Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 01.06.24 
Кучета
   >> Шпаньол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Playboy's guideнови  
Автор Flight of deathМодератор (demeritorious)
Публикувано17.02.06 18:48



дългообещавания гид- "как се свалят мацки? "
да се отбележи- методът важи само относно мацки, по възможност достатъчно тъпи, или загрижени за оценката на външина им вид, плюс това не може да се прилага върху такива, които вече са чели долното. от друга страна- има и методи които са общо валидни, но това така или иначе. статията няма много голяма практическа стойност, но определено е една стъпка напред в приложната психология и току виж някой ден ви свършила работа...
статията е преводна от немското издание на Плейбой за януари 2006.




Вие може да постигнете същото-

Mystery е най- добрият сваляч в света. Той е създал система с която мъжете могат да получат всяка жена. Система, която действително действа. При това по всяко време и на всяко място. А ние я изпробвахме....

Не съм от мъжете на които жените се усмихват, когато влязат в някои бар. Имам тесни очи и прекалено голям нос. Винаги ми се е струвало странно в известна степен, колко огромна част от мислите ми е заета от красиви жени и колко малка част от живота ми се обитава от същите.
Докато една вечер не попаднах на страницата на тайно интернет- общество. Така наречените "Pickup Artists" (PUAs)- майсторите на прелъстяването, мъже, които притежават техники с които могат да вкарат всяка жена в леглото си. Развиват стратегии, с които да оплетът някоя в мрежите си, и експериментират с почти хипнотични техники, при които жените при щракване с пръсти да получават оргазъм. Това е най- грандиозния научен експеримент правен някога.
Техният гуру се казва Mystery. Дори рокзвезда като китаристът на групата Thrills е можел само да стои и да наблюдава с отворена уста когато е наблюдавал работата му в един бар: "Mystery успя да заведе момиче в тоалетната за общо пет минути, докато приятелката и кротко чакаше на бара. Беше впечатляващо!"
Mystery е водачът на мощна армия, която преследва една единствена цел:инвазията на другия пол. Десетки хиляди жени вече са били покорявани с метода на Mystery. "През последния месец спах с 22 жени" съобщава гродо някакъв си на име Goldstyle.
Баща ми действително успя да ме научи как се кара кола и как се пие халба бира на екс. Но никога не ми издаде как мога да омагьосвам жените. Явно изкуството на прелъстяването е тайно умение, което майсторите в бранша отнасят със себе си в гроба.
Mystery е на 34 години и почти два метра висок. "Съвсем сам той е създал техниките и репликите, които мъже по цял свят използват за да впечатляват жените." - издава "New York Times" . Но истински известен Mystery става чрез приятеля си Нейл Щраус. Той е написал книга за него и неговата общност: "The Game- тaйният свят на "Pickup"-майстора. Самият Том Круз след това му се обадил по телефона искайки да разбере всичко за манипулационните трикове на Mystery.
Mystery в действителност се казва Ерик фон Марковик. Чак на 21 годишна възраст е загубил девствеността си с братовчедката на съседа му. Работил е като илюзионист в нощните клубове на Торонто, а междувременно се е научил как да краде женските сърца. Стратегически е анализирал всеки свой успех или провал. Когато нито е успявал да се докопа до среща, нито до секс- не е считал момичето отговорно за това, а себе си. Търсел е винаги коя е била малката грешка която е развалила всичко.
Mystery е Алберт Айнщайн на свалянето. Неговата философия гласи- всеки мъж може да омагьоса всяка жена, без значение дали е с атрактивен външен вид или не. В интернет един от въодушевените му ученици пише- "Mystery всмуква непрекъснато жените вътре в неговата реалност и най- невероятното от всичко е- човек може да научи техниката за това от него."
Mystery прави семинари. Само 12 студента имат право да участват на веднъж. Цена на човек- 2250 долара. Заедно с него ще учим в продължение на три дни през деня теория, а вечер ще обикаляме клубовете за да практикуваме. Аз се записвам и резервирам полет за Филаделфия.
Конферентна зала с жълти тапети и кристални полюлеи на първия етаж на малък хотел. Mystery носи някакъв вид водолазен костюм с червени рефлектори, пиратска кърпа на главата, лакирани в черно нокти, лепенка с отпечатък от червило на врата и малка раничка на гърба. Изглежда като изваден от научно фантастичен филм.
