Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 01.07.24 
Кучета
   >> Шпаньол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема blog  
Автор wien ()
Публикувано12.10.07 17:02



Трябват ми блогове :Р

Става въпрос не за personal блоговете, а за информационни и пр. Или пак personal, но в някаква насока, арт, медии, пр...

За да обясня, понеже и аз не се разбирам много: има примерно блогове на фотографи, със снимки направени на улицата, с някаква тематика и пр (like блога на един fashion фотограф, който снима добре облечени хора по улиците. Или блог с хубаво реклами, попадала съм на такъв, но не бяха наистина добре подбрани рекламите. Или блог, опитващ се да посочва какво е модерно или какво не, за новите тенденции в каквото и да било, от мода до машиностроене или някакви новинарски.

Дано нещо да сте разбрали. Всеки попада на такива интересни блогове, а на мен ми трябват в момента, защото се записах за една лекция, където ще разискваме такива неща.

И изобщо какво мислите за това, че блоговете излязоха от амките на персоналните, лични сайтове?

И има ли блог, кото следите ревниво, по - често от новинарските емисии по телевизията?

И смятате ли, че блога може да се превънре (или е) нов вид медия?

Айде пофлудете си пък, ако не ви се говори за това, но няма да се обдидя, ако някой ми помогне





Тема Re: blogнови [re: wien]  
Автор wien ()
Публикувано12.10.07 17:03



Бтв, пиша в шпаниол, защото искам мнението на ограничен кръг хора, та се надявам, че още четете тук.



Тема Re: blogнови [re: wien]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано14.10.07 19:52



temata e interesna, indeed :)
veche lekcii? :oo

tujno samo, che veche sum tolkova rjadko online che bloga mi e s letzter Eintrag ot 2005 sigurno, puk da sledja ot tezi na drugite..

hajde, chakame vkljuchvane ot petela, toj se zanimava... puk az shte porazgledam i ako popadna na neshto, shte ti kaja, primerno, seshtam se za razni neshta, no purvo trjabva da izdirja linkove predi da komentiram :)

chak puk nov vid media, mi ako vi se floodi, dajte purvo da obsudim ipredelenia za media, ama tova da rechem utre kato si vkljucha kirlicata ;)))

che sega otivam da gledam filmche, da jivee kinoto!


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: wien]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано14.10.07 21:51



ааа няма да ти пиша домашните!



Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор wien ()
Публикувано15.10.07 18:56



Днес е утре (се явява великата мисъл на деня).

Къде се изгубихте всички, никой не уважава шпаниолите вече. Ще напускам кокерски снимки





Тема Re: blogнови [re: wien]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано16.10.07 22:56



пък носът ми е студен :(((

ми изгубихме се, щото аз съм в някакво неадекватно състояние мисля... ако изобщо съм в състояние да мисля де :)

иначе... блоговете :)
хех, по темата, не знам дали беше тук в началото за да си спомняш как се започна с шпанола и как си беше всъщност точно блог преди да се превърне в нещо друго.

иначе, това е най- лесния начин да привлечеш публика... ако поискаш защото в характера на едно такова писание има нещо много лично... дори всъщност да не е така.. поне така излежда.

нищо общо с темата (или може би doch)dashboard confessional имат много готин дует с juli...)

хм, да да не си изпускам мисълта, все едно имам такава. тадаммм, аз лично не мога да кажа че следя нечии блог, но пък за сметка на това ти намерих линкче :)

http://blogsofnote.blogspot.com/

и еррм, да, трудно мога да си представя блогването като сериозна media, щото просто не е с такъв характер. в смисъл, каквото и да публикуваш в блог, основната идея от която произлизаш е че става дума за лично и необективно мнение, пък с каквато и да било тема- да, често е забавно за четене, звучи екстремно искренно, колкото повече си уверен че никoй важен човек не те чете хехехех, но иначе все още няма някаква тежест, или поне така си мисля. пак необективно, и всъщност, както сигурно вече се забелязва мозъкът ми е изключил тотално и си се рее в пространството, сори за което...
и, по пътя на асоциaциите се замислих, кво ли е в някоя от поредните виртуални реалности създавани вече през ден сигурно... или пък какво би казал основателя на някоя такава платформа.. те сигурно се взимат на сериозно.. а и като че ли времената в които можехме да си живеем живота с клавиатура в ръка поотминават. и нета си се е превърнал в нещо ежедневно и не чак толкова съществено, поради липсата на материалност може би. хм, това ще е интересно да се провери, дали повече хора четат вестници или повече блогове и бюлетничета хехех :)

