Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 01.07.24 
Кучета
   >> Шпаньол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Molq 4etete i pomognete!  
Автор brainy (талантка)
Публикувано29.07.05 15:40



zdraveite..Imah edin mnogo sladyk Shpaniol no mi go vzeha i sega 4uvam po radioto 4e e nameren no pak sa go izpusnali a toi ne znae kak da se vyrne.Mnogo se pritesnqvam ako ima nqkoi koito razbira ot shpanioli da znae kade predpo4itat da si namerqt obejishte za da moga da go potyrsq!
Molqspe6no mi e zashtoto nqkoi moje da go vzeme!Daite ideq kakvo da pravq!



Тема Re: Molq 4etete i pomognete!нови [re: brainy]  
Автор Flight of deathМодератор (numb)
Публикувано29.07.05 21:39



потърси го в околния квартал, района където се е изгубил...горкото куче...едва ли ще умре от глад или студ- слава богу- лято е...но дано не се срещне с глутница от бездомните...кучетата нямат любими места за убежище- просто ще обикаля и ще търси начин да се върне- макар че все пак не е котка и не е толкова првързан към дома си...ще си намери някои заслон- място където да може да се скрие в случай на опасност- изоставена сграда или нещо такова...дано го намериш скоро..

I hope you’re doing fine out there without me
‘Cause I’m not doing so good without you


Тема Re: Molq 4etete i pomognete!нови [re: brainy]  
Автор brouillard (enfantBourgeois)
Публикувано29.07.05 21:53



Shpaniolite sa lovci, tuj che ako cuesh che naokolo izcezvat kotki i naj-veche "pilcite" ponamaleqt- imaj edno na um, predpolagam che e maluk, zashtoto sa umni kucheta i bi sledvalo sam da nameri doma - uspeh!

Rauchen fugt Ihnen u.den Menschen in Ihrer Umgebung erheblichen Schaden zu,ab.Ady war Nichtraucher


Тема Re: Molq 4etete i pomognete!нови [re: brouillard]  
Автор brainy (талантка)
Публикувано30.07.05 20:34



Blagodarq no ne sum 4uvala za iz4eznali pilci ili kotki:(((
Pokrai nas nqma pysti zgradi.Ima edna mnogo hubava kabinka v koqto kato vlezesh e malko poruteno i ogradeno s stykla.Ne e mnogo blizo a v drugiqt krai na grada.Da go potyrsq li tam?
mnogo mi e jal 4e moje da umira ot glad nqkade zashtoto beshe domashno ku4e!
Samo se 4udq poneje iz4ezna otdavna ku4eto mi erodi i sega si imam malko na 70 dena.Ako go namerq Shpaniola kak shte reagira na kuchenceto mi?
Dali e razumno kato go namerq da go dam nqkoi da go gleda.Sega imam 3 kucheta a predi imah pak 3 zashtoto malkoto mi kuchence ne se ba6e rodilo.
porodite na segashnite Kucheta sa mi 2 Germanski brak i 1 italiansko Gon4e
kakvo da pravq?



Тема Re: Molq 4etete i pomognete!нови [re: Flight of death]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано31.07.05 13:54



Кога ще закачиш някоя полезна тема ?




ПИСНА МИ (от тези сигнатури в песните)!


Тема Re: Molq 4etete i pomognete!нови [re: Meйджъp™]  
Автор brainy (талантка)
Публикувано31.07.05 15:37



na men li mi go kazvash Meidjyr?



Тема Re: Molq 4etete i pomognete!нови [re: brainy]  
Автор brouillard (enfantBourgeois)
Публикувано01.08.05 21:45



vish purvo kak shte se razbirat pomejdu si - kato go namerish shte ti e trudno da go dadesh

Rauchen fugt Ihnen u.den Menschen in Ihrer Umgebung erheblichen Schaden zu,ab.Ady war Nichtraucher

Редактирано от brouillard на 01.08.05 22:54.



Тема Re: Molq 4etete i pomognete!нови [re: Meйджъp™]  
Автор Flight of deathМодератор (numb)
Публикувано01.08.05 22:32



за да я офлудиш ли?

тя дни :)

I hope you’re doing fine out there without me
‘Cause I’m not doing so good without you



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.