Учителят ни е в лошо настроение. Приятелката му Аня го е напуснала преди няколко дни. Тя е модел за една от кaмпаниите на Victoria's Secret. "Успях да се добера до нея за две минути по време на някакъв къмпинг" казва той. Трудно е за една жена да живее с най- големият Казанова на всички времена.
Mystery вярва в теорията на Дарвин. Любовта за него не е нищо друго освен еволюционарният импулс, който един мъж може да изпитва към една жена, за да изпълни биологическата си цел:да оцелява и да се размножава. На тази хипотеза се базира и неговата система. Тя е просто контролиран процес от заговарянето, през създаването на доверие, до съблазняването. Всеки детайл специално оптимизиран от Mystery.
Една красива 25 годишна жена е била заговаряна приблизително 5000 пъти през живота си. Все едно и също- "Казвам се Оливър. Мисля че си сладка. Може ли да те поканя да пием нещо?" Това е трикът на милите момчета- предварително обречен на провал. Милите момчета пропадат преди да са успели да създадат привличане дори.
Привличането не е никаква случайност. То е резултатът от от подсъзнателното включване на система за оценяване. И нито една жена не може да се откъсне от нея. Само че: как точно жените преценяват мъжете? На външен вид? Естествено. И въпреки това този критерии определя само 20%. Много по- важна е стойността определяща шансовете му за оцеляване. Жените търсят някой, който да ги защитава. И това без съмнение е водачът на групата- Алфа-животното. При човекоподобните маймуни доминиращия Алфа-мъжкар взима при себе си всяка женска когато си пожелае. Следователно ние трябва да докажем че сме водачите.
Жените и представа си нямат защо намират някой мъж атрактивен. Не рефлектират собствения си избор. "Като при вицовете е- или се смееш, или не се смееш- но никога не се питаш защо точно се смееш", казва нашият учител.
Mystery е установил, че красивите жени винаги се движат в група- с приятели или приятелки. Ние трябва да ги заговорим вътре в тази група и после да ги изолираме. Mystery ни обяснява как заговаря жените с някаква дреболия, как обяснява че се налага скоро да си тръгва, как се сприятелява с не чак толкова красивите жени в групата (които нарича Пречки) и дразни най- красивата (неговата жертва) от тях като просто не и обръща внимание.
Чак тогава започва да изгражда емоционална връзка с момичето, и в края на краищата и физическа. Звучи добре. Но дали и също така функционира? След няколко часа в класната стая най- на края потегляме, за да наблюдаваме краля на свалячите при прилагането на неговото изкуство.
Заведението се казва "Blue Martini" и е един от добрите клубове във Филаделфия. Внушителният бабаит на входа наблюдава странната ни групичка с интерес. "Един Pickup Artist трябва да е изключение от правилото" казва Mystery. Когато изглеждаш като рок- звезда, тогава при теб идват и групичките."
Влизаме в клуба и игнорираме всички красиви момичета. "Трябва да ви е ясно че сме най- забележителната група в заведението"- обяснява Mystery. Хората зяпат нас, не ние тях. Той посочва на ляво. Там от пред стоят две красиви блондинки. И все пак, най- красивата жена в заведението стои от дясно на бара, заедно с други двама типове. "Отивам при двете девойки, подхващам ги под ръка от ляво и от дясно и минавам покрай другата група на бара. А после докопвам и жената- мечта."
Не минават и три секунди и Mystery подема мaрша си в определената посока. Това е най- важното му правило: имаш само три секунди време, после трябва да тръгнеш. Иначе се започва с аналитичното оценяване на ситуацията. Жените усещат ако се страхуваш- надушвато го като кучета: много по- лесно е да скочиш в студената вода, от колкото да влизаш малко по малко."
Той се разхожда през помещението, заговаря блондинките почти подминавайки ги:"Хей, момичета, трябва да потеглям след минута, но ми е нужно женско мнение по един въпрос. Приятеля ми е скрил в кутия под леглото снимките на бившата си. Новата му приятелка ги е намерила и тотално е откачила..." Не можех да чуя с точност, какво разказа Mystery на блондинките, но знаех че е номера с "Ревнивата приятелка".