хм, да, то се видя че главата ми нищо съществено няма да роди днес и само си се оплита в безсмислени брътвежи, та кой университет каза че посещаваш сега? не е ли рано? =)))


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: wien]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано16.10.07 23:14



http://www.hyggehouse.com/blog/2007/01/

http://www.photography-portal.de/serendipity/index.php

tova tuk sushto e dosta obshirno,

http://de.wikipedia.org/wiki/Weblog

kolkoto po purvia ti vupros, kojto sum propusnala ot bleene, ami blogovete ne sa veche samo personalni naj- verojatno zashtoto njakoj e chatnal che tova e edin priaten za chetene format, aka lesen nachin za razprostranjavane na info (bezpolezno ili ne), reklamki, vsjakakuv vid prostotii, i kakvo li ne oshte stiga da ima njakoj s dostatuchno vreme za gubene i chetene, njakak si... taka kakto ti e po lesno/burzo/uvlekatelno da chetesh pisma, shtoto se chuvstvash kato edin vid adresat, priematel na lichno suobshtenie, posveteno samo na teb edva li ne, ot kolkoto da sednesh da chetesh njakakuv suuuper dulug tekst, statia, neshto ot sorta kudeto ot nachalo trjabva da se prinudish da si seriozen i koncentriran i taka :)))

maleee, ne e istina kolko prostotii moje da si izsmuche chovek ot prustite bez i ideja da si ima :)))
e kakvo, zvucha li ubeditelno, hahaha, kato za wannabe sigurno :)
ajde i seriozno razbirashtite da se vmuknat, vikni bret, tja pishe pone kato horata




don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор suamp;l ()
Публикувано17.10.07 22:36



super mi zvishish na mene :P

ох, кирилицата.

линкчето ти е супер, браво, мисля, че ми е от помощ. или поне ще е интересно.

аз накрая на този семинар, ще трябва да предам нещо, блог или някакъв писмен материал и мисля да е блог, защото ще предавам писмото и по другите два семинара и така ще си спестя няколко десетки страници празни приказки.

семинарите ми са доста глупави, но заради скапан нет изпуснах да се запиша за другите :/



Тема Re: blogнови [re: suamp;l]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано19.10.07 13:38



heheheh, njakoj e otkril Stowasser gledam =)))
vij, kakvo ti otkrih az snoshti po povoda s reklamite:


"Coole Kurzfilme im Netz"

Werbung ist langweilig? das geht auch anders. Die neue Plattform FLOADED zeigt ab sofort professionell produzierte und anspruchsvolle Kurzfilme, die von Sponsoren kofinanziert werden. FLOADED steht für Loaded Film Entertainment und damit für Geschichten, in denen Marken und Produkte eine dramaturgisch integrierte Rolle spielen. Auch eine Form von Werbung also- aber eine, die sich sehen lassen kann. Premiere feiert FLOADED mit dem Film "Die Erlkönigin", für den hinter der Kamera Roman Kuhn ("Schläfer") und vor der Kamera Franziska Schlattner und Robert Seeliger aktiv waren. Zudem sind auf der Plattform Informationen zu Regisseur und Schauspielern sowie ein Making-of verfügbar. Neugierig geworden? Einfach reinklicken unter www.floaded.com


predi malko gledah filmcheto i mnogo me izkefi, da ne govorim che reklamiranite khm, produkti govorjat sami za sebe si de, ma tva e druga tema :)))
ne znam kolko se vpisva v opredelenieto za blog, no pred vid che shte ima v posledstvie i poveche kacheni filmi predpolagam che shte dobie njakakuv takuv format, makar i ne sus snimki a s video material, no dori i da ne mine, idejata e gotina =))

heh, vie ste zapochnali znachi :)) nie chak drugata sedmica, makar che v moja sluchaj e panikjosano edva.. pak si prospah vakanciata



inache, drugia put otivash v bibliotekata i si zaemash za kratko Vorlesungsverzeichniss-a. osven ako njamash pred vid che si se precakala zaradi online- zapisvane de, to tva si e gadno =)


