Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:20 19.04.24 
Кучета
   >> Шпаньол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема абе, купих си некъв песнови  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано18.11.05 22:07



и ми казаха, че бил шпаньол - и влизам тука да видя кво да му давам да тъпче, и какво заварвам................... ужасен съм



Тема Re: абе, купих си некъв песнови [re: Viper X]  
Автор Flight of deathМодератор (drama queen)
Публикувано18.11.05 22:16



здрасти :)

ако не искаш да ти извади душата, гледай да не го свикваш на кучешки храни- ще си разорен доста скоро ;)

трябва да видиш на колко месеца е, освен това с каква храна е свикнал до сега

ако в предишния си дом е свикнал на леберкез и говеждо- ще има няколко дни в които примерно дори няма да възприеме хляб с бульон като храна примерно- ще се прави на примиращ от глад и измъчен

хич да не му обръщаш внимание- най- лесно е, ако го свикнеш на хранене в което главно да има черен хляб- надорбен на хапки и- примерно някакъв бульон- от кости, супа, или пък смесен с консерва храна и топла вода

но, разбира се- зависи кое ти е по- ценно- времето, или парите за кучешка храна :)

при по- малки кучета като шпаньолите се препоръчва да хапват по два пъти на ден- сутрин и вечер- внимавай да не е 5 минути преди да си легнеш- че няма да те остави на мира иначе, ако трябва да го извеждаш :)))

ние тук общо взето сме обучени кинолози- имала съм над 10 кучета до сега- както и повечето пишещи тук- и отговаряме на въпроси всякакви, което разбира се, не пречи да имаме и всякакви теми на разговор ;)

разкажи за кучето и дай снимка :)))

Wanted to belong here
But something felt so wrong here..


Тема Re: абе, купих си некъв песнови [re: Flight of death]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано18.11.05 22:26



не знам какво да разказвам за кучето.. както си ходех по бул. Сливница там в цинагската му част и некъв манго ми разправя - "бате, искаш ли да ти продам един пес, много е зъл" и аз викам "не ми требва пес бе, изчезвай, мангал!", ама той настоява и вика "ше ти дам 100 лева бе, земи го" и аз го земах... ама сега ми е жал да го изхвърля на улицата пък и не обичам уличните кучета..

май досега е ял стари обувки така като го гледам все към шкафчето с обувки търчи.. та аз не знаех каква порода е, ама тука съседа разправя, че бил шпаньол и аз му вярвам, щото съседа много ги разбира тия работи..



Тема Re: абе, купих си некъв песнови [re: Viper X]  
Автор Flight of deathМодератор (drama queen)
Публикувано18.11.05 22:28



а 100те лева? :)

пробвай с кебапче, няма да сбъркаш :)))

Wanted to belong here
But something felt so wrong here..


Тема Re: абе, купих си некъв песнови [re: Flight of death]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано18.11.05 22:33



със 100те лева си купих ботуши



Тема Re: абе, купих си некъв песнови [re: Viper X]  
Автор Flight of deathМодератор (drama queen)
Публикувано18.11.05 22:39



ееех, искам и аз нови ботушки...

ок, де- ама нещо не разбирам- ако кучето е свикнало да яде обувки- не ми се вижда добра инвестиция точно това да си купуваш :P

Wanted to belong here
But something felt so wrong here..


Тема Re: абе, купих си некъв песнови [re: Flight of death]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано18.11.05 22:40



Предполагам, ботушите ги е купил не да ги носи, ами да нахрани кучето...?!





Тема Re: абе, купих си некъв песнови [re: Meйджъp™]  
Автор Flight of deathМодератор (drama queen)
Публикувано18.11.05 22:42



ххахахахах така може :)))

Wanted to belong here
But something felt so wrong here..


Тема Re: абе, купих си некъв песнови [re: Viper X]  
Автор Omni (Celtic minded)
Публикувано19.11.05 02:24



бул. Сливница там в цинагската му част

Сигурно се шегуваш. Сливница е може би най-европейската улица в България, ако не и в света.



Тема Re: абе, купих си некъв песнови [re: Flight of death]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано19.11.05 12:39



аз съм го затворил на балкона кучето с 2 пържоли и докато не ги изяде нема да го пусна..

а за нови ботуши - ми разкарай се малко по Сливница, може и на тебе да ти предложи некой куче и 100 лева




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.