Mystery знае на изуст всяка дума от всяка история която разказва, защото вече е заговарял стотици момичета по същия начин. "Изкуството", казва той, "се състои в това номерът с който ще излезете да звучи така, като че ли го разказвате за първи път през живота си." Момичетата се смеят. Mytery взима ръката на една от блондинките. "Имаш красив пръстен!" Паралелно с вербалните трикове винаги върви и една друга плоскост- ескалацията на докосванията. Той опитва да докосва момичето все по- интензивно. Когато усети че то не се чувства добре така, първоначално отблъсква ръката и. Това е ключът към физическият контакт- две стъпки на пред, една на зад.
Пуска ръката и, започва се с няколко психологически трика- "Вие двете най- добри приятелки ли сте? Хайде да проверим дали е така- същата марка шампоан ли използвате?" Двете момичета се споглеждат. Още преди да успеят да отговорят Mystery казва- "Издържахте теста. Добрите приятелки винаги се споглеждат преди да отговорят" Момичетата се чувстват утвърдени, интересни, разбрани.
Но нека сме честни- на мъжете по никакъв начин не им пука за женското мнение. Mystery им дава това което искат. "Затвори очи и мисли за най- прекрасният ден в живота ти." прошепва Mystery. Опитва се да събуди силни чувства и подарява на жените очевидно дълбоки умозаключения. Едно нещо мъжете забравят твърде често; само интересите на жените трябва да определят нивото и съдържанието на свaлкaта.
Блондинките следят вече всяка негова дума, той ги взима под ръка от ляво и от дясно, разхожда се с тях през помещението и по средата на пътя ги пуска. Мечтаната жена вече го е видяла как се приближава. Блондинките са били доказателството за социалната му стойност. А това беше и задачата им всъщност. Те са лесна плячка. Бавно започвам да разбирам: това тук е стратегическа игра. Шах с живи фигури.
Той отива при тройката на бара, заговаря двамата мъже. Иска да играе някаква игра-."Ще сложа в дланта ти монета. Ако успееш да затвориш ръката си по- бързо от колкото аз мога да взема монетата от ръката ти, ще ти платя една бира.Ако аз съм по- бърз- плащаш ти." Играта е евтин трик. Пичът не може да спечели. Mystery му взима монетата. Сега той е Алфа-мъжкарят. Въпреки това успява да разсмее момчетата: "Направи така че мъжете да са на твоя страна. Тогава получаваш и момичето."
Mystery оценява жените по скалата от 0 до 10. Един клуб за него се състои само от числа. Супермоделите са 10. Жената която стои зад него е 9,5. "Маникюрът ти истински ли е?" пита той небрежно. Ритуализирана агресия, която би трябвало да разстърси самочувствието на жената.
Легендарен е начин по който един от учениците на Mystery е успял веднъж да свали Paris Hilton. "Изглеждаш като Britney Spears!" казал той. "Но това е вероятно само заради зъбите ти". Тя му дала телефонния си номер.
Ефектът от обидата е невероятен. Номерът върви толкова по- добре, колкото по- красиво е момичето. Защото такива жени рядко си имат работа с незаинтересовани мъже. Тъмнокосата красавица отговаря въодушевено: "Подъл си. Не, не е истински." Mystery- "И все пак ноктите са красиви". Тогава я придружава до една от масите. След около 20 минути тя вече го гледа с поглед на послушно кученце. "Би ли ме целунала?" пита той. При да или може би той я целува. Брюнетката казва- "Не се целувам с непознати мъже по заведения". "Не съм казвал че ще ти позволя подобно нещо. Просто изглеждаше така, като че ли точно за това си мислиш." Малко по- късно нещата изглеждат така, като че ли тя задължително иска да го целуне. След няколко минути това и прави.
Подозирам, че момичетата са някакви статистки и че всичко е инсценирано. И въпреки това- обикаляме доста сериозно число от клубовете в града. Mystery успява да влезе във всеки от тях. Той е най- голямото чудо на света, след като Моисей е разделил Червено море на две. И то не само факта, че успява да свали всяко момиче което пожелае- но и невероятната лекота с която го прави.
Mystery е повтарял всяка думичка във флирта вече стотици пъти. Той е социален робот. Нито един жест не е случаен. Във Формула 1 на флиртуването няма място за импровизации.