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор suamp;l ()
Публикувано21.10.07 15:44



точно заради онлайн записването беше, сървърът им не издържа, то ние сме хиляда и косур човека

ама те трябваше да са подготвени за такива неща. тъпо се получи, но единия ми туториум започна и всъщност ще е забавно, нищо, че не е каквото исках. иначе vorlesung-а си го имах още седмица преди това и го бях изяла с парцалите, бях си подчертала прилежно просеминарите и туториумите с текстмаркер...

floaded е хитро и се напасва с материала за другия ми туториум, който започва на 9 ноември ^^

днес се записах за изпита на 2 ноември

а тая година, ако не съм се похвалила вече, въведоха и някакъв нов закон, според който остават 900 човека след първия семестър, а ние сме 1500, което значи, е 600 отпадат (проста шибана математика)
което пък значи, че това е супер важен изпит.

и понеже имам 80 страници скрипт и още толкова онлайн статии и цитати и пр да чета, не съм излизала от вкъщи от 3 - 4 дни. и ям. качих 4 кг О.О

и даже не можем да спретнем един свестен флууд, защото нета ми е скапан, а ти имаш нет само в работата, тц, тц.



Тема Re: blogнови [re: suamp;l]  
Автор nebel ()
Публикувано21.10.07 15:47



какво е popupblocker и как се ausschalt-ва?





Тема Re: blogнови [re: nebel]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано21.10.07 18:51



emi gore v menjuto v extras->einstellungen->inhalt-> popupfenster blockieren i go opravjash
tva e da ne ti izskachat prozorci, ama po princip to ti dava kato blokira neshto ot gore i mojesh direktno da gi opravish samo za suotvetnata stranica?


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: suamp;l]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано21.10.07 18:57



e az net v momenta imam pochti po vsjako vreme ili pone dostup, pochti 24/7 i moje bi tochno po toja povod vlizam vednuj na visokosna =)
njakak si, real life e po- cveten i pone e 3D



abe shte se spravish, ne se panikjosvaj, ti prosto oshte si njamash ideja kolko zle sa povecheto hora okolo teb i vjarvaj mi, trudno shte si namerish konkurencia ako naistina si se zahvanala seriozno, a ti si se
da ne govorim povecheto profesori kolko osobeno mnogo cenjat originalnite lichni mnenia, a mnogo malko hora sa sviknali da upotrebjavat taja si funkcia ;)
taka che, bez panika, shte se spravish!
mi tova v tvoja sluchaj, s kachvaneto na kilogrami znachi che skoro moje bi dori njama da si poveche s untergewicht

a za seminarite, men ako pitash, ti si otivash na tia na koito iskash i bez da si se zapisala a ako ti proraboti kusmeta, shte ti razreshat i da ostanesh- ne si ti vinovna che im e precakana sistemata, zaslujava si da opitash, da ne govorim che pri tia seminari purvia put sa 100 choveka i do tretia e ostanala po- malko ot polovinata, taka che otivaj smelo ;)


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор nebel (fokus on ME!)
Публикувано21.10.07 19:02



merci (:

хах, не е съвсем вярно за семинарите. абсолютно са задължителни, не можеш да завършиш семестъра без тях, затова който се е записал си ходи, даже не разрешават отсъствия. само едно и то в специални случаи.

голяма работа са семинарите изобщо ^^

а аз сигурно мога да отида, но трябва да пиша на този точно проф. да ми прати датите и часовете, защото ти си получаваш само твоите по принцип и дори да ходя, то просто си яда времето, защото трябва да ходя и на моите, а на моите все пак си имам и оценки. никой няма да ми пише допълнителни точки за семинар, за който не съм записана.



