Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 29.06.24 
Кучета
   >> Шпаньол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Познай лириксанови [re: Omni]  
Автор Flight of deathМодератор (misconnected)
Публикувано20.01.06 18:57



модератора длъжен ли е да бъде буден в два сутринта за да се занимава с подобни смешки? :)

ако не са в състояние сами да се обуздават и да си поставят граници- никоя форма на модериране няма да помогне...

Alice: I don't love you anymore. Goodbye.


Тема Re: Познай лириксанови [re: Omni]  
Автор Flight of deathМодератор (misconnected)
Публикувано20.01.06 19:15



не мисля че Closer е дълбок, никак даже. но провокативен при всички положения.

Алис...не знам, никoй от персонажите не ми беше симпатичен дори- но беше странно да видиш как самите актьори влизат в собствените си стереотипи- в това отношение кастинга хич не е случаен...

колкото до това защо сигнатурата ми е неин лаф- по стечение на обстоятелствата- същото го обясняваше и Джъд Лоу по време на един от разговорите, но това го нямаше като цитат в имдб и трябва пак да гледам за да си го спомня точно. Но беше великолепно- най- простичкото обяснение, най- простичкия и безапелативен начин да разкараш някого- без той да има право на отговор :)

А Натали доста трудно ще излезе от ролята на Амидала. Това не знам дали сте го забелязали- но Натали и Кийра Найтли са почти близначки по външност- единствено веждите и коренно различните характери...

И съвсем нагледно ми стана при гледането на Домино и Closer един след друг :) Като цяло- трудно може да ме впечатли като актриса- единствено има прекрасно лице...но красивите картинки могат и да дразнят по някога- както стана с Гейша, където ме домързя да коментирам.

Alice: I don't love you anymore. Goodbye.


Тема Re: ех, деца, деца...нови [re: Meйджъp™]  
Автор vogelfrei (nonselfignorant)
Публикувано20.01.06 19:32



Не е лесна твоята - сега като няма дискусии за ПМЛ, единственото ти поле за изява остана фалшивата, гнусна роля на някакъв си ментор за група не по-малко посредствени недоразумения - нещо, в което ти най-малко пък вярваш, но какво да се направи - това е най-лесният начин да получиш някой и друг отговор, за да не се чувстваш безличен и самотен. Сигурно е ужасно да чувстваш такава скука и незаинтересованост към целия свят около себе си, бих ти съчувствал, ако заслужаваше изобщо някакво обръщане на внимание.

I want to be free and I AM... некъв метатаг.


Тема Re: Познай лириксанови [re: Flight of death]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано20.01.06 19:59



модератора длъжен ли е да бъде буден в два сутринта за да се занимава с подобни смешки? :)

Предният път беше "длъжен" да заключи 4 теми едновременно в същия часови пояс... Ама, че двоен стандарт...




They tried to catch a falling star...


Тема Re: ех, деца, деца...нови [re: vogelfrei]  
Автор Comfortably Dumb (!Champions!)
Публикувано20.01.06 20:13



хаха:) А кога ще има сайт за пмл?

...
Was caught red-handed showing feelings.
Showing feelings of an almost human nature.


Тема Re: ех, деца, деца...нови [re: vogelfrei]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано20.01.06 20:45



Бате, нещо ми се струваш нервен напоследък. Защо така? Да не си открил точка на тавана?

Я виж, тук някой те е "щракнал" в ежедневието:


Така като се гледаш в цялата си прелест - с този унил поглед и с тези закърнели крилца - кажи ми, откъде ги извади тези претенции за "славни полети из необятната шир" и кого заблуждаваш всъщност - нас или самия себе си?

Аре свивай шкембе в кьошето и се надявай някой да мине и да ти пусне някое зрънце, че като те гледам с какъв уплашен поглед гледаш външния свят през клетката, май ще си пукнеш от глад, ама няма да минеш отвъд.






They tried to catch a falling star...


Тема Re: ех, деца, деца...нови [re: Meйджъp™]  
Автор vogelfrei (nonselfignorant)
Публикувано20.01.06 21:01



добре, че се появих, че разни фалшиви герои, които мъчат словото толкоз време, да се пробват в някои нетипични за тях жанрове. ок де, разбрах, че ви осмислям празното ежедневие, и ви стимулирам да търсите лафове, картинки и други шаренийки, ама няма нужда да продължаваш с претенцията, че говориш нещо, от което разбираш или на което дори самият ти си вярваш - даже на шпаньолската аудитория й дотегна от толкова родилни мъки...

I want to be free and I AM... некъв метатаг.


Тема Re: ех, деца, деца...нови [re: vogelfrei]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано20.01.06 21:08



Ама аре отговаряй по-бърже, че от рефрешване на темата ми се изтърка клавиша (сешай кой) - утре ще почне типирлигата и няма да мога да си го открия по клавиатурата.
И като стана въпрос, разбра ли кой ще ви ебе още в първия кръг. Ееех, не е лесна тази съдба на вечната бЕла уфсА.






They tried to catch a falling star...


Тема Re: ех, деца, деца...нови [re: vogelfrei]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано20.01.06 21:12



п.п. не си придавай излишна важност - просто днес ти си на поточната лента за разфасоване, утре ще е някой друг. Да кажеш, че някой те е вързал - не, сам се пльосна върху нея.






They tried to catch a falling star...


Тема Re: ех, деца, деца..нови [re: Meйджъp™]  
Автор vogelfrei (nonselfignorant)
Публикувано20.01.06 21:15



е аз не се съмнявам, че сред целия живот, единственото смислено занимание е да препикаваш профилактично разни пънове по форумите... и аз бих цитирал модерното гет а лайф, ако не беше твърде очевидно/изтъркано.

а, впрочем преди да разбереш, че имаме едиколко си титли, се бараше голям фен на рбк - забележителен бояджия си, когато опре до измислена провокаторска позиция. която вече никой не бръсне за нищо

I want to be free and I AM... некъв метатаг.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.