Момичетата не знаят за това. За тях той е просто най- забавния и интересен мъж който са срещали от дълго време на сам. Той разказва истории, в които е вмъкната дори подсъзнателно информация. Той има чувство за отговорност, силен е, също така лесно раним. Богат е, но също така щедър, уважван е, но също така е и вярна душа. Когато някой разказва нещо интересно жената си мисли- той разказва интересни неща. Но когато той разказва и много такива интересни неща- тогава все някога тя започва да мисли- това тук е един интересен човек.
Сега вече е и наш ред да опитаме. В групата ни е и Том- снима документални филми в New York и е пристрастен към флиртуването. "Заговарям всяка жена която ми се изпречи на пътя. Може би вече имам поне 1500 опита зад себе си" оплаква се той. Сексуалния му живот е доста разнообразно изпъстрен, но не и със супер модели. С помощта на Mystery той иска да стане истински майстор на флиртуването. Фред е на 29 години и все още е девствен. Иска най- на края да се научи как да заговаря жените.
Като хиени учениците на Mystery се втурват след жените наоколо: "Трябва да тръгвам, но ми е нужно едно женско мнение:По-често лъжат жените или мъжете?" "Знаеше ли че рибите могат да се удавят?" "Котката на съседа ми е реинкарнация на Махатма Ганди"
Момичетата изслушват обяснения за това че имат криви крака или изкуствена коса, или че носът им се движи когато се усмихват. На всякъде мъжете от нашата група четат на ръка- и без значение как изглеждат линиите на живота гадаенето звучи така- "Имаш ocoбeнa привързаност към мaйка си. Но доста проблеми с баща ти." И всички жени кимат с главици. Не мога да повярвам, че жените са толкова просто структурирани. Аз самият все още не мога да събера смелост да заговоря някое момиче. Аналитична парализа. Страх. Биолгично е заложено. "Никога не сме имали достатъчно време да свикнем с мисълта че на планетата живеят толкова много хора." казва Mystery. преди няколко стотици години все още сме били част от толкова малки групи, че изборът на жени хич не е бил голям. За това и е било пълна катастрофа ако някоя ни откаже.
Обяснението не ми помага особено. Обикалям на около в търсенето на подходяща жертва. "Който обикаля няма никаква социална стойност". псува по мен Mystery. "Хора, които пият бирата си с прилепена до гърдите ръка са загубеняци". добавя той и сваля бутилката в ръката ми на височината на хълбока. нашите "студенти" не пият алкохол, защото той възпрепятства стратегическото мислене. Но аз имам нужда от алкохол против блокажа.
Спонтанно заговарям две жени: "Хей, момичета, кой лъже повече- мъжете или жените?" питам аз. Съвсем небрежно. Докато ги подминавам. Те ме поглеждат, като че ли страдам от заразна полова болест и казват- "Мъжете!"- след което пак се обръщат на другата страна. А аз стоя там като пълен глупак. Един провал не е катастрофа, мисля си аз. Това не е нищо повече от просто упражнение- малка стъпка по пътя към титлата ми "Немски майстор на флиртуването".
Mystery ме утешава- "Трябва да продължиш да говориш след въпроса. Говори по- силно. Навеждай се към жените. Те трябва да дойдат при теб защото проявяват интерес. Кажи бързо, че трябва да тръгваш." Като каране на кола е. Когато за първи път седнах зад кормилото не можех да повярвам че човек може едновременно да сменя скорости и да внимава за движението на пътя. А що се отнася до отношенията ми с жени до сега- винаги съм карал само на първа скорост. Сега най- на края се уча и как да сменям скоростите.
Когато стигам до една малка червенокоса, решавам да събера цялата си смелост. "Имам към вас един много важен въпрос- на живот и смърт е. Първо трябва да си чистя зъбите с четка за зъби и след това с конец, или първо с конец и после с четка за зъби?" Тя ми се усмихва леко притеснена. След малко пита- "Ще ме черпиш ли едно питие?" На въпроса отговарям- "Това ли е най- добрата свалка на която си способна?" Жените не уважават мъже които им плащат пиенето. Червенокосата ме гледа наплашено.
"Как се казваш?" пита тя. Един Pickup Artist никога не се представя първи. Чака докато тя попита. Това е сигнал че е заинтересована. Без значение на колко години ме преценява жената, аз отговарям с- "Точно така, позна!" Тя иска да съм на такава възраст, на каквато ме оценява. Същото важи и за зодията. Катрин иска да съм козирог, значи съм козирог. Mystery казва- "Това не е лъжа, това си е просто флиртуване."