Тема Re: blogнови [re: nebel]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано21.10.07 19:13



blah...
tva s otsustviata... khm :)
mi az tva ti kazvam, otivash, objasnjavash che ne si mogla da se zapishesh, i te shte te pusnat.. nadjavam se ;)


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор nebel (fokus on ME!)
Публикувано21.10.07 19:36



може и да пробвам, who knows.

но вече започнаха и не знам дали не е късно.



Тема Re: blogнови [re: пeтльo]  
Автор nebel (fokus on ME!)
Публикувано22.10.07 02:13



където трябва





Тема Re: blogнови [re: nebel]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано24.10.07 18:07



po- dobre kusno ot kolkoto nikoga :)))


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: nebel]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано24.10.07 18:08



hahah, silikonche, neshto?



abe, dneska si vlizam v edinia kurs, veche za vtori put i taja mi objasnjava, a, ama vas vi njamashe vie nova li ste i ot kude se vzehte??
ta taka stava kato vlizash vse s po 20 min zakusnenie... nabivash se na ochi njakak si...


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: пeтльo]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано25.10.07 12:53



unf


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор nebel (fuckin' caveman)
Публикувано26.10.07 17:17



то няма нищо лошо да се набиваш на очи, аз това се старая да правя, защото ако сега сред 30 човека не ме забележат, нарцистичмната ми личност направо ще експлодира от гняв. няма такова нещо на ла някой да не й обръща внимание.

аз обаче гледам да не закъснявам, защото като закъснееш обикновено няма кой да попиташ къде ти е групата, пък те ги местят непрекъснато и така, случва се да се луташ по време на целия туториум и накрая да минеш, колкото да измрънкаш по повода, че пак са в някакъв друг ho:rsaal, ама на кой му дреме.

плюс това нали помните какво ви казах за отсъствията. с тоя auswahlferfahren хич не ми се рискува до края на 1 семестър.

... little stranger, gimme danger...


Тема Re: blogнови [re: nebel]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано27.10.07 14:19



abe da, v tova otnoshenie si prava, razbira se che vinagi e po- dobre da igraesh po pravilata shtoto na kraja taka imash i pravoto ti da gi ebesh ako te sgreshat njakude :))

abe, toku shto popadnah na tema v harry potter v kojato se vodi spor po temata s dumbledore, v kojato njakuv fen vi govori na VIE??? potresena sum




don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор nebel (fuckin' caveman)
Публикувано30.10.07 00:01



Ou, ама ти не си ли чула, Вие е новата обидна форма



... little stranger, gimme danger...

Тема Re: blogнови [re: nebel]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано31.10.07 00:34



bwahahahahah toja svjat e poburkan



kak vurvi?? zabi li veche njakoj gotin prof? :)))


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор nebel (fuckin' caveman)
Публикувано12.11.07 19:55



мне, ама забърсах един синеок германец, марк :)

иска да ме води на театър и ми се смее, когато не го разбирам по телефона.

и говори немски, а не някакъв извратен тиролски диалект!

... little stranger, gimme danger...


Тема Re: blogнови [re: nebel]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано13.11.07 03:07





...
A million mile fall from grace

Тема Re: blogнови [re: пeтльo]  
Автор vogelfrei (мелоФройд)
Публикувано13.11.07 16:36



Видя ли, има и по-важни неща от това да знаеш кой е Том Йорк :)

Редактирано от vogelfrei на 13.11.07 16:37.



Тема Re: blogнови [re: vogelfrei]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано14.11.07 17:31



да имам сладък тиролски акцент и хубави сини очи?
съжалявам, не мога:)

...
A million mile fall from grace


Тема Re: blogнови [re: пeтльo]  
Автор vogelfrei (мелоФройд)
Публикувано14.11.07 23:38



няма да стане човек от тебе, уцелил си баш неподходящите работи :)

верните отговори са:

да ходиш на театър;
да се хилиш в конфузни ситуации.

