе... блоговете :)
хех, по темата, не знам дали беше тук в началото за да си спомняш как се започна с шпанола и как си беше всъщност точно блог преди да се превърне в нещо друго.

иначе, това е най- лесния начин да привлечеш публика... ако поискаш защото в характера на едно такова писание има нещо много лично... дори всъщност да не е така.. поне така излежда.

нищо общо с темата (или може би doch)dashboard confessional имат много готин дует с juli...)

хм, да да не си изпускам мисълта, все едно имам такава. тадаммм, аз лично не мога да кажа че следя нечии блог, но пък за сметка на това ти намерих линкче :)

http://blogsofnote.blogspot.com/

и еррм, да, трудно мога да си представя блогването като сериозна media, щото просто не е с такъв характер. в смисъл, каквото и да публикуваш в блог, основната идея от която произлизаш е че става дума за лично и необективно мнение, пък с каквато и да било тема- да, често е забавно за четене, звучи екстремно искренно, колкото повече си уверен че никoй важен човек не те чете хехехех, но иначе все още няма някаква тежест, или поне така си мисля. пак необективно, и всъщност, както сигурно вече се забелязва мозъкът ми е изключил тотално и си се рее в пространството, сори за което...
и, по пътя на асоциaциите се замислих, кво ли е в някоя от поредните виртуални реалности създавани вече през ден сигурно... или пък какво би казал основателя на някоя такава платформа.. те сигурно се взимат на сериозно.. а и като че ли времената в които можехме да си живеем живота с клавиатура в ръка поотминават. и нета си се е превърнал в нещо ежедневно и не чак толкова съществено, поради липсата на материалност може би. хм, това ще е интересно да се провери, дали повече хора четат вестници или повече блогове и бюлетничета хехех :)

хм, да, то се видя че главата ми нищо съществено няма да роди днес и само си се оплита в безсмислени брътвежи, та кой университет каза че посещаваш сега? не е ли рано? =)))


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: wien]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано16.10.07 23:14



http://www.hyggehouse.com/blog/2007/01/

http://www.photography-portal.de/serendipity/index.php

tova tuk sushto e dosta obshirno,

http://de.wikipedia.org/wiki/Weblog

kolkoto po purvia ti vupros, kojto sum propusnala ot bleene, ami blogovete ne sa veche samo personalni naj- verojatno zashtoto njakoj e chatnal che tova e edin priaten za chetene format, aka lesen nachin za razprostranjavane na info (bezpolezno ili ne), reklamki, vsjakakuv vid prostotii, i kakvo li ne oshte stiga da ima njakoj s dostatuchno vreme za gubene i chetene, njakak si... taka kakto ti e po lesno/burzo/uvlekatelno da chetesh pisma, shtoto se chuvstvash kato edin vid adresat, priematel na lichno suobshtenie, posveteno samo na teb edva li ne, ot kolkoto da sednesh da chetesh njakakuv suuuper dulug tekst, statia, neshto ot sorta kudeto ot nachalo trjabva da se prinudish da si seriozen i koncentriran i taka :)))

maleee, ne e istina kolko prostotii moje da si izsmuche chovek ot prustite bez i ideja da si ima :)))
e kakvo, zvucha li ubeditelno, hahaha, kato za wannabe sigurno :)
ajde i seriozno razbirashtite da se vmuknat, vikni bret, tja pishe pone kato horata




don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор suamp;l ()
Публикувано17.10.07 22:36



super mi zvishish na mene :P

ох, кирилицата.

линкчето ти е супер, браво, мисля, че ми е от помощ. или поне ще е интересно.

аз накрая на този семинар, ще трябва да предам нещо, блог или някакъв писмен материал и мисля да е блог, защото ще предавам писмото и по другите два семинара и така ще си спестя няколко десетки страници празни приказки.

семинарите ми са доста глупави, но заради скапан нет изпуснах да се запиша за другите :/



Тема Re: blog [re: suamp;l]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано19.10.07 13:38



heheheh, njakoj e otkril Stowasser gledam =)))
vij, kakvo ti otkrih az snoshti po povoda s reklamite:


"Coole Kurzfilme im Netz"

Werbung ist langweilig? das geht auch anders. Die neue Plattform FLOADED zeigt ab sofort professionell produzierte und anspruchsvolle Kurzfilme, die von Sponsoren kofinanziert werden. FLOADED steht für Loaded Film Entertainment und damit für Geschichten, in denen Marken und Produkte eine dramaturgisch integrierte Rolle spielen. Auch eine Form von Werbung also- aber eine, die sich sehen lassen kann. Premiere feiert FLOADED mit dem Film "Die Erlkönigin", für den hinter der Kamera Roman Kuhn ("Schläfer") und vor der Kamera Franziska Schlattner und Robert Seeliger aktiv waren. Zudem sind auf der Plattform Informationen zu Regisseur und Schauspielern sowie ein Making-of verfügbar. Neugierig geworden? Einfach reinklicken unter www.floaded.com


predi malko gledah filmcheto i mnogo me izkefi, da ne govorim che reklamiranite khm, produkti govorjat sami za sebe si de, ma tva e druga tema :)))
ne znam kolko se vpisva v opredelenieto za blog, no pred vid che shte ima v posledstvie i poveche kacheni filmi predpolagam che shte dobie njakakuv takuv format, makar i ne sus snimki a s video material, no dori i da ne mine, idejata e gotina =))

heh, vie ste zapochnali znachi :)) nie chak drugata sedmica, makar che v moja sluchaj e panikjosano edva.. pak si prospah vakanciata



inache, drugia put otivash v bibliotekata i si zaemash za kratko Vorlesungsverzeichniss-a. osven ako njamash pred vid che si se precakala zaradi online- zapisvane de, to tva si e gadno =)


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор suamp;l ()
Публикувано21.10.07 15:44



точно заради онлайн записването беше, сървърът им не издържа, то ние сме хиляда и косур човека

ама те трябваше да са подготвени за такива неща. тъпо се получи, но единия ми туториум започна и всъщност ще е забавно, нищо, че не е каквото исках. иначе vorlesung-а си го имах още седмица преди това и го бях изяла с парцалите, бях си подчертала прилежно просеминарите и туториумите с текстмаркер...

floaded е хитро и се напасва с материала за другия ми туториум, който започва на 9 ноември ^^

днес се записах за изпита на 2 ноември

а тая година, ако не съм се похвалила вече, въведоха и някакъв нов закон, според който остават 900 човека след първия семестър, а ние сме 1500, което значи, е 600 отпадат (проста шибана математика)
което пък значи, че това е супер важен изпит.

и понеже имам 80 страници скрипт и още толкова онлайн статии и цитати и пр да чета, не съм излизала от вкъщи от 3 - 4 дни. и ям. качих 4 кг О.О

и даже не можем да спретнем един свестен флууд, защото нета ми е скапан, а ти имаш нет само в работата, тц, тц.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.