Използваме само трикове които ще ни гарантират водещата роля в разговора- пълен контрол. Някъде по средата на разговора, съвсем между другото Mystery пита момичетата дали са спонтанни. Всички отговарят с "Да." Все някога той се връща на това. Особено когато стане дума за това дали са достатъчно спонтанни, че да отидат с него някъде другаде.
Пак оплесках нещата при червенокосата. Пак забравих да я игнорирам и да и кажа че трябва да тръгвам скоро. Две стъпки на пред и нито една на зад. Толкова е трудно да подтиснеш инстинктите си.
Фред за сметка на това е щастлив обаче. Като цяло е доста противен тип с вдигната високо прическа. И въпреки това триумфиращо стои там с телефонния номер на някаква жена. Тя е осмица. За довиждане я е целунал. "Иска ми се да бях научил как се прави докато още бях тийнейджър." казва той.
"Искаш ли да танцуваш с мен?" задава въпрос към средностатистическо момиче (шестица) съученикът ми Хенри. Тя- "Не!" Той- "А тогава предполагам за секс и дума не може да става....или?" И двамата се смеят. Те ще прекарат вечерта заедно. Тя е лесна жертва. "Човек може да спечели игра на шах само с четири хода. Но не и срещу Каспаров". казва Mystery. Истинските жени- мечта отиват директно от клуба в леглото.
жените имат нужда от общо седем часа за да се чувстват достатъчно сигурни с един мъж, че да спят с него. Това е относително точната бройка часове, изчислена с доста опит- като тези седем часа могат да се разпределят и в няколко дни. Дори на Mystery му е трудно да съкрати това време. "Разбира се, работя над това да успея да постигна такъв резултат и за три минути. На колкото повече места сте били заедно, толкова по- лесно е- тогава човек има чувството, че е минало повече време."
Флиртуването е като видеоигра. Трябва да стигнеш до девето ниво- секс. Но имаш на разположение само един живот за това. Когато веднъж провалиш шансовете си в него, нямаш право на втори опит.
Много по- късно, междувременно сме се пренесли в клуб "Деним"- аз открих моята перфектна красавица. Висока е, секси, руса. Най- малкото девятка. Тя стои с голяма група от хора на бара. "Живеем само 28 000 дни", казва Mystery в такива моменти.
Опитвам трика с монетата върху един от пичовете в групата. Ограбвам му монетата от дланта и игнорирам моята красавица безмилостно. За съжаление- тя мен също.
"Един мъж току що ме черпи джин тоник. В момента се чувствам задължен." казвам. Обичам го тоя лаф. Тя пита объркано-"Защо?" Аз: "Може би той просто иска да спи с мен. Трябва да тръгвам. Красива си, но определено не мой тип."
Нима току що аз казах това на русата богиня??!?! Сърцето ме боли. При нормални обстоятелства щях да припадна ако ме беше заговорила. Mystery казва: "За да получиш една жена, е необходимо да рискуваш да я загубиш."
Казвам и: "Намисли си число от едно до четири". Правя се на концентриран и казвам- "Три". Тя кима изумена. "Тогава казвам- намисли си число от едно до десет". "Седем". Ей тука тя откачи. "Ама ти от къде знаеше?!" "Мога да чета мисли". В действителност прoстo имах късмет. Повечето жени казват три и седем. Толкова проста е играта.
Принуждавам се да я ядосам: "Имаш страхотна усмивка. Но аз лично търся жена с характер." Тя не може да повярва на ушите си. Аз:" Ти си отворена книга за мен. Но с удоволствие бих почел от теб." Тя: "Това малко ме плаши." Гледам я съсредоточено в очите, тогава погледът ми се премества върху устните и. джейми, моята красавица ме възнаграждава с погледа на кученцето.
Не мога да повярвам. По дяволите, не мога да повярвам. Аз съм рицар- джедай. Силата е с мен. Аз съм този, за когото другите ще ликуват че се е ожeнил най- на края.
Следващата вечер отново разказвам същите истории. Отново мацка изпада във възторг когато и казвам- ти мислиш за числото седем. Прелъстяването си е мръсна игра. Душата се руши. Моралът е щитът на невинните. Който вече е виждал Бог, няма нужда от Папата вече.
"Имам угризения на съвестта, искам да бъда такъв, какъвто съм."-оплаква се Франк. Но тогава става скучен. Всеки от нас трябва да жертва самоличността си. Искам ли това? Та аз съм едва в началото. Има още толкова много за учене: как да докопам две жени за тройка? Как действат техниките на невролингвистичното програмиране? Някога ще стана ли толкова добър колкото Стив P. , който успява да докара жените до там, че да му плащат за да може да му правят свирки? Аз все още съм един ученик на любовта.