Редактирано от vogelfrei на 14.11.07 23:38.



Тема Re: blogнови [re: vogelfrei]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано14.11.07 23:39



ще стане саркастичен циник:)

ходя бе, стига да ме поканят и да не ме отрежат най-гадно в последния момент без да ми кажат
хиля се, аз съм шута на компанията

...
A million mile fall from grace


Тема Re: blogнови [re: vogelfrei]  
Автор nebel (fuckin' caveman)
Публикувано15.11.07 18:59



тц, сините очи са по - важни.

и е лекар



... little stranger, gimme danger...

Тема Re: blogнови [re: nebel]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано16.11.07 01:05



лекарите със сини очи са милиони сигурно:)

все тая, жените обръщат повече внимание на външния вид, факт

...
A million mile fall from grace


Тема Re: blogнови [re: пeтльo]  
Автор Omni (158.3)
Публикувано17.11.07 13:10



Имаш ли кинти, нямаш никакви проблеми
Когато Левски те погледне от портрета на парите
Когато си пачкосан, харесват те жените


Досега не съм чул имаща-нещо-да-предложи-насреща жена да се е хванала със синеок клошар :)

"Confidence is like money, hard to get but easy to lose"


Тема Re: blogнови [re: Omni]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано17.11.07 15:46



прав си всъщност, май трябва да наблягаме на професията му, след това на броя и цветът на очите

...
A million mile fall from grace


Тема Re: blogнови [re: vogelfrei]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано19.11.07 02:33



всъщност и Йорк върши работа, беше част от въпроса за 300 000лева в играта по тв7, дето после не ги изплатиха, но все пак

въпросът беше в коя група пее мъжът на Гуинет Полтроу и това беше един от възможните отговори, заедно с Колдплей, Никълбек и още една



Тема Re: blogнови [re: hendy]  
Автор vogelfrei (мелоФройд)
Публикувано19.11.07 15:23



мъжът на гуинет е крис мартин от колдплей. :)
те колдплей са поп музичка, тях и жени ги слушат с кеф :)

нека петела пита милена кого предпочита - том йорк или крис мартин и ще се види. :)

Does anybody feel this way?
Does anybody feel like I do?


Тема Re: blogнови [re: vogelfrei]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано19.11.07 18:03



Виле :)



Тема Re: blogнови [re: vogelfrei]  
Автор Omni (158.3)
Публикувано19.11.07 21:25



А пък мъжът на Анелия се бил заиграл с Емилия, ти разбираш ли за ква драма става въпрос тука :)

"Confidence is like money, hard to get but easy to lose"


Тема Re: blogнови [re: Omni]  
Автор vogelfrei (мелоФройд)
Публикувано20.11.07 00:51



Тоя мъж кога има време да гледа мачове на Селтик? :)

A prosecutor's badge is like money and confidence, hard to get but easy to lose when you give it someone to play with it.



Does anybody feel this way?
Does anybody feel like I do?

Тема Re: blogнови [re: nebel]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано20.11.07 01:26



йей, аз още си спомням един синеок флориан, дето ни развеждаше из едни замъци... ехх

абе, не се лъжи по сините им очи




don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: vogelfrei]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано20.11.07 01:28



ехх, и ти не уцели :))
верните отговори са:

да заведеш момичето да гледате стардъст :)
и да и се обаждаш често




don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: пeтльo]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано20.11.07 01:50



е тиролския акцент не беше ли сред недостатъците? :)))
колкото до сините очи, всъщност виолетово/тъмно сините при черна коса са много по- готини, но ти пак губиш




don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: vogelfrei]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано20.11.07 02:25



ахахах помниш ли го онова- Гуинет за всичко е виновна




don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: hendy]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано20.11.07 02:26



оуу да, към, джойни ми ин дееетх :))


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор nebel (fuckin' caveman)
Публикувано20.11.07 17:46



трудно, слабост са ми ;)

... little stranger, gimme danger...


Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано21.11.07 16:15



или към джони деееп :)





Тема Re: blogнови [re: nebel]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано21.11.07 16:15



eеех, то не само на теб, но трябва да се бие отбой някак си



и той кво? :))


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: hendy]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано21.11.07 16:17



ахахаххаах това е извратено :)) никога не бих тръгнала да сравнявам тия двамата- ноо утубето всичко може :))))


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано21.11.07 16:32



хаха, е що не, на някои снимки само по татуировките се различават
то и това не е малко де :)))



Тема Re: blogнови [re: hendy]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано21.11.07 16:44



еми да, това клипче е един нагледен пример как хора които на някои снимки си приличат като две капки вода, всъщност нямат нищо общо :))) и е добре така де :)

ех

кой филм ти се гледа?


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано21.11.07 17:07



хаха, и това е вярно
то с грим, осветление и фотошоп всеки може да заприлича на маймуна, така де, обложка на Космополитън

филм ли?

7мият печат

на теб?



Тема Re: blogнови [re: hendy]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано21.11.07 17:17



zlatnia kompas :))
njakak si e gotina idejata da vzemesh na gotinite macki na hollywood i da im dadesh roli na veshtici



ehh, chakaj da ti pokaja naj bezumnata korica na cosmo ever, a imennot azi:



kvo shte kajesh za cvetovete, a :)))
vprochem, taja e matematichka


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано21.11.07 17:21



ще искам обещетение, баси чудото
то роклята, то фона, то косата, КОСАТА, само са забравили да я лакират в електиково синьо (те съвсем са забравили да я лакират, хм)

иначе роклята ме кефи :)

ЧРД на Бьорк, бтв



Тема Re: blogнови [re: hendy]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано21.11.07 17:44



emi da, az gledah kato oligofren kato vidjah koricata :))))

inache maceto e gotino, izkljuchae che e nekva flegmatichna, ama ajde sega na matematicheskite genii im e prosteno :))))

ehhh, onja den sluchajno popadnah na koncert na edno mace imashto glas neshto sredno mejdu bjork i sarah mclachlan... beshe njakvo stopljashto :)

vprochem, disturbed ruulzz, mislja che dori shte me nakarat da sujivja lyrics temata :))))

kvo pravi yana :) i imash li si kotka veche :))


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано21.11.07 18:05



emi da, az gledah kato oligofren kato vidjah koricata :))))
излишното да се зачертае :)

хаха, аз ония ден ходих на Хелоин и Гама Рей :))
и те бяха сладки, нищо че не пеят като Бьорк

яна гледа ТВ
и е първи клас :)
котка нъцки



Тема Re: blogнови [re: hendy]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано22.11.07 01:39



няма излишно бе, колкото повече, то толкова повече



йей, в главата ми се визуализираха обясненията на оная мацка по физика дето ни обясняваше за гама лъчите :) тя какво ли прави, гхм

омг :)

майка ми подаряваше морски свинчета май че :)) и в скоро време куче =))

абе. щях да те питам нещо, ама забравих какво, ех


don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано22.11.07 01:42



e сети се де :)



Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор nebel (fuckin' caveman)
Публикувано22.11.07 02:37



айде сега...

... little stranger, gimme danger...


Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.11.07 22:37



тая е грозна, бе

...
A million mile fall from grace


Тема Re: blogнови [re: hendy]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.11.07 22:38



видя ли руси на хелоуийн

...
A million mile fall from grace


Тема Re: blogнови [re: пeтльo]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано23.11.07 15:23



не, само чернокоси



Тема Re: blogнови [re: пeтльo]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано24.11.07 04:02



eхх, може да е грозна но ти е колежка




don't act like I never told you.

Тема Re: blogнови [re: Flight of death]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано24.11.07 10:53



"Не ме е яд, че колежките ми са грозни.
Яд ме е, че започнаха да ми харсват."





Тема Re: blogнови [re: hendy]  
Автор Flight of deathМодератор (carelesswhisper)
Публикувано24.11.07 22:35



ахахаха "винаги може да се падне и по- дълбоко от дъното!"- казал оптимиста :))


don't act like I never told you.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.