Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 04.07.24 
Кучета
   >> Шпаньол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кратки птичи размишлениянови  
Автор пeтeлa (ванабе)
Публикувано26.09.05 14:12



нека започнем с втори и трети принцип на кзВ. МОЩНО. Уотева.

Интересно как клубчето за четири дена запустя, защо ли. В смисъл не се съмнявам в качествата на фогела да пише дълбоко проникновени мнения, като отговаря сам на себе си с произволен символ от клавиатурата, така че както той обича да казва, можеше да "Пази клубчето". Цялото човечество искрено му благодари, че се постара да не го "пази". А защо нямаше мнения ли? Ами Истинските Портокали, едни от основните пишещи в този клуб, пак с изключение на фогела, изкараха един час през изминалите четири дни пред компютър и то единствено с нагласата да играят в една безумна игра, без дати за купата и сайт(аз от своя страна пък се жертвах за играта в ф1, но холандците Дурнбос и Жаир ме изложиха).
Друго проникновение - защо Бон Джови иска да спи в легло от рози, няма ли да му боде. И защо Куин ще пишат песен, посветена на MTV, на име Radio Ga Ga.
Трето. Гладът състояние на тялото ли е или на ума. В смисъл глад за пица, сочен хамбургер с двойна порция картофи и чаша какао с мляко, ей сега се връщам.











еха, направих си. И така, накратко - Уудгейт е пич. Онзи, помощник треньор, в Реал Мадрид майче дюш някакъв, няма значение всъщност, дето беше дал експертно мнение в Меридиан Мач, че най-сигурната единица в кръга е Майорка-Малага също е пич. Краси и Краси са пичове, ама единия го мързи да пази. Какаото стана готино, и ъ.. хенди е ужасна в леглото

"Калина.: Петела си е петел, няма кого да копира!"


Тема Re: Кратки птичи размишлениянови [re: пeтeлa]  
Автор пeтeлa (ванабе)
Публикувано26.09.05 15:37



Забравих - лекарите казаха, че Орландо ще живее. Има само леки натъртвания, одраскана буза, нищо сериозно, и две счупени ребра. Ще се оправи след месец, но няма да може да кара болид поне две години, четири месеца и две седмици.

"Калина.: Петела си е петел, няма кого да копира!"


Тема Re: Кратки птичи размишлениянови [re: пeтeлa]  
Автор Meйджъp™ (пън уонаби)
Публикувано26.09.05 16:12



Петеле, стига ботира, бате!



Защо не ми обръщате внимание?

Тема Re: Кратки птичи размишлениянови [re: пeтeлa]  
Автор vogelfrei (gehaendelt)
Публикувано26.09.05 18:12



мислех, че заради жужи си сложил ЙЕС на бонуса дали ще има бразилци на подиума :)

по повод на сигнатурата бих запитал: "Топли ли те благородната лъжа?"

иначе не знам за пазене, но да пишеш уонаби-фрагментирани уонаби-теми с уонаби-идеята да уонабивпечатляваш е по-тъпо дори от флуд на бенджи в ротвайлер, да знаеш.

(ikc) Viert Craennx


Тема Re: Кратки птичи размишлениянови [re: пeтeлa]  
Автор hendy (pich wanna be)
Публикувано26.09.05 18:27



Орландо е настанен на специален режим и е поставен под ласкавите грижи на ДеВор и на белите мечки.
до две седмици ще се оправи


Олмашиии

Тема Re: Кратки птичи размишлениянови [re: пeтeлa]  
Автор lachistein (страстокняз)
Публикувано26.09.05 18:57



в легло от рози- е това е снобско


иииииииииии


Тема Re: Кратки птичи размишлениянови [re: vogelfrei]  
Автор Meйджъp™ (пън уонаби)
Публикувано26.09.05 21:10



буахахаха, ти кога приватизира уонаби понятието само за лично ползване?



Защо не ми обръщате внимание?

Тема Re: Кратки птичи размишлениянови [re: hendy]  
Автор Meйджъp™ (пън уонаби)
Публикувано26.09.05 21:11



ще дойда на свиждане да му донеса цветя



Защо не ми обръщате внимание?

Тема Re: Кратки птичи размишлениянови [re: Meйджъp™]  
Автор vogelfrei (антивонаби пък!)
Публикувано26.09.05 21:49



нима забравяш, че с една уонабикурвооооооо ние бяхме апостолите на тази интересна полуезикова полупаразитна частица??

(ikc) Viert Craennx


Тема Re: Кратки птичи размишлениянови [re: vogelfrei]  
Автор Meйджъp™ (пън уонаби)
Публикувано26.09.05 22:11



Подобно на познатия рефрен, въпросната частица излезе от буквалния си смисъл, придобивайки вида на хитова дума с универсално значение.



Защо не ми обръщате внимание?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.