продължение следва в другия брой, ама него го нямам...

"Ich will (wo)zu(?!?) dir."

Редактирано от Flight of death на 17.02.06 18:51.



Тема Re: Playboy's guideнови [re: Flight of death]  
Автор Meйджъp™ (retired)
Публикувано17.02.06 21:11



Преди време поисках да узная как се впечатляват готини мадами, а вместо това чета силно украсени "букварски" истории за свалка на тъпа блондинка в американски бар.





Lykke til alle sammen!

Тема Re: Playboy's guideнови [re: Meйджъp™]  
Автор Flight of deathМодератор (demeritorious)
Публикувано17.02.06 21:21



готините мадами не се свалят,първо защото не растат по дърветата, не е ли логично?

"Ich will (wo)zu(?!?) dir."


Тема Re: Playboy's guideнови [re: Flight of death]  
Автор Meйджъp™ (retired)
Публикувано17.02.06 21:31



Както може да се провери и с невъоръжено око, умишлено не употребих думата "свалям", ами казах "впечатлявам"!





Lykke til alle sammen!

Тема Re: Playboy's guideнови [re: Meйджъp™]  
Автор Flight of deathМодератор (demeritorious)
Публикувано17.02.06 21:41



е, аз отговирх във връзка с вложения смисъл, струва ми се :)
ами добре- ти обръщаш внимание на контекста на приложения пример- и това при положение че принципите са общоважащи.

а, ако пак не си ме разбрал- "готини мадами" нито се "свалят", нито се "впечатляват", нито могат да се "получат" по подобен някакъв начин- просто не са част от движимoто имущество.

а- ще се научиш как се КОМУНИКИРА с ХОРАТА- тогава когато...хм, не, не мисля че има надежда някаква още...

"Ich will (wo)zu(?!?) dir."


Тема Re: Playboy's guideнови [re: Flight of death]  
Автор Meйджъp™ (retired)
Публикувано17.02.06 22:00



Не случайно употребих и определението "тъпи блондинки", с което имах предвид именно "движимото имущество".

Мен ме интересуват готините мадами. Или по-точно как се впечатляват?





Lykke til alle sammen!

Тема Re: Playboy's guideнови [re: Meйджъp™]  
Автор Always Number(1) пeтльo (!Champions!)
Публикувано18.02.06 08:31



Бъди естествен и ще впечатляваш мацки на твоето ниво. Ако се правиш на някакъв можеш да впечатляваш само мацки под твоето ниво.

Тоест бъди естествен и ще си хванеш блондинка:)


Подцени това!

Тема Re: Playboy's guideнови [re: Always Number(1) пeт]  
Автор Flight of deathМодератор (demeritorious)
Публикувано18.02.06 13:51



хахахах тва беше добро :)))

абе на мен снощи ми хрумна още нещо по темата ама вече го забравих...

"Ich will (wo)zu(?!?) dir."


Тема Свалка в рейсанови [re: Flight of death]  
Автор Meйджъp™ (retired)
Публикувано18.02.06 19:22



Тъй като в този обширен свалячески гид не е описано как се действа в стандартната ежедневна ситуация, а именно: час пик, софийският градски транспорт, препълнен 204 (словом: двеста и чекай) се тътрузи бавно по "България", готина мацка буквално ви се е окесила на врата. И сега какво? Какво казва наръчникът на Мистър Казанова в този случай? :)
Сериозно питам. В последните дни вече проспах три мадами , които се усмихваха невинно и сега ми е много едно такова некомфортно на душата, един вид тежи ми проспания шанс :/





Lykke til alle sammen!

Тема Re: Свалка в рейсанови [re: Meйджъp™]  
Автор Flight of deathМодератор (demeritorious)
Публикувано18.02.06 21:32



hahah, setih se kvo shtjah da kazvam dneska-

che teb takiva neshta ne trjabva da te pritesnjavat.

purvo, uchish shvedski/norvejki.

posle- zaminavash za Shvecia/Norvegia- i se jenish tam.

vuprosut e obache che ezika e vajen- a za jalost ne go vladeesh- taka che eto ti tehnika- zaljagaj nad uchebnika i gotovo ;)))

za avtobusa- sheguvash se, nali? :))

comfortably numb.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.